Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    ben de anlamadım. yavaş yavaş artıralım anlamazlar ne olduğunu diyorlar herhalde.
  • İş'te üniversite temassıza başvurdum, her ihtimale karşı onaylanmazsa Akbank exi26 ya başvurcam..
  • Bugun garantiyi arayıp bonus genci kapattırmak istedim. Bir ilgi kapattırmamak için. Neyse soruma geleyim kadın kapatma işlemini yaptım dedi. İptal oldugunu nerden ögrenebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

En başta ücretsizdi, sonra 4,90 TL oldu, sonra 5,50 TL oldu, şimdi 6,20 TL olmuş...

ücretsizdi 2,60 oldu 4,90 5,50 6,20 diye gitti. herhalde böyle gidecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: balık61

Bugun garantiyi arayıp bonus genci kapattırmak istedim. Bir ilgi kapattırmamak için. Neyse soruma geleyim kadın kapatma işlemini yaptım dedi. İptal oldugunu nerden ögrenebilirim ?

seni araryıp kapatma işlemini merkezden yapıyorlar tam olarak,1hafta içerisindede kullanmadığın halde kapanıyor.

*ben böyle biliyorumm

• Bonus genç kartım onaylanmış ve kuryeye teslim edilmiş bugün. Ne zaman gelir tahmini kullananlar bilgilendirirse sevinirim.

@fuckulteli
  • Az evvel paraf kart çıkartmaya gittim benden bordro istediler ögrenci belgemi kabul etmediler, bende siz kaybedersiniz dedim çıktım . Şimdi ogle arasından sonra tekrar bir bankaya gidicem vakıfbank like mı yapı kredi play mı cikarayim? Aslında benzer özellikleri var gibide siz hangi bankayla calısmamı önerirsiniz?

@kronik10.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z0rr0nur -- 9 Eylül 2013; 12:08:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

quote:

Bugun garantiyi arayıp bonus genci kapattırmak istedim. Bir ilgi kapattırmamak için. Neyse soruma geleyim kadın kapatma işlemini yaptım dedi. İptal oldugunu nerden ögrenebilirim ?

seni araryıp kapatma işlemini merkezden yapıyorlar tam olarak,1hafta içerisindede kullanmadığın halde kapanıyor.

*ben böyle biliyorumm

kadın bana şuan kapattım kartı,yarına kadar kartı kullanmayın dedı. Internet şubesine giriş yaparak deniyim

• quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

Bonus genç kartım onaylanmış ve kuryeye teslim edilmiş bugün. Ne zaman gelir tahmini kullananlar bilgilendirirse sevinirim.

@fuckulteli

kuryeye bağlı. Benim bonus genç 1 ayda gelmişti. Like kart 1 haftada geldi

• quote:

quote:

Bonus genç kartım onaylanmış ve kuryeye teslim edilmiş bugün. Ne zaman gelir tahmini kullananlar bilgilendirirse sevinirim.

@fuckulteli

Yapma ya 1 ay mı ? Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirsem şubeden kendim alsam olmaz mı ki en sevmediğim şey sormadan direk kuryeye veriyolar yav.
  • quote:

quote:

quote:

@fuckulteli

Yapma ya 1 ay mı ? Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirsem şubeden kendim alsam olmaz mı ki en sevmediğim şey sormadan direk kuryeye veriyolar yav.

kuryeden kuryeye degişir.like kart 1 haftada ulaşmıştı bana. Müşteri hizmetlerini ara kurye bilgilerini al, kuryeyle iletişime geç.

• Benim bonus genc 7 gunde ulasmisti, onaylandiktan sonra. Bonus BAMEX ise 4 gunde.

• quote:

Orijinalden alıntı: z0rr0nur

Az evvel paraf kart çıkartmaya gittim benden bordro istediler ögrenci belgemi kabul etmediler, bende siz kaybedersiniz dedim çıktım . Şimdi ogle arasından sonra tekrar bir bankaya gidicem vakıfbank like mı yapı kredi play mı cikarayim? Aslında benzer özellikleri var gibide siz hangi bankayla calısmamı önerirsiniz?

@kronik10.5

iyi yapmışsın gidere gider en iyisi ben 3 bankayla da çalışmadım ancak arkadaşlar play kartı daha fazla tutuyorlar, o sebeple play diyorum ben

• Beyler selam suNda isbank hrsabim var sizde maximum un genc ksrtini mi alayim yoksa playkard mi alayim. Bunlarin avantajlari yada dezavantajlari nedir? Suanda isbank6 ayda 50 tl cekiyor benden ogrenci kartini goturunce ne kadar almaya baslicaklar playda aliyorlar mi

Bu arada vadesiz hesapta lazim bana para biriktirmem acisindan sindilik isbankta bkriktiriyordum napayim?

• Yapı Kredi'yi öneririm. Öğrenci kimliğinle şubeye git, Öğrenci Hesabını aç Play Card'a başvur. Bence, öğrenciler için en ideal banka Yapı Kredi.

• quote:

Orijinalden alıntı: z0rr0nur

Az evvel paraf kart çıkartmaya gittim benden bordro istediler ögrenci belgemi kabul etmediler, bende siz kaybedersiniz dedim çıktım . Şimdi ogle arasından sonra tekrar bir bankaya gidicem vakıfbank like mı yapı kredi play mı cikarayim? Aslında benzer özellikleri var gibide siz hangi bankayla calısmamı önerirsiniz?

@kronik10.5

4sene play kullandım bi yıl kapatıp like aldım aynısı ve aidatsiz. öneririm

• Öğrenci Kimliğinle Yapı Kredi şubesine git, Öğrenci Hesabı aç, Play Card'a başvur.

• halkbanktan gelen mail:
    Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

• iş bankasını boşver...

• quote:

quote:

quote:

quote:

@fuckulteli

kuryeden kuryeye degişir.like kart 1 haftada ulaşmıştı bana. Müşteri hizmetlerini ara kurye bilgilerini al, kuryeyle iletişime geç.

Öyle yapayım, eyvallah.

• 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.