Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Bugün vakıfbank istanbul merkezden arayıp bilgileri teyit ettiler 1 saat sonra onaylandıgına dair mesaj geldi acaba kaç güne kart gelir bilgisi olan var mı?

Kurye konusunda şanslıysan 4-5 güne gelir diye düşünüyorum.

Bir de 5457********6458 gibi müsteri numaranız oluşturmustur demişler yıldızlı nasıl birşey oluyor bu.

Bu, müşteri numarası değil kart numarası. Kart numaraları güvenlik nedeniyle tam olarak paylaşılmaz, yıldızlar o nedenle konulmuş. Ayrıca, müşteri numararı bu kadar uzun olmaz ve tam olarak paylaşılabilir.

vakıfta 12 hanelidir yaz yaz bitmiyor

Kimlik numaraları bile 11 haneli. Vakıflar tüm nüfusu müşteri yapmış herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 25 Mayıs 2013; 10:56:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rjager

arkadaslar ziraat genç kart ve işte üniversiteliye basvurdum ikiside kabul edildi, bunlardan hangisini tavsiye edersiniz ve neden? yardımcı olursanız sevinirim.

İkisini de tavsiye etmem. Yapı Kredi'den Play almanı tavsiye ederim. Lütfen konunun ilk mesajına bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mow_

gecen gun ziraate gittim. kredi kartı almak istediğimi soyledim. sanırım kredi alan ogrencilere ozel bi genc bankkart için form doldurttu. bu kartla taksitli alışveriş ve internetten alışveriş yapabiliyor muyum?
    yapamıyorsam ne yapmamı, hangi kartı almamı onerirsiniz? amacım internetten taksitli alışveriş yapmak

Konunun ilk mesajına bakarsan, sana verilen Genç Bankkart'ın Banka Kartı olduğunu anlarsın. Taksit yok, internetten alışveriş yok. Yapı Kredi'den Play Kredi Kartı al.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Konudaki mesajlara baktım da şöyle; burası inexo, mehmetfahriguven ve kronik10.5'in konusu olmuş.

Aynen diger uyelere yasaklayacagiz 3umuz takilacagiz :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün vakıfbank istanbul merkezden arayıp bilgileri teyit ettiler 1 saat sonra onaylandıgına dair mesaj geldi acaba kaç güne kart gelir bilgisi olan var mı?

kurye konusunda şanslıysan 4-5 güne gelir diye düşünüyorum.

Birde 5457****** 6458 gibi müsteri numaranız oluşturmustur demişler yıldızlı nasıl birşey oluyor bu

banka müşterisi olduğun için müşteri numarası atamış sana tc kimlik no gibi düşün ;)

Yok müsteri numarasını oldugunu zaten biliyorum yolladıkları numaralar aynı yazdıgım gibi aralarına yıldız atmışlar gerçek numaramı bilmiyorum yani

gelince öğrenirsin artık

Öyle gözüküyor

yukardaki verdigim numarayı sallamıştım simdi mesajı kontrol ettim yıldızlar dahil 13 numaralı bir müsteri numarası oluşturulmuş ilginç

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kurye konusunda şanslıysan 4-5 güne gelir diye düşünüyorum.

Birde 5457****** 6458 gibi müsteri numaranız oluşturmustur demişler yıldızlı nasıl birşey oluyor bu

banka müşterisi olduğun için müşteri numarası atamış sana tc kimlik no gibi düşün ;)

Yok müsteri numarasını oldugunu zaten biliyorum yolladıkları numaralar aynı yazdıgım gibi aralarına yıldız atmışlar gerçek numaramı bilmiyorum yani

gelince öğrenirsin artık

Öyle gözüküyor

yukardaki verdigim numarayı sallamıştım simdi mesajı kontrol ettim yıldızlar dahil 13 numaralı bir müsteri numarası oluşturulmuş ilginç

Vakifta musteri boldur 13te olur 14te olur :D

• Bu arada konusu degil ancak internetten taksitle altin almayi dusunenlere tavsiyem hizlial.com'u kullansinlar hem hepsiburadadan daha ucuz hem vade koymuyor bilginiz olsun.

Bu arada alim satimda makas araligi en dusuk gram oldugu icin al-satcilar gram tercih etmeli.

• garanti bankası sms atmış doğum günümü kutlamış.diğer bankalardan tık yok.pastamı alıp garantinin şubesine gidip doğum günümü kutlamalıyım.

• Sozlesmeleri göndereli kac gun oldu hala tık yok iGarantiden. Kesin salak kuryeci kimlik fotografını çekmediği icin sorun cikti, bilgileri de tam doldurmadı zaten bastan savma. Yanindaki arkadasi agliyordu aksam oldu aksam oldu diye. Ha hata bende yapmadim atari.

Daha belgeler eksik bile demediler, derlerse tekrar gelmesi gonderilmesi, kredi kartı talebinde bulunmam onun gelmesi falan 1 ay daha sürer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jst1907 -- 25 Mayıs 2013; 12:27:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

garanti bankası sms atmış doğum günümü kutlamış.diğer bankalardan tık yok.pastamı alıp garantinin şubesine gidip doğum günümü kutlamalıyım.

Bizde kutlayalim dogum gunun kutlu olsun :)

• quote:

quote:

garanti bankası sms atmış doğum günümü kutlamış.diğer bankalardan tık yok.pastamı alıp garantinin şubesine gidip doğum günümü kutlamalıyım.

Bizde kutlayalim dogum gunun kutlu olsun :)

tesekkür ederim :))

• quote:

benim de doğum günüm. hayatta adım atmadığım kartına başvurmadıgım hsbc kutladı diğerlerinden tık yok.. ben de kutlarım bu arada

• quote:

quote:

benim de doğum günüm. hayatta adım atmadığım kartına başvurmadıgım hsbc kutladı diğerlerinden tık yok.. ben de kutlarım bu arada

Seninde kutlayalim hocam o zaman :)

Bunlara takilmamak lazim sevdiklerinden kutlamiyor bu lanetler :)

• quote:

quote:

quote:

Seninde kutlayalim hocam o zaman :)

Bunlara takilmamak lazim sevdiklerinden kutlamiyor bu lanetler :)

teşekkürler

• Aranizda garanti bankasi kart borclarini baska bankadan eft ile odeyen var mi? Islemlerde eft gorunuyor ama mevcut borctan dusmuyor gibi geldi ya da hesap kesildikten sonra mi dusecek bilemedim ya da ben mi yanlis hesapladim ki :D

• quote:

Aranizda garanti bankasi kart borclarini baska bankadan eft ile odeyen var mi? Islemlerde eft gorunuyor ama mevcut borctan dusmuyor gibi geldi ya da hesap kesildikten sonra mi dusecek bilemedim ya da ben mi yanlis hesapladim ki :D

EFT ile gönderdiğin tutar dönemiçine yansıdıysa sıkıntı olmaz hocam.
  • Dün iş'te üniversiteli kartı için online başvuru yaptım.Başvuru ne kadar sürede onaylanır ? Ve birini kefil göstermem gerekiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

quote:

Aranizda garanti bankasi kart borclarini baska bankadan eft ile odeyen var mi? Islemlerde eft gorunuyor ama mevcut borctan dusmuyor gibi geldi ya da hesap kesildikten sonra mi dusecek bilemedim ya da ben mi yanlis hesapladim ki :D

EFT ile gönderdiğin tutar dönemiçine yansıdıysa sıkıntı olmaz hocam.

Bende oyle dusunuyorum hocam da bu garantinin sistemi biraz farkli geldi diger bankalarda atiyorum donemici borc 100 tl ise 20 tl eft yapildiginda direk borc 80 oluyor ancak garanti bu sekilde gibi degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: alejandro01

Dün iş'te üniversiteli kartı için online başvuru yaptım.Başvuru ne kadar sürede onaylanır ? Ve birini kefil göstermem gerekiyor mu ?

Kefile gerek yok.

Basvuru yaptiysan kimlik ve ogrenci kimligi icin seni ararlar ve nerden baksan onaylanma suresi 1 haftayi bulur.

• 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.