Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Az önce Hsbc ye başvurdum internet üzerinden. Amaç limit almak.

TEb Bonus karta da başvurucam birazdan.

Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Something

quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

quote:

Orijinalden alıntı: Something

İşte Üniversiteli kartta hesap işletim ücreti oluyor mu?

38TL kesmişler de

Olmuyor fakat kartın senesi (gerçi ben 2 yılda bir diye biliyorum) dolduysa tekrar gidip öğrenci belgesi,kimliği göstermen gerekiyor

Yok daha yeni aldım geçen ay.

Neyse bi arıyım o zaman.

Ara almamaları lazım geri ödeme yaparlar bi şekilde sonucuda buraya yazarsan sevinirim

• teb e başvuruda 50 kere girdim hepsinde kimlik bilgilerinizde uyuşmazlık var diyor . Nüfus Cüzdanı Seri/Sıra No resmin altındakilermi bu bilgiler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgzÖzkn

teb e başvuruda 50 kere girdim hepsinde kimlik bilgilerinizde uyuşmazlık var diyor . Nüfus Cüzdanı Seri/Sıra No resmin altındakilermi bu bilgiler ?

neyse arkadaşlar denizbank a başvurdum . Kartımın onaylanıp onaylanmadığını nereden öğrenebilirim ?
  • quote:

quote:

teb e başvuruda 50 kere girdim hepsinde kimlik bilgilerinizde uyuşmazlık var diyor . Nüfus Cüzdanı Seri/Sıra No resmin altındakilermi bu bilgiler ?

neyse arkadaşlar denizbank a başvurdum . Kartımın onaylanıp onaylanmadığını nereden öğrenebilirim ?

4440800 den
  • Limit tahsisi için denizbank 'a gittim benden gelir belgesi istediler. Yahu öğrenciyiz işte, ne gelir belgesi Üzerimde nakit olsa zaten karta yükleyeceğime gider alışverişimi nakit olarak yaparım. Bu kartın amacını çözmüş değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Limit tahsisi için denizbank 'a gittim benden gelir belgesi istediler. Yahu öğrenciyiz işte, ne gelir belgesi Üzerimde nakit olsa zaten karta yükleyeceğime gider alışverişimi nakit olarak yaparım. Bu kartın amacını çözmüş değilim.

bende çok uğraşmıştım paso bonus yükle kullan için ama belli bir süre sonra 300 lira gibi harcama yaptırdılar,ancak asgari ödeme vs yok illa hepsini ödeyeceksin.Yani garip bir kart
  • Hala aramadı İş Bankası.
  • arkadaslar garantiden hesap actırdım satıs temsilcisi bir hafta icinde kart gelir dedi 8 gün oldu kart icin nereyi aramalıyım hesap defteriyle ugrasmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asas121

arkadaslar garantiden hesap actırdım satıs temsilcisi bir hafta icinde kart gelir dedi 8 gün oldu kart icin nereyi aramalıyım hesap defteriyle ugrasmak istemiyorum

2 haftada geldi bana, 1 hafta daha bekle maksimum olmazsa ararsin.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Deniz bank ile 1.5 aylık süre içerisinde 1001 sorun yaşayıp yinede kartımı alamadığımdan dolayı diğer alternatif olan Cep T Para Card'a yöneldim. Dün Turkcell-im'den kartı temin ettim.

Benim merak ettiğim bu kartı İnternet Şubesi ile kullanabilir miyim? Çünkü şöyle bir durum var ki, Garanti internet şubesine giriş yaparken müşteri no talep ediyor ve kartta herhangi müşteri nosuna rastlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz -- 30 Aralık 2011; 7:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Arkadaşlar merhaba,
    Deniz bank ile 1.5 aylık süre içerisinde 1001 sorun yaşayıp yinede kartımı alamadığımdan dolayı diğer alternatif olan Cep T Para Card'a yöneldim. Dün Turkcell-im'den kartı temin ettim.

Benim merak ettiğim bu kartı İnternet Şubesi ile kullanabilir miyim? Çünkü şöyle bir durum var ki, Garanti internet şubesine giriş yaparken müşteri no talep ediyor ve kartta herhangi müşteri nosuna rastlayamadım.

yanda kart no ile giriş var
  • arkadaşlar işbank waptan gönderilen eftler için 2.5tl mi almaya başladı? az önce denedimde acaba 17den sonra yaptım diyemi öyle dedi bilmiyorum. Fiyat ve ücretlere baktım waptan normal ücretler yazıyor. Birde siz denermisiniz.
  • Bugün işte üni. Kartım geldi. 400lira limit vermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: €uro

arkadaşlar işbank waptan gönderilen eftler için 2.5tl mi almaya başladı? az önce denedimde acaba 17den sonra yaptım diyemi öyle dedi bilmiyorum. Fiyat ve ücretlere baktım waptan normal ücretler yazıyor. Birde siz denermisiniz.

artik ucretli.havale 1 eft 2,5
  • yeni yil zamlarla geliyor :)
  • Sanırsam Play Card 2012 ile beraber senelik 15 tl kesecekmiş. Doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Sanırsam Play Card 2012 ile beraber senelik 15 tl kesecekmiş. Doğru mu?

evet sanirim bir arkadas daha soylemisti
  • İş bankası da yıllık ücret almaya başlarsa şaşırmam
  • İş bankası kullanan arkadaşlar, geçenlerde başvuru yaptım ve müş. tem. sana Maximum Fon mu ne tam anlayamadım onu da açalım dedi. Katkısı nedir, diye sordum limit 500 müş, kartta 500 den fazla para olursa 500 den sonraki miktar bankada fona giriyormuş. Hiçbir azalma söz konusu olmadan, belli oranlarda artıyormuş.

Fazla acelem vardı, ilgilenemedim. Bu konuda bilgisi olan var mı?

İşte Üni.li kredi kartının içine ayrıyetten para atabiliniyor mu yoksa bahsettiği ek kart gibi bir şey mi?
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.