Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akdenizatakan

quote:

quote:

salı günü 3 hafta olacak başvuru yapalı ama hala çıkmadı şubeye gidiyorum hala işlem yapıldığı söylüyorlar bu kadar geçmi çıkıyor işte üniversiteli

Ben hesap açtırmak için başvumuştum kredi kartıda verdiler 2 haftada bankamatik kartım geldi 2gün sonrada kredi kartım geldi diye aradılar bugun gidip teslim alıcam hatta kartımı.
    Online başvurduysan ondan olabilir ben şubeden çıkarttım direk.Sırf bazı arkadaşlardada oldugu gibi gelip evde kimseye bulamazlar diye bankaya gelsin ben burdan alırım dedim belki öyle bi sorun olmuştur sendede bide çıkmadı dediğini ben kart gelmedi diye anladım fakat onaymı vermediler onumu diyosun? Belki kredi borcu falan gözüküyosa ondan dolayıdır

Şubede 40 kere dedim şubeden teslim alacağım diye dün gittim şubeye 3 hafta dolmuştu bana dediler kartınız kuryede.Artı kuryede olmasına bile seviniyorum arkadaş bu nedir 3 haftada çıktı kart pazartesi kuryeye vermişler hala gelmedi.

Bende özenle belirttim dedim gün içinde evde kimse olmuyor şubeye gelsin burdan teslim alıcam diye bankamatik kartı için armadılar ama 15gün sonra gelip alabilirsin demişlerdi gittiğimde gelmişti aldım Pazarteside kredi kartınızı alabilirsiniz diye aradılar bugun aldım kartımıda.Şükür pek bi sorunla karşılaşmadım.Bide bu çıkma muhabbeti ney ben onu bilmiyorum ben gittim banka hesabı için kredi kartıda verelim dediler peki olur dedim 17gün sonra kartınız geldi alabilirsiniz dediler hiç öyle onay süreci falan var dememişlerdi bana ki olmadıda galiba.

(not:gelir gider ev araba hiç bişey yazmamıştım bilgileri verirken 500lira limitle gelmiş)

iş bankası mı sizinde?

Evet iş bankası İşte universiteli kartı Bu arada Bursa'dayım

hayırlı olsun :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

salı günü 3 hafta olacak başvuru yapalı ama hala çıkmadı şubeye gidiyorum hala işlem yapıldığı söylüyorlar bu kadar geçmi çıkıyor işte üniversiteli

Ben hesap açtırmak için başvumuştum kredi kartıda verdiler 2 haftada bankamatik kartım geldi 2gün sonrada kredi kartım geldi diye aradılar bugun gidip teslim alıcam hatta kartımı.
    Online başvurduysan ondan olabilir ben şubeden çıkarttım direk.Sırf bazı arkadaşlardada oldugu gibi gelip evde kimseye bulamazlar diye bankaya gelsin ben burdan alırım dedim belki öyle bi sorun olmuştur sendede bide çıkmadı dediğini ben kart gelmedi diye anladım fakat onaymı vermediler onumu diyosun? Belki kredi borcu falan gözüküyosa ondan dolayıdır

Şubede 40 kere dedim şubeden teslim alacağım diye dün gittim şubeye 3 hafta dolmuştu bana dediler kartınız kuryede.Artı kuryede olmasına bile seviniyorum arkadaş bu nedir 3 haftada çıktı kart pazartesi kuryeye vermişler hala gelmedi.

Bende özenle belirttim dedim gün içinde evde kimse olmuyor şubeye gelsin burdan teslim alıcam diye bankamatik kartı için armadılar ama 15gün sonra gelip alabilirsin demişlerdi gittiğimde gelmişti aldım Pazarteside kredi kartınızı alabilirsiniz diye aradılar bugun aldım kartımıda.Şükür pek bi sorunla karşılaşmadım.Bide bu çıkma muhabbeti ney ben onu bilmiyorum ben gittim banka hesabı için kredi kartıda verelim dediler peki olur dedim 17gün sonra kartınız geldi alabilirsiniz dediler hiç öyle onay süreci falan var dememişlerdi bana ki olmadıda galiba.

(not:gelir gider ev araba hiç bişey yazmamıştım bilgileri verirken 500lira limitle gelmiş)

Gelir gider yazmadım bende ama özel üni.de okuyorum o yüzden sorun çıkarmazlar diye hiç gelir giderle ilgili birşey yazmadım.Öğrenci belgesi vermemiştim sadece okul kartımın fotokopisni vermiştim belkide o yüzden bu kadar sürmüş olabilir.

okul kimlik kartı yada öğrenci belgesiyle alakası yok hocam bende kimliğimi fakslayarak yaptım 2 kartımda da sizinki kadar sürmemişti

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gelir gider yazmadım bende ama özel üni.de okuyorum o yüzden sorun çıkarmazlar diye hiç gelir giderle ilgili birşey yazmadım.Öğrenci belgesi vermemiştim sadece okul kartımın fotokopisni vermiştim belkide o yüzden bu kadar sürmüş olabilir.

Süreç birazda şans işi galiba ben pek şanslı değilimdir ama bu sefer sorun çıkmadı pek

edit:
    @kronik10.5
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sound_of_silence! -- 14 Aralık 2011; 20:27:28 >

• Sabah kuryeneti arayıp ben 3-4 gün evde yokum kartı mutlaka şubeye getirin ordan teslim alayım dedim.Tamam işlemin yapıldı dediler 2 saat sonra kurye çıktı geldi getirdi kartı.Çok büyük bir şans olarak evdeydim.
  • quote:

Sabah kuryeneti arayıp ben 3-4 gün evde yokum kartı mutlaka şubeye getirin ordan teslim alayım dedim.Tamam işlemin yapıldı dediler 2 saat sonra kurye çıktı geldi getirdi kartı.Çok büyük bir şans olarak evdeydim.

nasıl bir çalışma mantıkları var anlamak güç
  • quote:

quote:

Sabah kuryeneti arayıp ben 3-4 gün evde yokum kartı mutlaka şubeye getirin ordan teslim alayım dedim.Tamam işlemin yapıldı dediler 2 saat sonra kurye çıktı geldi getirdi kartı.Çok büyük bir şans olarak evdeydim.

valla öyle hocam ayrıca size pm atmıştım bi bakarsanız sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

valla öyle hocam ayrıca size pm atmıştım bi bakarsanız sevinirim.

yanıt verdim hocam

• ya bu hsbc kampus kredi kartını açık öğretimde okuyanlar alabilir mi bnm bi arkadaşım almış merak ettim ayrıca axees exi26 başvurusu yapmıştım kefil yetersizliği nedeni ile değerlendirme yapılamadı diyor kefil ile mi başvuru yapacaz ?? ve işte üni kart başvurusu yapalı iki hafta oldu hala haber gelmedi geç mi geliyo cevap ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree70

ya bu hsbc kampus kredi kartını açık öğretimde okuyanlar alabilir mi bnm bi arkadaşım almış merak ettim ayrıca axees exi26 başvurusu yapmıştım kefil yetersizliği nedeni ile değerlendirme yapılamadı diyor kefil ile mi başvuru yapacaz ?? ve işte üni kart başvurusu yapalı iki hafta oldu hala haber gelmedi geç mi geliyo cevap ?

aöf öğrencilerine benim bildiğim kadarıyla sadece işte üniversiteli veriliyor.Diğer bankalardan alma şansınız çok zor.
  • sen hangilerine başvurdun kronik ?
  • quote:

sen hangilerine başvurdun kronik ?

bende işte ünili ve denizbank paso bonus limitsiz var
  • bu bonusu limitli hale de getirebiliyor muyuz para yaırmadan kredi kartı olarak kullanabiliyor muyuz ?
  • İş bankası sanal kart kullanan var mı ? Vadesiz hesabımdan sanal karta para aktarmak istiyorum ama sadece asıl kredi kartından sanal karta para aktarımı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

İş bankası sanal kart kullanan var mı ? Vadesiz hesabımdan sanal karta para aktarmak istiyorum ama sadece asıl kredi kartından sanal karta para aktarımı var

Bende sanal kart kullanıyorum. Kartin limitinden gidiyor harcamam sonra bekleyen işlemlerden geçip borca düşünce hesabimdaki para ile kapatıyorum borcumu
  • Pazartesi günü Gokart ve Işte universteli icin basvurdum. Bakalım hangisi ve ne zaman gelicek
  • quote:

bu bonusu limitli hale de getirebiliyor muyuz para yaırmadan kredi kartı olarak kullanabiliyor muyuz ?

limitli ve yükle kullan olarak 2 çeşidi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 16 Aralık 2011; 23:06:46 >
  • limitli olan bildiğimz kredi kartı mı kronik senin adın soyadın ne yav bi tanışalım senle :)
  • arkadaşlar benim yapı kredi play card var. Hem kredi kartı hem de banka hesabım var. banka hesabımda 140 lira vardı. bugün hesap özetine bi bakayım dedim 45 lira civarı bir para eksmiş hesap işletim ücreti diye. Benim bildiğim öğrencilerden kesilmiyordu bu. Kartı alalı 1 seneyi geçti. acaba bir daha mı öğrenci belgesi götürmem gerekli? 45 lirayı geri alabilir miyim?
  • Dün işte üniversiteliye başvurdum.eğer reddedilirse aynı şubeye tekrar başvuru şansım varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

arkadaşlar benim yapı kredi play card var. Hem kredi kartı hem de banka hesabım var. banka hesabımda 140 lira vardı. bugün hesap özetine bi bakayım dedim 45 lira civarı bir para eksmiş hesap işletim ücreti diye. Benim bildiğim öğrencilerden kesilmiyordu bu. Kartı alalı 1 seneyi geçti. acaba bir daha mı öğrenci belgesi götürmem gerekli? 45 lirayı geri alabilir miyim?

öğrenci belgesi verdiğin takdirde 10 tl yıllık aidat vermediysen de 45 tl diye biliyorum ama playcard kullanmıyorum iş bank üniversitei yetiyo 1000 tl daha ne olsun
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.