Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Garanti'nin öğrenciler için çıkardığı kartı kullanıyorsan fazla masraf çıkarmaması lazım
  • Ben hsbc campus kart çıkarttım 500 limiti var ve internetten artirabiliyorsun. Kartım 2 haftada geldi. isbankasina başvuralı 1.5 ay oldu üstelik iki kere başvurmam ve iki kerede müşteri hizmetlerini aradığım halde daha yok piyasada ustelikte isbankasinda hesabım var. yapı krediye başvurmayı düşünüyorum isbankasi uğraşırıyor ve limiti düşük veriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CellaTurcica

Garanti'nin öğrenciler için çıkardığı kartı kullanıyorsan fazla masraf çıkarmaması lazım

unibank kullanıyorum ilk sene güzeldi hiçbirşey almadılar, 2. sene normal müşteriden iki kere alınan bedel benden bir kere alındı. ama benim derdim o değil steamden ordan burdan birşey alırken doları çok yüksek hesaplıyor terbiyesizler hatta provizyonu geç yapıyorlar dolar artıyor iyice diyelim aldığım günkü kurdan değil o artmış günkü kurdan hesaplıyorlar. birde k.k faizide yüksek halkbankta daha az o yüzden halk diye düşündüm

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Garanti'nin öğrenciler için çıkardığı kartı kullanıyorsan fazla masraf çıkarmaması lazım

unibank kullanıyorum ilk sene güzeldi hiçbirşey almadılar, 2. sene normal müşteriden iki kere alınan bedel benden bir kere alındı. ama benim derdim o değil steamden ordan burdan birşey alırken doları çok yüksek hesaplıyor terbiyesizler hatta provizyonu geç yapıyorlar dolar artıyor iyice diyelim aldığım günkü kurdan değil o artmış günkü kurdan hesaplıyorlar. birde k.k faizide yüksek halkbankta daha az o yüzden halk diye düşündüm

Her bankada var bu dediğin olay maalesef.

Ben de Garanti müşterisiyim ama memnunum. Garanti'deki hizmet kalitesini hiçbir bankada bulamadım.

Sadece internet alışverişi için düşünüyorsan neyse de kampanyalar ve bankamatik bulma konusunda halkbank seni pek tatmin etmeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

unibank dediğiniz yapı kredi değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Whitefight

Ben hsbc campus kart çıkarttım 500 limiti var ve internetten artirabiliyorsun. Kartım 2 haftada geldi. isbankasina başvuralı 1.5 ay oldu üstelik iki kere başvurmam ve iki kerede müşteri hizmetlerini aradığım halde daha yok piyasada ustelikte isbankasinda hesabım var. yapı krediye başvurmayı düşünüyorum isbankasi uğraşırıyor ve limiti düşük veriyorlar

Biraz daha bilgi verebilir misin? İnternetten mi başvurdun? Öğrenci kimliği yeterli mi? Bir de mastercard alabiliyor muyuz?
  • GO CARD'ım bugun elime ulaştı.
    Anlamadığım birşey var. Kağıdın üstünde Alışveriş Faiz oranı %2.12 diyor. 100 liralık alışverişimde kredi kartıyla aldığımda 102.12 lira mi ödeyeceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atatersbinenkovboy

GO CARD'ım bugun elime ulaştı.
    Anlamadığım birşey var. Kağıdın üstünde Alışveriş Faiz oranı %2.12 diyor. 100 liralık alışverişimde kredi kartıyla aldığımda 102.12 lira mi ödeyeceğim?

Elbette hayir

O gordugun faiz orani sadece asgarisini odediginde odemek zorunda kaldigin oran
  • quote:

quote:

Ben hsbc campus kart çıkarttım 500 limiti var ve internetten artirabiliyorsun. Kartım 2 haftada geldi. isbankasina başvuralı 1.5 ay oldu üstelik iki kere başvurmam ve iki kerede müşteri hizmetlerini aradığım halde daha yok piyasada ustelikte isbankasinda hesabım var. yapı krediye başvurmayı düşünüyorum isbankasi uğraşırıyor ve limiti düşük veriyorlar

Biraz daha bilgi verebilir misin? İnternetten mi başvurdun? Öğrenci kimliği yeterli mi? Bir de mastercard alabiliyor muyuz?

İnternetten başvurdum MasterCard vermiyorlar ogrencilere benim bildigim

• Hsbc campus mastercard degil onun haricinde axess exi26da mastercard belki card finans go da mastercard olabilir ama go dan emin degilim
  • Play Kartim geldi sifresini olusturdum. Baska bir sey yapmam gerekiyor mu. Kullanabilirim dimi artik.
  • 1000. mesajı atayım dedim sadece. Ehe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 13 Aralık 2011; 12:57:36 >
  • quote:

quote:

Plati için Master arıyorsunuz sanırım.

Mastercard'ı Finansbank, Yapı Kredi ve Akbank veriyor. HSBC'nin sitesinde Mastercard gözükmekte ancak bana Visa geldi, istesem değiştirirler mi bilmiyorum açıkçası.

• 1000 liralık tek bonus geldi go kart ve maximumu kapatoyprum hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

quote:

Mastercard'ı Finansbank, Yapı Kredi ve Akbank veriyor. HSBC'nin sitesinde Mastercard gözükmekte ancak bana Visa geldi, istesem değiştirirler mi bilmiyorum açıkçası.

Hocam aslında garantiden vadesiz hesabım var, banka kartım mastercard. Ama yine de sanal kart oluşturup platiden direkt alışveriş yapamıyorum, hata veriyor. En son liqpay'e kartı kaydettirdim, onunla da buywmz'den wmz card aldım ve webmoney ile ödemeyi yapabildim.

Acaba mastercardlı bir kredi kartı alsam olur mu diye düşündüm. Gerçi üniversiteb'e başvurdum onlar visa gönderiyorlar ama olur da başvuruyu reddederlerse mastercard veren bir bankaya giderim.

Yalnız birşey soracağım, visa kartı liqpay'e kaydettirebilir miyim? Yoksa orası da illa mastercard mı istiyor?

• Selamlar, GO kart için internet sitesinden hızlı başvuru yaptım. 2 gün geçti ama aramadılar. Bu kadar uzun sürüyor mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

quote:

Hocam aslında garantiden vadesiz hesabım var, banka kartım mastercard. Ama yine de sanal kart oluşturup platiden direkt alışveriş yapamıyorum, hata veriyor. En son liqpay'e kartı kaydettirdim, onunla da buywmz'den wmz card aldım ve webmoney ile ödemeyi yapabildim.

Acaba mastercardlı bir kredi kartı alsam olur mu diye düşündüm. Gerçi üniversiteb'e başvurdum onlar visa gönderiyorlar ama olur da başvuruyu reddederlerse mastercard veren bir bankaya giderim.

Yalnız birşey soracağım, visa kartı liqpay'e kaydettirebilir miyim? Yoksa orası da illa mastercard mı istiyor?

Bende de Bonus paracard var Mastercard ama Liqpay'a kayıt ettiremedim maalesef hata verdi.

Visa kartı kayıt ettirebiliyorsunuz ama kullanamıyorsunuz hiç bir şekilde. Geçen sene falan Mastercard'ta kullanılmıyordu ama sonradan mastercard'ı kullandırtmaya başladılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Selamlar, GO kart için internet sitesinden hızlı başvuru yaptım. 2 gün geçti ama aramadılar. Bu kadar uzun sürüyor mu ?

bir haftayı bulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smhylmz

Play Kartim geldi sifresini olusturdum. Baska bir sey yapmam gerekiyor mu. Kullanabilirim dimi artik.

aynen kullanabilirsin kardeşim güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Orijinalden alıntı: Smhylmz

Play Kartim geldi sifresini olusturdum. Baska bir sey yapmam gerekiyor mu. Kullanabilirim dimi artik.

aynen kullanabilirsin kardeşim güle güle kullan

Temassiz ozelligi unutmusum sifre girmeye calistim, kasiyerde garip garip bakiyor napiyon lan sen der gibi:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.