Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

Arkadaşlar, konuyla pek alakalı değil ama yardım gerekiyor. Belki bir fikri olan vardır.

Halkbankasında burs aldıgım hesabım var. Atm den bugun baktım para gorunuyor. Çekmek istedim. Yetersiz bakiye yazdı.

İçeriye girdim ordan çekeyim diye, onlarda baktı hesapta para gorunuyor ama çekme işleminde sistem hata veriyor biz bu parayı veremeyiz diyorlar.

Sorun ne dediğimde ise biz bilemedik ama parayıda ekranda hata çıkarken veremeyiz diyorlar sadece.

Sorun ne olabilir. Bu parayı nasıl çekebilirim? Fikri olan varsa sevinirim.

para varsa çekersin hocam atmdeki hata seni bağlamaz.Gelecek para doğruysa vermeleri lazım

hocam atm de bakiye gorunuyor zaten.

içeri girdim atm vermeyince onlarda soyluyor hesabınızda para var ama veremeyiz diyor.

yani atm de hata yok :)

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar, konuyla pek alakalı değil ama yardım gerekiyor. Belki bir fikri olan vardır.

Halkbankasında burs aldıgım hesabım var. Atm den bugun baktım para gorunuyor. Çekmek istedim. Yetersiz bakiye yazdı.

İçeriye girdim ordan çekeyim diye, onlarda baktı hesapta para gorunuyor ama çekme işleminde sistem hata veriyor biz bu parayı veremeyiz diyorlar.

Sorun ne dediğimde ise biz bilemedik ama parayıda ekranda hata çıkarken veremeyiz diyorlar sadece.

para varsa çekersin hocam atmdeki hata seni bağlamaz.Gelecek para doğruysa vermeleri lazım

içeri girdim atm vermeyince onlarda soyluyor hesabınızda para var ama veremeyiz diyor.

nası veremiyor hocam atmdeki hata seni ne bağlar ki boşuna paranı kullanıyorlar işte.Atmdeki hata seni değil bankayı bağlar hesabındaki parayı atmdeki hata yüzünden vermemek diye birşey olamaz.

Kısacası hesabındaki parayı vermeleri gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 30 Mart 2013; 0:04:12 >

• quote:

quote:

quote:

Büyük ihtimalle Fon24'e aktarmışlardır, müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

Veya İnternet şubesine erişebiliyorsanız, Diğer hesaplarınıza transfer edin.

• likecarda niye bu kadar talep varki 250 TL lik kartı ne yapacaksınız
  • Parafı alamadım, Bonus Genç'e başvurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Like in basvuru ekrani degismis detaylı bilgiler istiyor haberiniz olsun

Ayrica bonus genc isteyen hic beklemesin paracard alin onunla online subeden basvurun ben
    Basvurdum yarim saatte onaylandi
    Hatta 19marttan beri degerlendirmede yazan basvuruyu da rede cevirmisler

like ekranı nasıl olmuş.ayrıca tavsiyeniz nedir garantiden vadesiz tl hesabı açtırıp internet şubesinden bonus gençe mi başvuralım?

like detaylı birkaç bilgi daha alıyor artık.
    bonus kartın hemen onaylanması için hesap açın ama internet şubesini actirin ki oradan başvurular bölümünden başvurabilin

şubeden gençparacarda mı başvurayım?yoksa gidip vadesiz(tl) mevduat hesabı bide internet şubesi açık mı olsun diyeyim.sonra eve gelip ordan başvurayım.

genç paracard a başvurunca vadesiz hesap açılıyor aslında. farketmiyor yani iki dediğiniz de aynı sayılır. ama başvurduğunuzda internete açın hemen unutmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CardFinans Go Card'ım geldi limit:750tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cas3Lua

likecarda niye bu kadar talep varki 250 TL lik kartı ne yapacaksınız

world özellikli bir kart.ah şu garanti genç bonusuda alaydım kart koleksiyonum tamam olacaktı.

• quote:

quote:

world özellikli bir kart.ah şu garanti genç bonusuda alaydım kart koleksiyonum tamam olacaktı.

like yi aldınmı nasıl ?
  • quote:

quote:

quote:

like yi aldınmı nasıl ?

yeni başvurdum.belge@vakifbank.comtr ye belgeyide gönderdim. bakalım vercekler mi vermicekler mi?garantiden netten başvurumu hep reddetti.vadesiz tl hesabı açtırıp internet şubesinden başvuranlarınkini ise hemen onaylıyorlar.pazartesi gidip bi hesap açıp başvurayım onaylanıp gelsin kart gidip hesabı kapatacağım sadece kredi kartı dursun.

• bonus genç ne kadar limitle geliyor?
  • Bonus genc'e internetten laf olsun diye basvurmayi dusunuyorum yani reddedilip reddedilmemesi onemli degil acaba veliyi falan ariyor mu bunlar?

Birde belge olarak istedikleri neler? Subeye falan gidip oncesinde vadesiz falan actirmak istemiyorum.Sadece sansimi denemek istiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

like yi aldınmı nasıl ?

yeni başvurdum.belge@vakifbank.comtr ye belgeyide gönderdim. bakalım vercekler mi vermicekler mi?garantiden netten başvurumu hep reddetti.vadesiz tl hesabı açtırıp internet şubesinden başvuranlarınkini ise hemen onaylıyorlar.pazartesi gidip bi hesap açıp başvurayım onaylanıp gelsin kart gidip hesabı kapatacağım sadece kredi kartı dursun.

Arkadaşlar Vakıfbank LikeCard başvurumu şubeden yapmama rağmen onaylanmadı. Bir arkadaşım da aynı şekilde şubeden başvuru yapmasına rağmen onay alamadı. Vakıfbank LikeCard başvurusundan onay alabilen var mı forumda çok merak ediyorum?
    Not: KKB puanımda sıkıntı yok diğer bankalardan başvurduğum bütün kartlar onaylandı..

• quote:

Orijinalden alıntı: theturx

bonus genç ne kadar limitle geliyor?

500 TL
  • quote:

Bonus genc'e internetten laf olsun diye basvurmayi dusunuyorum yani reddedilip reddedilmemesi onemli degil acaba veliyi falan ariyor mu bunlar?

Birde belge olarak istedikleri neler? Subeye falan gidip oncesinde vadesiz falan actirmak istemiyorum.Sadece sansimi denemek istiyorum.

Veliyi aramıyorlar ayrıca hiçbir belge istemiyorlar.. Eğer şubeye çağrılırsan kimlik yanında bulunsun..
    Şuana kadar gördüğüm en gelişmiş sistem Garanti de sanırım. Bonus Genç başvurusunda diğer bankalar gibi yok ikametgah yok öğrenci belgesi yok öğrenci kimliği yok fatura falan filan istemiyorlar :)
  • Vay anasını VakıfBank kredi kartı talebimi reddetmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

Bonus genc'e internetten laf olsun diye basvurmayi dusunuyorum yani reddedilip reddedilmemesi onemli degil acaba veliyi falan ariyor mu bunlar?

Veliyi aramıyorlar ayrıca hiçbir belge istemiyorlar.. Eğer şubeye çağrılırsan kimlik yanında bulunsun..
    Şuana kadar gördüğüm en gelişmiş sistem Garanti de sanırım. Bonus Genç başvurusunda diğer bankalar gibi yok ikametgah yok öğrenci belgesi yok öğrenci kimliği yok fatura falan filan istemiyorlar :)

anladım :)

hocam şimdi netten ilk adımda telefon tc kimlik vs girdim sonra yanlışlıkla kaydettim ve başvurunuz alındı diye referans numarası verdi ama gel gör ki referans numarasını not almadan çıktım :((

o olmadan başvuruya devam etme ya da başvuruyu sorgulama şansım yok mu?

• quote:

quote:

YKB Play'e başvurun, hocam. Ne yapacaksınız, Vakıf'ı...

• Finansbank'tan uzak durun, arkadaşlar. Ne çok geçerli bir kart ne de avantajı var. Özellikle finansbank.com.tr'deki ücretler kısmını kontrol edin. Yanlışlıkla müşteri hizmetlerinin kayıp kart bölümünü aradığınızda 20 TL ücret alındığı yazıyor. Zamanında da, şubeden kredi kartı borç ödemesine ücret alıyordu. Bu banka, tam bir bela. Uzak durun. Parasal konular hakkında takip ettiğim bir site var tuketicifinansman.com diye. Gayet tarafsız bir karşılaştırma yapılıyor bankaların ürünleri arasında. Tüketiciye olumlu yönlendirme yapan iyi bir blog. Oradaki bazı makalelerle de finansbank hakkında "daha fazla bilgi" alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

quote:

quote:

YKB Play'e başvurun, hocam. Ne yapacaksınız, Vakıf'ı...

ykb play belli üniversitelerin öğrencilerine veriyor.benim okuduğum üniversite onların arasında yok o yüzden alamıyorum.ayrıca vakıfbank çok yavaş çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.