DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Uacellat_62, orkuno99 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
26.262
Cevap
216
Favori
774.479
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]
Sayfaya Git:
Sayfa:

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 21.9.2017)
Giriş
      2742 Mesaj
      12 Aralık 2012 20:11:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

beyler bi sorum olacak. babam harçlığı karta yollasa onada faiz işlese ve para çoğalsa hesapta. öyle bi kart var mı merak ettim

Öğrenci İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]
      |
      |

• Yarbay
      9279 Mesaj
      13 Aralık 2012 06:52:35
      arkadaslar harcama basi puanda hangi banka daha onde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2742 Mesaj
      13 Aralık 2012 11:57:36
      quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

arkadaslar harcama basi puanda hangi banka daha onde?

Yapı kredi.
      Hatta Harcama başını bırakın, Babamın ekstrelerine bakmıştım geçen Kredi kartı borcunu ATM'den yatırmaya bile puan vermiş.

Şuan Yapı kredi Garanti'den biraz geri kaldı, Garanti son bir ayda Muhteşem kampanyalar yaptı. Tabi Diğer Bonus'larıda dahil etmedi bu kampanyalara.
      |
      |

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      13 Aralık 2012 14:04:27
      İsbankasina 35 gun once basvuru yaptim iste universiteli karti icin 20 gun bekledim gelen giden olmadi subeden sordum reddedilmis ama nedeni belli degil ilk defa boyle birsey gordum dedi musteri temsilcisindeki kisi bir daha basvur dedi basvurdum 14 gun gecti uzerinden hala birsey yok bugun subeye ugradim basvurum ne oldu diye bakti onaylanma ya da reddedilme yok cok uyuz oldum isbankasina en mantiklisida bu geliyor ne yapsam karar vermedim onerileriniz var mi ne yapabilirim ? Online basvuru yapmak istesem oglenleri okuldayim gelen belgeleri imzalayamam o yuzden onu da yapamiyorum

• Yarbay
      9279 Mesaj
      13 Aralık 2012 14:44:08
      quote:

Orijinalden alıntı: team1907

İsbankasina 35 gun once basvuru yaptim iste universiteli karti icin 20 gun bekledim gelen giden olmadi subeden sordum reddedilmis ama nedeni belli degil ilk defa boyle birsey gordum dedi musteri temsilcisindeki kisi bir daha basvur dedi basvurdum 14 gun gecti uzerinden hala birsey yok bugun subeye ugradim basvurum ne oldu diye bakti onaylanma ya da reddedilme yok cok uyuz oldum isbankasina en mantiklisida bu geliyor ne yapsam karar vermedim onerileriniz var mi ne yapabilirim ? Online basvuru yapmak istesem oglenleri okuldayim gelen belgeleri imzalayamam o yuzden onu da yapamiyorum

hocam kac kartiniz var,odemelerde gecikmeler oldumu

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      13 Aralık 2012 14:53:57
      quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Alıntıları Göster

hocam kac kartiniz var,odemelerde gecikmeler oldumu

Yok hocam hic kredi kartim yok sadece denizbank dan hesap kartjm var

• Yüzbaşı
      606 Mesaj
      13 Aralık 2012 15:06:35 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

Yok hocam hic kredi kartim yok sadece denizbank dan hesap kartjm var

isterseniz bir de online başvuru yaparak şansınızı deneyin.

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      13 Aralık 2012 15:15:13
      quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

Alıntıları Göster

isterseniz bir de online başvuru yaparak şansınızı deneyin.

Dedigim gibi oglen okuldayim kuryenin getirdigi kagitlari imzalayamam evde olmuyorum o yuzden yapamiyorum online basvuruda :)

• Yüzbaşı
      606 Mesaj
      13 Aralık 2012 15:19:51 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

Dedigim gibi oglen okuldayim kuryenin getirdigi kagitlari imzalayamam evde olmuyorum o yuzden yapamiyorum online basvuruda :)

iyide online başvuruda kurye eve getirmiyor iş bankasında belirttiğin şubeye kartın gidiyor sen sadece öğrenci kimlik fotokopini ve nüfus cüzdanı fotokopini (onlar seni aradıktan sonra) fakslıyorsun kartın onaylandığında dediğim gibi şubene teslim ediyor

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      13 Aralık 2012 15:47:41
      quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

Alıntıları Göster

iyide online başvuruda kurye eve getirmiyor iş bankasında belirttiğin şubeye kartın gidiyor sen sadece öğrenci kimlik fotokopini ve nüfus cüzdanı fotokopini (onlar seni aradıktan sonra) fakslıyorsun kartın onaylandığında dediğim gibi şubene teslim ediyor

Hadi ya oyleyse yaparim daha once isbankasi hesap kartina basvurmustum online olarak kurye 2-3 gun sonra gelip kagit imzalatmisti..dediginiz gibiyse basvuru yaparim o zaman..

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      13 Aralık 2012 15:50:23
      Bir de suan dedigim gibi yaptigim bir basvuru var 2 haftadir bekleyen tekrar online basvursam sorun olur mu

• Yüzbaşı
      606 Mesaj
      13 Aralık 2012 17:27:43 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

Hadi ya oyleyse yaparim daha once isbankasi hesap kartina basvurmustum online olarak kurye 2-3 gun sonra gelip kagit imzalatmisti..dediginiz gibiyse basvuru yaparim o zaman..

iş bankasından 2 adet kredi kartı aldım ikisi de bahsettiğim şekilde gerçekleşti o sebeple söylüyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      606 Mesaj
      13 Aralık 2012 17:31:10 Konu Sahibi
      quote:

Bir de suan dedigim gibi yaptigim bir basvuru var 2 haftadir bekleyen tekrar online basvursam sorun olur mu

olmaz zira sizi arayacaklar bankadan başvuru sonrası onlara baka başvuru gözüküp gözükmediğini sorarsınız görünüyorsa iptal edilmesini isteyebilirsiniz.
      |
      |

• Binbaşı
      1017 Mesaj
      13 Aralık 2012 17:45:11
      Tamamdir o zaman yardimci oldugunuz icin cok tesekkur ederim

|
      |

• Yüzbaşı
      657 Mesaj

iOS Beta Tester
      13 Aralık 2012 18:06:55
      Arkadaşlar sizlere bir şey soracağım. Yapıkredi 15TL ücreti kesmiş playCarddan. Öğrenciliğim devam etmekte hala. Yapıkredi kart ücretlerini uğraştırmadan iade ediyoryorsa nasıl ediyor müşterizmetleri yoluyla mı yoksa şikayetvar yoluyla mı? Eğer uğraştırmadan iade ediyorlarsa hemen başvurayımsonra başvuracağım bu ara uğraşamam pek. Yoksa müşterisine göre mi hareket ediyor?

• Yarbay
      2742 Mesaj
      13 Aralık 2012 19:37:31
      quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Arkadaşlar sizlere bir şey soracağım. Yapıkredi 15TL ücreti kesmiş playCarddan. Öğrenciliğim devam etmekte hala. Yapıkredi kart ücretlerini uğraştırmadan iade ediyoryorsa nasıl ediyor müşterizmetleri yoluyla mı yoksa şikayetvar yoluyla mı? Eğer uğraştırmadan iade ediyorlarsa hemen başvurayımsonra başvuracağım bu ara uğraşamam pek. Yoksa müşterisine göre mi hareket ediyor?

Evet müşteriye göre hareket ediliyor ödemeler ve harcamalar düzenli ise genelde iade edilir.

Müşteri hizmetlerini arayıp aidatın iade edilmesini isteyin.
      |
      |

• Yüzbaşı
      276 Mesaj

iOS Beta Tester
      13 Aralık 2012 22:47:40
      üniversiteb kartıma limit artırım talebi verdim 1200 tl dedim şuanki limit 500 kart yeni geldi artırma ihtimalleri varmıdır acaba ?
      |
      |

”Bu dünyada neyi çok istersen, o senin imtihanındır. ” Mevlana
    • 13 Aralık 2012 23:19:16
      Benim işte üni kartı yenileme talebi iletmiştim. Şimdi internet şubesinden baktım eski kart kapanmış yeni kart açmışlar ama kartın son 4 hanesi değişmiş. bana sadece arkadaki güvenlik kodu değişecek demişlerdi Verdiğim talimatları yenilemem gerekecek..

• Teğmen
      181 Mesaj
      13 Aralık 2012 23:20:33
      Mesajım bulunsun.
      |
      |

mov eax, pussy
      mov ebx, dick
      call intercourse
      pop baby
    • Teğmen
      189 Mesaj
      14 Aralık 2012 00:16:52
      Merhaba arkadaşlar.. Yaklaşık 2 ay önce falan internetten TEB üniversiteb kart başvurusunda bulunmuştur ve kart olumsuz sonuçlanmıştı neden olduğunu anlamadım pek de üstüne düşmedim.. Bugün teb şubesine gittim başvuruda bulundum yine ve durumu sordum dedim daha önce başvuruda bulundum olumsuz sonuçlandı vs. öğrenci belgesi ulaşmamış olabilir veya bilgilerde eksik vardır sorun olmaz dediler lakin internette hala sorgulama yaptığım zaman bilgilerim gözüküyor olumsuz sonuçlandı diye.. Acaba bir problem olur mu yine red olursa ne yapmalıyım ? Teşekkürler.

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,250
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.