Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: spawn1990

arkadaşlar finansbank fixcard var yıllık kart ücreti falan filan adı altında ücret almıyor, çıkarmak isteyenlere duyurulur.

aidat almıyor ama ekstreden falan alıyor diye biliyorum,doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1420

iş bankasına başvuru yaptım başvuru takip linki göremedim kredi kartı içinn :) nerden öğrenebilirim onaylandığını?

2 yıllık üni'yim yapıkredi'ye başvurdum fakat baba maaş bordrosu falan istedileer

büyük ihtimal öğrenmişsindir sorduğunun üzerine zaman geçmiş ama daha cevap almama ihtimali karşın en iyisi 4440202 yi aramak kesin cevap alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

arkadaşlar finansbank fixcard var yıllık kart ücreti falan filan adı altında ücret almıyor, çıkarmak isteyenlere duyurulur.

yok kardeşim ben eşime aldım, şuan kullanıyor ekstralarını e-postana yönlendir bir sıkıntı yaşamazsın. İstersen finansbank müşteri hizmetlerini ara bir sor içinde kalmasın daha iyi öğrenmiş olursun.
  • Arkadaslar benim kartım onaylandı ev adresime göndermisler ..

benimm memleket bolu düzcede okuyorum

babam biraz problemli adam eline 2 kurus para gecse onu anında harcaar .. haliyle kartta şuan babamın elinde ve bana göndermeyeceğini söylüyorr .. ! kendisi kullanacakmış ..

tam olarak anlayamadım .. Kart şifresi daha sonra ayrı bi zarf ile gönderilecekmiş :)
    vede ben şahsen bizzat bankaya gidip açılışını vs . yaptırmam gerekmiş ..

/ Kısaca söyle diyim .. peder karttan alışveriş yapar - içki meze - !! vede ödemeyi benim burslara bırakır :D

__

bana alternatif bi çözüm yolu söylermisiniz .. karttan bi kuruş para harcayamasın ?
  • Şimdiye kadar İşte Üniversiteli iyiydi amaaaa,belirli bir müşteriye ulaşınca duruldurlar.
    TEB ve Denizbank önümüzdeki seneler kredi karı kampanyalarına çok asılacaklar,iyi takip edin göreceksiniz.Kredi kartlarında ancak rekabet-kampanya olursa kazanç elde ediyorsunuz.
    Ayrıca Denizbank ve TEB de limit açısından daha şanslı olursunuz.Büyük bankalar artık sadece zenginleri düşünüyor.Mesela İş Bankası-Akbank-Garanti bankalarının puan kampanyaları genellikle şöyledir: 1 ay içinde 4 kere 75 TL alışveriş yap 30 TL kartına yüklensin.Yani bir ay içinde 300 TL harcama yapacaksın,onu da akaryakıt-market-tekstil-elektronik ayrı yapacaksın.Ölme eşeğim ölme.Bu arada cep telefonuma Garantiden gelen son mesaj şöyle:Gıda-Akaryakıt-Tekstil ayrı olmak üzere herbirinden 1 ay içinde 100 liralık harcama yap,4 kere 100 tl alışveriş yap,ama her birinden 1 kere 100 tl harcamak şartıyla 1ay içinde 400 tl harca 30 lira bonus kazan.Yani harcama şartı 300 liradan 400 liraya çıkmış.Garantinin varsa yoksatek kampanyası sürekli budur.Yani ihtiyacın yoksa da harca.
    Denizbankası yada TEB kartlarından da al derim,çünkü bu ikisi piyasaya çok asılacak.

• quote:

Arkadaslar benim kartım onaylandı ev adresime göndermisler ..

babam biraz problemli adam eline 2 kurus para gecse onu anında harcaar .. haliyle kartta şuan babamın elinde ve bana göndermeyeceğini söylüyorr .. ! kendisi kullanacakmış ..

tam olarak anlayamadım .. Kart şifresi daha sonra ayrı bi zarf ile gönderilecekmiş :)

/ Kısaca söyle diyim .. peder karttan alışveriş yapar - içki meze - !! vede ödemeyi benim burslara bırakır :D

__

bana alternatif bi çözüm yolu söylermisiniz .. karttan bi kuruş para harcayamasın ?

bankayla hemen irtibata geç kartının kaybolduğunu ve kapatılmasını iste yenisini de senin bulunduğun bir adrese ver :)

• quote:

Arkadaslar benim kartım onaylandı ev adresime göndermisler ..

__

şifre olmadan birşey yapamaz ama şifren ayrı zarfla geleceği için bankayla görüş derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalbi Boş Bir Bayan

Şimdiye kadar İşte Üniversiteli iyiydi amaaaa,belirli bir müşteriye ulaşınca duruldurlar.
    TEB ve Denizbank önümüzdeki seneler kredi karı kampanyalarına çok asılacaklar,iyi takip edin göreceksiniz.Kredi kartlarında ancak rekabet-kampanya olursa kazanç elde ediyorsunuz.
    Ayrıca Denizbank ve TEB de limit açısından daha şanslı olursunuz.Büyük bankalar artık sadece zenginleri düşünüyor.Mesela İş Bankası-Akbank-Garanti bankalarının puan kampanyaları genellikle şöyledir: 1 ay içinde 4 kere 75 TL alışveriş yap 30 TL kartına yüklensin.Yani bir ay içinde 300 TL harcama yapacaksın,onu da akaryakıt-market-tekstil-elektronik ayrı yapacaksın.Ölme eşeğim ölme.Bu arada cep telefonuma Garantiden gelen son mesaj şöyle:Gıda-Akaryakıt-Tekstil ayrı olmak üzere herbirinden 1 ay içinde 100 liralık harcama yap,4 kere 100 tl alışveriş yap,ama her birinden 1 kere 100 tl harcamak şartıyla 1ay içinde 400 tl harca 30 lira bonus kazan.Yani harcama şartı 300 liradan 400 liraya çıkmış.Garantinin varsa yoksatek kampanyası sürekli budur.Yani ihtiyacın yoksa da harca.
    Denizbankası yada TEB kartlarından da al derim,çünkü bu ikisi piyasaya çok asılacak.

İş Bankası bence bu alemde yine en iyisi biri temassız biri işte üniversiteli olmak üzere 2 tane kartım var geçende otomatik ödemeden 50 lirada puan geldi,limitimi ne zaman istesem kolayca artırdılar (düzenli borçlarımı ödüyorum ama)

denizbank enteresan paso bonus bana 0 lira limitle geldi şubeye gittim limit tahsis etmeye kimsenin bilgisi yok aylar geçti 0 lira limitli gözükmesine rağmen 300 lira kadar harcama yapabiliyorum Ama ekstre zamanı tüm borcu kapatman gerekiyor

• quote:

quote:

quote:

yok kardeşim ben eşime aldım, şuan kullanıyor ekstralarını e-postana yönlendir bir sıkıntı yaşamazsın. İstersen finansbank müşteri hizmetlerini ara bir sor içinde kalmasın daha iyi öğrenmiş olursun.

Finansbankla asla işim olmaz.Sadece meraktan sordum:) Aöf öğrencisiyim kasımda başvurduğumda kabul etmediler.(o zamanlarda iş bankası kullanıyordum) Neyse temmuzda bu sefer onlar beni arada kart verelim diye bende şimdi aklınıza geldi diyip kapattım.Zaten 25 altı go başvurusu olarak yapılıyor finansta onda da kart aidatı birsürü ıvır zıvır var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 4 Ekim 2011; 18:32:50 >

• fixcard aidat yok hocam bilgine
  • arkadaşlar ben işte üniversiteli kredi kartı ve banka hesap alıp, kredi kartını kullanıma açtırmayıp sadece vadesiz tl hesabı kullansam olurmu? Kredi kartları otomatik açılmış bir şekilde mi geliyor? Şuan ihtaiyacım olmadığı için durduk yere aidat falan vermek istemiyorum. (öğrencilikten sonra falan). ilerde belki kullanabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknomaster

arkadaşlar ben işte üniversiteli kredi kartı ve banka hesap alıp, kredi kartını kullanıma açtırmayıp sadece vadesiz tl hesabı kullansam olurmu? Kredi kartları otomatik açılmış bir şekilde mi geliyor? Şuan ihtaiyacım olmadığı için durduk yere aidat falan vermek istemiyorum. (öğrencilikten sonra falan). ilerde belki kullanabilirim.

herhangi bir bankadan hsp açtırdığında kafalarına göre kredi kartı açamazlar açsalar dahi almazsın ( sözleşmeyi imzalamadıktan sonra sıkıntı yaşamazsın ), ayrıca öğrenciyken kredi kartı çıkartır isen öğrenci kredi kartı olacağı için aidat almazlar merak etmeyin.
  • quote:

quote:

arkadaşlar ben işte üniversiteli kredi kartı ve banka hesap alıp, kredi kartını kullanıma açtırmayıp sadece vadesiz tl hesabı kullansam olurmu? Kredi kartları otomatik açılmış bir şekilde mi geliyor? Şuan ihtaiyacım olmadığı için durduk yere aidat falan vermek istemiyorum. (öğrencilikten sonra falan). ilerde belki kullanabilirim.

herhangi bir bankadan hsp açtırdığında kafalarına göre kredi kartı açamazlar açsalar dahi almazsın ( sözleşmeyi imzalamadıktan sonra sıkıntı yaşamazsın ), ayrıca öğrenciyken kredi kartı çıkartır isen öğrenci kredi kartı olacağı için aidat almazlar merak etmeyin.

çok saol hocam. bugun gittim bankaya bi form verdiler. öğrenci kartımda eğitim-öğretim yılı yazmadığı için öğrenci belgesi istediler. yarın onuda alıp gidip işte üniversiteli hesabı açtırcam. açılışta ücret almıyolarmış zaten. kredi alt limit 150 dedi kadın. hayırlısı olur inş.

• Tabii sözleşmeyi iyi okumak gerek :)
  • quote:

quote:

quote:

çok saol hocam. bugun gittim bankaya bi form verdiler. öğrenci kartımda eğitim-öğretim yılı yazmadığı için öğrenci belgesi istediler. yarın onuda alıp gidip işte üniversiteli hesabı açtırcam. açılışta ücret almıyolarmış zaten. kredi alt limit 150 dedi kadın. hayırlısı olur inş.

Önemli değil hocam, rica ederim inşallah hayırlısı olur... para almazlar çünkü öğrenci kanunlarına göre açtırdığın için para bile alsalar senden geri vermekle mükellefler.. söke söke alırsın paranı kardeşim. Bankacıya gider yapmazsan kütür kütür aidat paralarını geçiriyorlar.. örnek kendimi verim her yıl 50 lira kart aidatı koyuyorlar ekstraya gördüğüm anda arıyorum müşteri hizmetlerini bi gider yapıyorum tamam anında geri alıyorlar ücreti:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Önemli değil hocam, rica ederim inşallah hayırlısı olur... para almazlar çünkü öğrenci kanunlarına göre açtırdığın için para bile alsalar senden geri vermekle mükellefler.. söke söke alırsın paranı kardeşim. Bankacıya gider yapmazsan kütür kütür aidat paralarını geçiriyorlar.. örnek kendimi verim her yıl 50 lira kart aidatı koyuyorlar ekstraya gördüğüm anda arıyorum müşteri hizmetlerini bi gider yapıyorum tamam anında geri alıyorlar ücreti:)

aidatı alan hangi banka hocam?

• finansbank alıyor ama bende gold var 50lira alıyor fakat itiraz edersen bütün bankalar geri ödeme yapıyor, özellikle kapatıcam dersen hemen geri ödeme yapıyorlar.
  • quote:

finansbank alıyor ama bende gold var 50lira alıyor fakat itiraz edersen bütün bankalar geri ödeme yapıyor, özellikle kapatıcam dersen hemen geri ödeme yapıyorlar.

öğrenci değilsiniz sanırım,şikayetvar'a baktığımızda finansbanktan bu aidat konusunda baya şikayet gelmiş
  • quote:

quote:

finansbank alıyor ama bende gold var 50lira alıyor fakat itiraz edersen bütün bankalar geri ödeme yapıyor, özellikle kapatıcam dersen hemen geri ödeme yapıyorlar.

öğrenci değilsiniz sanırım,şikayetvar'a baktığımızda finansbanktan bu aidat konusunda baya şikayet gelmiş

yok öğrenci değilim hocam fakat genede aidat ödemiyorum.. finansın fiks kartı var öğrenci değilseniz bile alabilirsiniz. Kart aidatı kesinlikle alınmıyor.
  • Şu fix karti bir araştirayim lazim olur belki ama ben finansbankin sitesinde 25 alti kişilerin başvurulari go kart olarak değerlendirilmektedir diye okumuştum.Peki fix karta ogtenci olarak basvurdugumuzda ortalama ne kadar limitle geliyor?Bilgin var mi bu konuda hocam?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.