Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • sinema ilk seans 8tl. sinema 1alana 1bedava. yemeksepeti yuzde 20puan. Ay sonu persembe yemeksepeti 30a15 indirim. Bu ikisi disjnda bende pek yararlanmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 taneden fazla sanal karta hic ihtiyacim olmadigi icin bilmiyorum onu

• akbank teb enpara hariç güzel kart var mı bu kategoride?

• Kuveyt Türk senin bankan incelenebilir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün vakıfbanka hesap açtırmaya gittim başvurularda kredi kartı başvurusu vardı zaten ihtiyacım olan oydu sordum kredi kartı başvurusu yapabilirmiyim diye yapabilirsin dedi 20 yaşındayım üniye gidiyormusun dedi hayır lise mezunuyum seneye giricem sınava dedim tamam dedi bi ton bişey imzalattı sonra haftaya gel kartı al şubeden dedi like card vericeklermiş daha sonra araştırınca üni öğrencisi olmayanlara vermediklerini öğrendim kadın mı bilgisiz anlamadım üniye gitmiyor oluşuma sorun değil demişti kafam karıştı kartta şuan daha değerlendirme aşamasında nasıl o kadar emin bir şekilde haftaya çıkacak kart dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadstory -- 6 Temmuz 2019; 11:33:14 >
  • Yapı Kredi Play kullandım 1300 TL limit vardı. 2.5 yıl kadar kullandım. Müşteri hizmetleri ile restleştik iptal ettim. Daha sonra İşte Üniversiteli aldım, 2 yıldan fazladır da bunu kullanıyordum ama hiç bir halta yaramıyor bu kart. Üzerine bir de üyelik ücreti aldılar. Aradım iptal edin ücreti diye yok dediler. Öğrenci kartı fakat sürekli fazlasıyla aktif kullanıyorum kartı. 5 yıldır kredi kartı kullanıyorum Allah'a şükür 1 kez asgari ödemedim daha. Ödemelerimi zamanında hesap özeti borcu olarak ödedim hep. Ama bu İşte Üniversite'li kart ne doğru düzgün kampanyası oluyor ne de bir işe yarıyor. İptal ettirdim geçen hafta iptal olmasını bekliyorum. Axess alacağım ben de. Her türlü kampanya Axess'de.

Şimdi şöyle bir sorum olacak bilen arkadaşlar varsa cevaplarsa sevinirim. Geçen hafta çarşamba gibi İşte Üniversiteli iptal talebini verdim. Malum 7 gün süre var iptal olması için. Ne zaman Axess'e başvuru yapmalıyım red yememem için? Ayrıca o kadar düzenli ve aktif olarak kullandığım kart limitim 1300 TL üzerine ne yaparsam yapayım çıkmıyor. KKB puanım da 1700. Ama çevremde 2000, 3000 hatta 5000 TL kullanan öğrenci arkadaşlarım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wadjet -- 9 Temmuz 2019; 0:12:18 >

• Hepinize Merhaba papara veya ininal gibi bir banka kartı var mı tek isteğim ibanı olsun yeter Parayı çok kesmesin Lisede okuyorum Duyduğuma göre bankaya staj görüyorum staj parası almak için banka kartına ihtiyacım var deyince veriyormuş en az para kesen ve abone olan lisede okuyanlar içinde olabilecek bir banka kartı varsa söylerseniz çok mutlu olurum Şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuhammetAlican -- 10 Temmuz 2019; 13:36:2 >
  • 18in altındayken velimle Ziraat Bankasından hesap açtım ve Banka kartı aldım sende böyle yapabilirsin.

• Türkiye finans katılım 1450 tl limit verdi bugün. İş bankasından da 650 tl limitim vardı. İş bankası olmasa 2100 tl vereceklerdi sanırım. İhtiyacı olanlar değerlendirebilir.

• sadstory S kullanıcısına yanıt
    Like card icin uni sarti yok sanirim sadece 26yas alti sarti var.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Hocam kart kaoandikdan sonra basvurun yoksa axess acilsa bile limiti dusuk acilacakdir. Herhangi bir isiniz veya burs vs yoksa limit cidden com zor artiyor.

Bu arada iste uni kart bendede var. Otomatik limit artisi talep verdim 4aydir 300 400civari odeme yapiyorum aylik ve günü gününe. Limit artar mi sizce ? Sizin is bankasi artiriyor muydu ?

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    1300₺ üzerine çıkmıyor. Düzenli kullandığımda Axess bence arttıracaktır yine bu seviyeye. Yarın bir hafta doluyor işbank kart kapanacak. Sizce axess'e ne zaman başvurmalıyım? İhtiyacım da var. Kapanır kapanmaz başvursam red yer miyim?

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Kapanir kapanmaz red yiyecegini düşünmüyorum suan bile verebilirler ama limit dusuk olur is bankasi limiti kullandigi icin.

• okanhh O kullanıcısına yanıt
    Kredi notunuz ne kadar? Hangi karta başvurdunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    Happy silver.Kredi notumu bilmiyorum ama düşüktür sanırım, bankalarla fazla işim olmaz. Aylık gelirim de yok.

Katilim bankalarinin kredi kartlarinda asgari odeme olmuyor.Gecikmeye dusmemek icin borcun tamamini odemen gerekli.Bilgin olsun

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Asgari ödeme tutarı, borcun %40 ı olacağı söylendi kesin bilgim yok. Uyarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 11 Temmuz 2019; 21:57:56 >
    Katilim bankalari o sekilde uyguluyor diye biliyordum.Emin olmak icin bi musteri hizmetlerine de arayip sorun bence.Ogrenciyseniz her ay hepsini odemek zorunda kalmak zorlayici olabilir.

• Bonus genç düşünüyorum kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim aktif kampanyalar benim için önemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar merhaba . Kredi notum 1406.
    Yuksek lisans ogrencisiyim . Yas 23
    Kredi kartina ihtiyacim var ama sabit iste calismiyorum Part time calisiyorum aylik burs + iş yaklasik 1200 civari aliyorum.

Like card a başvurdum bugün basvuru olmus ama limit ne kadar ? 150 lira

Yaz sezonu bi hoca düğüne davet etti git gel gram altin vs 500 tl limitli kart ariyorum
    Yapikredi mobilden play e basvuruyorum hep reddediliyor.
    Kredi notum sanirim fena sayilmaz, ziraat genc kartim var like card oldu ama ikisinin toplam limiti 650 lira yapiyor.
    Ne önerirsiniz bir ay icinde kart en gec elime gecmeli....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qiqi -- 12 Temmuz 2019; 21:29:9 >
  • 
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.