Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.586
Cevap
199
Favori
907.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Arkadaslar ilk kez kredi karti alicam limiti 500 tl falan olsun istiyorum yuksekte gozum yok cunku odeyemem 2 gun once garanti gence basvurdum musteri hizmetlerinin dandikligini anlayinca iptal ettim bugun enparanin kredi kartina basvuru yaptim sizce enparanin kredi karti nasil digerlerine gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FreeKickerz kullanıcısına yanıt
    Evet ilk sene 1300 alabiliyorsun daha sonra artiyor.1 sene dolar dolmaz is bankasi limitim 1000 liraya cikti.

Subeden is bankasina basvur eger yine olmazsa akbamk dan axess uni ye basvur.500 liralik is bankasi varken 750 liralik kart vermislerdi

• Axess öğrenci kartı olup limit artırırken şubeye başvurun hatası alan var mı şube sorunu çözemiyor

• Bende de oyle.Sanirim calisan ogrencilerin limitini yukseltiyorlar.Gelir belgesi goturmeniz icin subeye yonlendiriyor diye dusunuyorum.

Birde sizin nakit avans limitiniz var mi?

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    kartı alalı kaç gün oldu hocam, 46 TL limitle dalga geçiyorlar galiba sonradan açılıyor mu ki tekrar dener misimiz?

nakit avans limitim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0611284CA -- 10 Aralık 2018; 17:41:26 >
  • Akbank fix olarak her ogrenciye 750 lira limit veriyor saniyordum.Baska kartiniz var mi?Eger varsa yasal limite takilmistir

• quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Akbank fix olarak her ogrenciye 750 lira limit veriyor saniyordum.Baska kartiniz var mi?Eger varsa yasal limite takilmistir
    Vardı axesse güvenerek kapattım mağdur oldum

• Size neden o kadar limit vermisler anlamadim.Benim 500 liralik is bankasi varken 750 liralik cikmisti.Suanda da is bankasi 1000 lira limitli.

Axess i arttirmakla ugrasma uni ogrencisini sonradan arttirmiyor akbank.Basta ne verdiyse o.Onu iptal ettir iste universiteye veya play e basvur.Yapikrediyle is bankasi daha bonkor

• Akbankın peşinde koşacak değiliz

• güzel seçim hesap/kredi kartı enpara herşeye yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azref merd A kullanıcısına yanıt
    Aynen diğer bankalar doymuş müşteriyi istemiyor artık

• Arkadaşlar şuan lise son öğrencisiyim. Düşük limitli en fazla 500TL bi kredi kartı almak istiyorum. Aylık 450 lira gelirim var. Garanti,Enpara ve TEB vermedi. Denizbank 500 kmh verdi. Başka hangi bankadüşük limtli kk verebilir acaba?
  • ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    450 liralik gelirle uni ogrencisi olmadan alamazsin
    Denizbank kmh a nerden basvurdun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machine Wizard -- 13 Ocak 2019; 14:11:27 >
  • ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    Kmh açık kalsın üniye geçince daha rahat kart alırsın çocukluktan kalma hesabın oldundan açmışlar heralde normalde liseliye hiç bir borç vermezler üniversiteliye bile 500 liralık kart anca kmh ünide bile açmazlar.

• Kredi kartı almayı düşünen arkadaşlar için referans olsun.

Ziraat GençKart
    -Bu kartın pek bir numarası yok. Arada ziraat kampanya yapıyor faizsiz 12 taksit vs. anca ordan bir şey olur da 500 tl limiti artırmıyorlar zaten. Özetle pek avantajlı bir kart değil.

Axess-Öğrenci
    -Akbank 1 senedir ( yani benim en yoğun kullandığım dönem) çok güzel kampanyalar yapıyor. E ticaret ve market alışverişlerinde %5 chip para ve ulaşımda direkt %5 indirim bu kartı avantajlı kılıyor. Akbank'ın yaptığı tüm kampanyalara dahil oluyor İş Bankası gibi değil bu. Tek eksiği var bu kartın da limiti artmıyor. Akbank'ın insiyatifi.
    Üyelik ücreti 31.5 TL

Teb-Üniversiteb

Bu da bonus özellikli TEB'in tüm kampanyalarından yararlanılabilen bir kart. Üyelik ücreti 8TL idi en son. Nakit çekimine izin vermesi vs. kartın bir avantajı.

İşBankası

Arkadaşlar bu kart hiçbir halta yaramıyor , aidatsız olan versiyonu hiçbir kampanyaya dahil olmuyor. Tercih etmemenizi tavsiye ederim.

Enpara

Bu kart da üyelik aidatı vs. yok bana en çok yarayan özelliği çoğu harcamayı sonradan 6 ya kadar bölebilmesi. Bu kartta da üyelik aidatı yok.

Özetle şu aralar bir kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız Akbank-Axess Öğrenci kartını tavsiye ederim.

• Axess ogrenci kartinin nakit avans limiti var mi?Hem faizsiz 200 lira nakit avans veriyorlar ama kkb puamim yuksekte olsa acmadilar limit.

Aidatli iste unininde pek numarasi yok.Sirf limiti ogrenci kartlarina gore yuksek diye tutuyorum

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Bende de tanımlı değil nakit avans. Tanımlı olmasa da olur temiz kart ;)

• Orasi oyle sene icinde tek o yuzde 5 kampanyalarindan 200 lira kazandim

• axess öğrenci dediğiniz kart hangisi hocam link atabilir misiniz ?

sanal kart açma limiti ne kadar bir de yıllık

• İş bankasini aidatli olarak aldim memmunum 25tl yillik aidati.

Enpara vermedi bana olsa onu alicakdim zaten banka kartini 2senedir kullaniyorum.

• 
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.