Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.586
Cevap
199
Favori
907.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Yok hocam çalışmıyordum hep öğrenci olarak başvurdum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki nasıl böyle limitleri aldınız hocam, geçen sefer gittiğimde 1300 den fazla limit veremiyoruz dedi bayan,kredi için öğrenci deyince zaten hemen red,kkb de bugün baktım 1400 puan.

• 1300 falan hikaye hocam. İşbankasına limit arttırma talebinde bulunuyorum yasal düzenlemeler gereği toplam limitinize ulaştığınız için olumlu sonuçlandırmıyoruz diyor. Ertesi gün başka banka iki katı kadar kredi kartı çıkartıyor. Yasa falan yok Yani hocam nasıl değerlendiriyorlar bilmiyorum. mesela bana garanti anında ret veriyor ama Finansbank oluk oluk limit akıtıyor resmen

• Katar bankası olmak böyle bişey olsa gerek adamlar para dağıtıyor 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturkakin

7000 limitli kartım, 1750 limitli kmh, ödemekte olduğum 2500 liralık kredim olmasına rağmen bugün ing bank 1900 limitli kartımı onayladı üstüne o da kmh hesabı açtı yetmezmiş gibi 5000 lira hazır kredi limitimin olduğunu dilersem hemen kullanabileceğimi söyledi

Öğrenciyim

daha önce sigortalı işte çalıştınız mı?
  • Hayır çalışmadım

• quote:

1300 falan hikaye hocam. İşbankasına limit arttırma talebinde bulunuyorum yasal düzenlemeler gereği toplam limitinize ulaştığınız için olumlu sonuçlandırmıyoruz diyor. Ertesi gün başka banka iki katı kadar kredi kartı çıkartıyor. Yasa falan yok Yani hocam nasıl değerlendiriyorlar bilmiyorum. mesela bana garanti anında ret veriyor ama Finansbank oluk oluk limit akıtıyor resmen

Valla benim bu bankalara aklım sırrım ermiyor bana da finansbank yasal limitiniz dolu diye vermedi 15 gün önce kadar geçen hafta garantiye başvurdum anında onayladılar hemde limiti dolu dolu şekilde bu bankalar yemninle bir acayipp
  • Ayrıca 7000 tl limitli kartınız tek bankaya mı hocam oda finansbank herhalde
  • emree70 kullanıcısına yanıt
    5000 finans

1000 iş

1000 vakıf

1900 de ing onaylandı

• quote:

5000 finans

1000 iş

1000 vakıf

1900 de ing onaylandı

ing bank benimde 10000 tl
  • İş bankası 1250 tl KK

Cepteteb 1500 tl KK

Enpara 1500 tl ekpara limiti acti birde üstüne 11500 tl hazır kredi teklifi verdi.

Not: öğrenciyim/idim. Mezun oldum bu sene.

Mantık aramayın bu işte

• emree70 kullanıcısına yanıt
    ing nin pek bir espirisi yok hocam. Bonus özellikli ama hiçbir kampanyaya dahil olmuyor. Sadece taksitli işlemler için kullanırım herhalde. En azından aktif kullandığım kartlarda limit sorunu yaşamam.

• quote:

ing nin pek bir espirisi yok hocam. Bonus özellikli ama hiçbir kampanyaya dahil olmuyor. Sadece taksitli işlemler için kullanırım herhalde. En azından aktif kullandığım kartlarda limit sorunu yaşamam.

bende bonus için almıştım hocam zamanında 2500 tl ile başladı 5000 8500 ve 10000 tl oldu ama bi axess kadar kral kampanyalar yapmıyor bu sene ramazan kampanyası dahil axessten çok chip para kazandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: UranosOrc

İş bankası 1250 tl KK

Cepteteb 1500 tl KK

Enpara 1500 tl ekpara limiti acti birde üstüne 11500 tl hazır kredi teklifi verdi.

Mantık aramayın bu işte

hocam en parayı ne kadar zamandır kullanıyorsunuz her ay ayın en paralısı oluyor musunuz ve bu kredi ve ek para limitini ne zaman tanımladılar ben marttan beri en paralıyım sürekli kullanıyorum ama teklif yok daha minimum 6 ay beklemek gerekiyo dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

İş bankası 1250 tl KK

Cepteteb 1500 tl KK

Mantık aramayın bu işte

hocam en parayı ne kadar zamandır kullanıyorsunuz her ay ayın en paralısı oluyor musunuz ve bu kredi ve ek para limitini ne zaman tanımladılar ben marttan beri en paralıyım sürekli kullanıyorum ama teklif yok daha minimum 6 ay beklemek gerekiyo dediler

* Kullanmaya başlayalı 4 yıla yakın oldu.
    * Her ay ayın enparalısı olmuyorum, arada fire verdiklerimde oldu. Ama genelde ayın enparalısı oluyorum.
    * Kredi ve ekpara mayısta tanımlandı.
    * Aceleci davranmayın kredi kartı vs. kullanıyorsanız zamanla olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

İş bankası 1250 tl KK

Cepteteb 1500 tl KK

Mantık aramayın bu işte

* Kullanmaya başlayalı 4 yıla yakın oldu.
    * Her ay ayın enparalısı olmuyorum, arada fire verdiklerimde oldu. Ama genelde ayın enparalısı oluyorum.
    * Kredi ve ekpara mayısta tanımlandı.
    * Aceleci davranmayın kredi kartı vs. kullanıyorsanız zamanla olur.

zaten kredi ve kredi kartı ödemelerim düzgün birçok bankayla çalışıyorum bir çoğu kendi verdi kredi ve kartları dediğiniz gibi zamanla olacağına inanıyorum
  • garanti bonus kartım 16.500 tl oldu.
  • Merhaba arkadaslar benim bir sorum varda simdi bonus genc kullaniyorum 500tl idi fakat bugun tesaduf eseri 1000tl ye cikardim fakat bu kart 25 yasina kadarmis simdi 25 yasindan sonra normal bonus kartmi yolluyorlar yoksa yeniden kart basvurusumu yapmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mgokhanozen

Bonus Genç Kart 25 yaşını doldurduktan sonra nasıl bir yol izliyor? Kartı mı iptal ediyorlar, yoksa faiz oranları falan mı değişiyor bilgisi olan var mı?

Bende merak ediyorum bugun alo gatantiyi arayıp sordugumda bana bonus genc iptal oluyor yeniden kart basvurusu yapacaksiniz dedi ama bende 25 yasindan sonra normal bonus ile degisiyor diye biliyorum kafam karıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: 477ugur

Merhaba arkadaslar benim bir sorum varda simdi bonus genc kullaniyorum 500tl idi fakat bugun tesaduf eseri 1000tl ye cikardim fakat bu kart 25 yasina kadarmis simdi 25 yasindan sonra normal bonus kartmi yolluyorlar yoksa yeniden kart basvurusumu yapmam gerekiyor?

kart iptal olmaz mevcut kartınız bonusla değiştirilir.
  • 
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.