Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • bonus genç ve bonus kartın limiti 1250 tl oldu. hemde limitin %100 ü kadar nakit avans ve taksitli para çekilebiliniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    Hiçbir ücreti yok enpara nın

• nuvoya geçince play kartın aidatindan kurtulabiliyor muyuz?
  • İlk defa sevinemedim. Hala 1460TL mi geri alamadim. Ama limitimi 3400TL den 8225TL ye arttirdilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 12 Temmuz 2014; 13:44:13 >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    hangi kartlar mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

hangi kartlar mevcut

Bonus Genç
    Bonus Gold
    CardFinans Go

AMEX vardı iptal ettirdim.

Edit: Az önce Cardfinans Go yu da iptal ettirdim. 500 lira limiti vardı. 550TL istedim yapmamışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 12 Temmuz 2014; 14:48:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

İlk defa sevinemedim. Hala 1460TL mi geri alamadim. Ama limitimi 3400TL den 8225TL ye arttirdilar.

Hocam limit artışı için ne yaptınız acaba ? ATM - SMS - İn ternet bankacılığı ya da telefon. Hangisiyle sağladınız ve 6000 TL geliriniz belgelenebilir mi ? Yoksa bende yazayım o civarda bir şey arttırsınlar.

• bonus gençten internet şubeden kredi kartından havale yapabilen var mı acaba ben yapıyorum ama işleminiz şuan gerçekleştirilemiyor diye hata veriyor
  • pek alakalı değil ama bir sorum var,

kredi kartı ile taksitli telefon alma şansımız var mı acaba?

bazı magazalarda kılıf olarak gösterip işlem yapılıyormuş böyle mumkun mu ?
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni yasadan sonra dediğiniz gibi yapıp, yada hediye çeki satışı (kliksa-gold vs) ile yasa delindi ama, geçen bunun içinde madde koydular, gerçek mal falan bişeyler diyordu, bundan sonra ben denk gelmedim ama hala yapan kenar mahalle dükkanları vardır elbette, büyük mağazaların yapacağını sanmıyorum..

Vatan Bilgisayar Odeabank kredisi ile veriyordu en son.(2500 TL'ye kadar masrafsız.) Bu şekilde yapan mağazalar var.. Birde hepsiburadada var benzer sistem ama faiz alınıyor orda..
  • .

• Vakıfbank Like Card'da sanal kart özelliği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.yıldız.

Merhaba. Garantiden bonus genç kartım var ve hesap açtırmıştım. Hesap açtırırken bana 25 yaş altına bu hesabın ücretsiz olduğunu yani yılda 2 defa alınan ücretin alınmayacağını söylediler. Fakat dün hesabımdan 57 TL cektiler. Bunun için mesaj attım fakat bana tamamen anlamsız şeyler yolladılar. Bunun için ne yapabilirim arkadaşlar ? Garantinin kendinde de yazıyor "15-25 yaş arası hesaplar ücretsizdir." diye.

Bugün bende başvurdum bonus genç için. Telefondaki bayan kart aidatı ücreti biliyorsunuz dedi. Evet dedim.

Garanti'nin facebook sayfasına sorununuzu sorun, geri dönüş yapıyorlar en kısa zamanda. Geri alırsınız büyük ihtimalle.
  • Happy_Writer H kullanıcısına yanıt
    sanal işlem limiti var .
    tanımlıyorsunuz.
    aynı kart bilgileriyle kullanılıyor

• inexo kullanıcısına yanıt
    Yani aynı sanal kartın sağladığı güvenliği bize sağlıyor mu?
  • Benim 12.500 gelire istinaden; Finansbank ve Vakıfbank toplam 900 olmak üzere, Garanti Bankası kartımın 9.200 limiti var. Sizde kart/limit nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

Benim 12.500 gelire istinaden; Finansbank ve Vakıfbank toplam 900 olmak üzere, Garanti Bankası kartımın 9.200 limiti var. Sizde kart/limit nasıl?

Finansbank 500 TL

Garanti ise 5dk once 13.250TL oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Temmuz 2014; 14:34:27 >

• 15.000TL istedim.

SEKTORDEKI KREDI KARTI LIMITLERINIZIN TOPLAMI, YASAL LIMIT SINIRLAMASINI GECMESI NEDENIYLE LIMIT ARTIRIMI YAPILAMAMISTIR. GARANTI BANKASI

Seklinde cevap geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

Benim 12.500 gelire istinaden; Finansbank ve Vakıfbank toplam 900 olmak üzere, Garanti Bankası kartımın 9.200 limiti var. Sizde kart/limit nasıl?

Finansbank 500 TL

Garanti ise 5dk once 13.250TL oldu.

Hocam anındamı cevap aldımız limit artırım talebinden sonra

• salihbocX S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Bir gün sonra geldi.

Fakat Düzenli Limit Arttırım Talebiniz Doğrultusunda artırılıyor gibi görünüyor ve istediğim limitden farklı bir limite artırıyorlar. Yani sanki benim limit arttırım talebim sayesinde artmıyor gibi.

Ama yine de siz de şu aralar limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. Garanti bankası bir kaç gündür çok bonkör.
  • 
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.