Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12071208120912101211
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Akbank'ın exi26 bankamatik kartını kullanan var mı arkadaşlar ?
    Exi26 avantaj paketine katılmayı düşünüyorum 50tl chip para veriyor.Fakat bazılarından tam hesap işletim ücreti aldığıda oluyormuş böyle birşey başına gelen oldumu ?
    Önerir misiniz ?
  • Eğer üniversite öğrencisi isen 10 TL hesap işletim ücreti var değilsen normal vadesiz hesap 55 tl ücreti
    https://www.akbank.com.tr/bireysel/hizmetler/exi26/Sayfalar/ogrenci-hesabi.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: payrox

Eğer üniversite öğrencisi isen 10 TL hesap işletim ücreti var değilsen normal vadesiz hesap 55 tl ücreti

10lira olduğunu biliyorum hocam, ama exi26'da çok problem yaşandığı söyleniyor. Çoğu kişiden 55 lira tahsil ediliyormuş, 50lira chip para kampanyası güzel ama 55lira kesilirse uğraşılmaz gibi. Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

• O zaman alın exi26 eğer 55 TL alırsanız itiraz edersiniz sonuçta kendi hataları iade verirler bence böyle bir durumda

• payrox P kullanıcısına yanıt
    Artık öyle olucak gibi
  • 50 TL iyi paraymış bende exi26 var hesapta var 55TL dayadılar geçenlerde acaba kapatıp bir daha açsam 50 TL verirler mi chip-para

• payrox P kullanıcısına yanıt
    Olur gibime geliyor, 55lirayı tekrar alabildiniz mi ?
  • Benim olay farklı biraz exi26 fakat maaş hesabıydı sonra maaş alma bitince dayadılar 55 TL yi içinde 2-3 TL mi ne vardı çekmiş banka hemen zaten kullanmıyordum :)

• Arkadaşlar ögrenciyim kart limiti toplamim 3.200 TL 4 aydir odeyemiyorum ogrnciye bukadar limit vermek dogrumu yasal hakkim varmi

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Doldurmadım hocam ayrıca klasik gelse bile işte'ye çevirebilirim değil mi ? okuyorum sonuçta.
  • Kilbox kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ararlar ve sonucun olumlu olması içinde size fax numarası verirler öğrenci belgenizi gönderiyorsunuz işlem bu kadar.
  • Kilbox kullanıcısına yanıt
    garanti bankasında vadesiz hesap açtırıp sonrasında 2 adet otamatik fatura ödeme talimatı verirseniz hesap işletim ücreti kesilmiyor.
  • bayrav B kullanıcısına yanıt
    yok.

adamlar sana zorla verip kafana silah dayayıp harcatmadı o kadar parayı.

geçmiş olsun.

kartları bence kapat. yavaş yavaş öde ve borcu bitirmeye çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayrav

Arkadaşlar ögrenciyim kart limiti toplamim 3.200 TL 4 aydir odeyemiyorum ogrnciye bukadar limit vermek dogrumu yasal hakkim varmi

Geçmiş olsun. Öğrenciye o kadar limit vermek doğru mu diye sorarsan değil ama onlar veriyor diye sen de harcamak zorunda değilsin. Limitini düşürme talebinde bulunabilirdin. Yapacak bir şey yok.

• Arkadaşlar merhabalar steam den KYK dan elimde nakit pak kalmadığı için babamın kartına dayandım biraz. Verecem dediğim halde niye oyuna para veriyosun zart zurt muhabbeti herneyse bende başvurucam da neler lazım oluyor? Okulda TEB bonus muhabbeti görünce vatanbilgisayarda geçer diye almıştım. Meğersem taksit onda işlemiyormuş. 1 yılı geçti sanırsam daha POS makinesinden geçmedi kart arayıpta duruyorlar hiç de uğraşamam onlarla :D Bunu neden dedim öğrenci belgesi vs olmadan halledebildiler okulda öğrenci kimliğinden bunuda o şekilde alabilir miyiz okul? Bide hiç kullanmadığım TEB kartından borç çıkıp yeni kart almamı engelleme durumu sizce % kaç ihtimaldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayrav

Arkadaşlar ögrenciyim kart limiti toplamim 3.200 TL 4 aydir odeyemiyorum ogrnciye bukadar limit vermek dogrumu yasal hakkim varmi

geçmiş olsunda arkadaşım, şimdi senin gibi arkadaşlar yüzünden kart limitine gerçekten ihtiyacı olup düzgün kullanan arkadaşlara kart vermede sıkıntı yaşatıyorlar ..?

Keşke banka verdi diye limiti dibine kadar kullanıp bankayı suçlu çıkartmaya çalışmasaydın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut.25

quote:

Eğer üniversite öğrencisi isen 10 TL hesap işletim ücreti var değilsen normal vadesiz hesap 55 tl ücreti

10lira olduğunu biliyorum hocam, ama exi26'da çok problem yaşandığı söyleniyor. Çoğu kişiden 55 lira tahsil ediliyormuş, 50lira chip para kampanyası güzel ama 55lira kesilirse uğraşılmaz gibi. Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

Hocam dediğiniz doğrudur, benim de açarken (2 ay oldu) öğrenci hesabı olarak açmıştı hatta exi26 neo kart bastırdım şubede bekliyordu, haziran aidat tahsil dönemlerinde 55 TL olarak yansımış, aradım bilgilerinizde yanlışlık olmuştur şubeyle görüşün güncelleyin belki o zaman iade olur dedi, şubeye gitmeye üşendim direk telefonda 2 talimat verdim bakalım iade edeceklermiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: abana-37

quote:

Orijinalden alıntı: Umut.25

quote:

Hocam dediğiniz doğrudur, benim de açarken (2 ay oldu) öğrenci hesabı olarak açmıştı hatta exi26 neo kart bastırdım şubede bekliyordu, haziran aidat tahsil dönemlerinde 55 TL olarak yansımış, aradım bilgilerinizde yanlışlık olmuştur şubeyle görüşün güncelleyin belki o zaman iade olur dedi, şubeye gitmeye üşendim direk telefonda 2 talimat verdim bakalım iade edeceklermiş..

Anladım hocam umarım iade ederler sizin kesintiyi, bende bugün açtırdım hesap cüzdanında öğrenci hesabı olarak geçiyor umarım kesmezler.

• Umarım, faturaların gelip ödenmesini bekliyorum o zaman iade edeceklermiş, bu arada benm hesap cuzdanındada öğrenci vadesiz yazıyodu ama biranda değiştirmişler
  • extragenç

• 
Sayfa: önceki 12071208120912101211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.