Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
26.544
Cevap
204
Favori
850.678
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 31.5.2020)
Giriş
    176 Mesaj

Normalde zaten ilk ay alınır işlem ücreti diğer aylar almaz müşteri hizmetlerini aradınız mı yanlışlık var diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FlyingHigh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

müsait olmadığım için arayamadım. yarın sabah ilk işim arayacağım.
    |
    |
    payrox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir arkadaşın sorusu;

3 aydır hiç ödeme yapılmayan İşte Üniversiteli kartın, dün son ödeme tarihi geçmiş, yani toplam 3 ay olmuş dünle birlikte, 400 TL limitli kart 300 TL borç var, haftaya tamamını kapatacak. O zamana kadar bir sorun olur mu?
    |
    |
    90 günü geçtiği zaman ödeme yapılmazsa en az asgari yasal takip süresi işlemeye başlar sonra 15 gün içinde banka ödeme yapmanı bekler senden bankayla gidip durumu anlatsın haftaya tamamını kapatıcam diye arkadaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi payrox -- 19 Haziran 2014; 17:47:44 >
    |
    |

aradıklarında haftaya ödeyeceğini belirtirsen sorun olmaz diye dusunuyorum
    |
    |
    Bu arada KKB puanım 1656 olmuş. Daha önce bu kadar yüksek olmamıştı hiç. Ama sevinemedim maalesef çünkü hala kartımdan benden habersiz çekilen 1.465TL'yi geri alamadım...
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Yarbay
    14251 Mesaj
    garanti aradı kartı geri açalım diye bir eleman ısrar da ısrar sanki üni öğrencisi ikna ettikçe para veriyorlar. kabul etmedim baya darıldı yüzüme kapatacaktı neredeyse.
    70 aidat karşılığı 40 bonusa eyvallah diyemezdim.

|
    |

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 20 Haziran 2014; 15:05:35 >
    |
    |
    Yıllık üyelik ücreti Play asıl kart için 70,00 TL her bir Play ek kart için 35,00 TL'dir. Öğrenci belgesi ibraz eden asıl kart için ücret alınmamaktadır. (Temassız özellik kullanım ücreti dahildir.)

Ücret alınmıyormuş sitede yazıyor öğrenci belgesi ibrazı ile tabi

|
    |
    Üniverstiteb kredi kartım toplam 10 günde elime ulaştı.Kuryenet kartı 3 gunde getirdi.Nasıl oldu bende anlamadım.Sormak istediğim bi soru var.Bu üniversiteb kartı açılırken aynı zamanda vadesiz hesap açılmıyor mu?İnternet şubesinden sorgulatıyorum ama vadesiz hesabınız yok diyor.Açmak istiyorum olmuyor.Nasıl yaparız bu işi?

|
    |

play öğrenciye aidatsız olmuş editleyelim.

|
    |
    kronik10.5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-300 ya da 500 liralık limit
    -Kart ücreti, aylık ücret, yıllık ücret, cart curt ücreti olmaması
    -Zibidik zübüdük faizlerle uğraşmama
    -9 takside kadar taksitlendirme imkanı, varsa daha fazlası..

Var mıdır böyle? Ne önerirsiniz?

Alışverişlerim harici hiçbi şey ödemek istemiyorum allasen. Yok 6 ayda bi 20 lira, yok aylık 5 lira, yok yıllık 100 lira. Eeeaahhh, ücret mücret ödemeden sadece taksitlerimi ve harcamalarımı ödemek istiyorum.

Böyle bi şey vardır heralde önerdiğiniz?

Orijinalden alıntı: Devrim

Kartta aranılan özellikler:

-300 ya da 500 liralık limit
    -Kart ücreti, aylık ücret, yıllık ücret, cart curt ücreti olmaması
    -Zibidik zübüdük faizlerle uğraşmama
    -9 takside kadar taksitlendirme imkanı, varsa daha fazlası..

Var mıdır böyle? Ne önerirsiniz?

Alışverişlerim harici hiçbi şey ödemek istemiyorum allasen. Yok 6 ayda bi 20 lira, yok aylık 5 lira, yok yıllık 100 lira. Eeeaahhh, ücret mücret ödemeden sadece taksitlerimi ve harcamalarımı ödemek istiyorum.

Böyle bi şey vardır heralde önerdiğiniz?

Up

öğrenciyseniz, ykb play-işte üni aidatsız- 25 yaşa kadar iseniz garanti bonus genç..
    |
    |
    Devrim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nuvo-play

|
    |
    Devrim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SSS || Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Nick Değişimi || Öneri ve Şikayetleriniz || Yönetim Kadrosu

• Binbaşı
    1921 Mesaj
    işbankası 50 tl kitlemeye başladı yine hesap işletim ücretinden.

benim hesapta 3-5 lira küsurat vardı anca onu alabilmişler.

hesapta parası olanlar dikkat etsin derim :)
    quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

Dün gece 4 gibi benden de 46 küsür lira kesmişler.

Hayır 10 gün öncede öğrenci belgesi götürüp kestikleri hesap işletim masraflarını geri iade etmişlerdi şimdi geri almışlar.

Bu nasıl iş anlamadım ?

Orijinalden alıntı: gokkhan_gk

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

Dün gece 4 gibi benden de 46 küsür lira kesmişler.

Hayır 10 gün öncede öğrenci belgesi götürüp kestikleri hesap işletim masraflarını geri iade etmişlerdi şimdi geri almışlar.

Bu nasıl iş anlamadım ?

2014/I. Dönemi Hesap İşletim Ücreti Uygulama Esasları

Bankamız uygulaması çerçevesinde 6 aylık dönem sonlarında vadesiz mevduat grubundaki TP ve YP hesaplardan “Hesap İşletim Ücreti” (HİÜ) tahsil edilmektedir.

2014 yılı I. 6 aylık dönem ücretleri 2014 Haziran ayının son haftasında tahsil edilmeye başlanacaktır.

Müşterilerimizin birden fazla TL ve YP vadesiz tasarruf mevduat hesabı olması durumunda, hesap türü bazında TL ve YP ayrımında tek ücret tahsil edilecektir.

Hesap bakiyelerinin ilgili dönem sonunda müsait olmaması durumunda izleyen 2 dönem içerisinde bakiye kontrol edilerek tahsilât gerçekleştirilmektedir.

2014 yılı I. 6 aylık dönem sonunda aktif olması kaydıyla aşağıda belirtilen istisna kriterlerini haiz vadesiz tasarruf mevduat hesaplarından ücret tahsil edilmeyecektir.

• Hesabı ve/veya kredi kartı üzerinden en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme talimatının bulunduğu ve ilgili dönemde en az birer defa Bankamız aracılığıyla otomatik olarak ödemesi gerçekleşmiş olan müşterilerimizin, müşteri numarasına bağlı vadesiz TL ve YP mevduat hesapları

• Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Bireysel Emeklilik katkı payı talimatının bulunduğu ve ilgili dönemde TL mevduat hesabından en az bir defa Bankamız aracılığıyla otomatik olarak ödemesi gerçekleşmiş olan müşterilerimizin, müşteri numarasına bağlı vadesiz TL ve YP mevduat hesapları

• Tüketici Kredisi geri ödeme talimatı bulunan ve ilgili dönemde en az bir defa Bankamız aracılığıyla otomatik olarak ödemesi gerçekleşmiş olan müşterilerimizin ilgili vadesiz TL ve YP mevduat hesapları

• İlk İmza Hesapları ve Kumbara Fonu bulunan vadesiz TL mevduat hesapları

• Bankamız sisteminde kayıtlı mezuniyet tarihi doğrultusunda üniversite öğrencilerine (28 yaş ve altı olan) ait vadesiz TL mevduat hesapları

• T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaşı ödeme uygulaması kapsamında maaş ödemelerine aracılık edilen vadesiz TL mevduat hesapları

Ücret uygulama esasları ve istisna kriterleri hakkında Şubelerimizden, 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemizden ulaşılacak müşteri temsilcisinden vewww.isbank.com.tr adresinde ürün ve hizmet ücretleri bölümünden gerekli bilgilerin alınabilmesi mümkündür.

Masraf ve Komisyon tarifemiz, yetkili mercilere bilgi amaçlı olarak iletilmekte; şubelerimizde "Ücret Tarife Tablosu" içerisinde ilan edilerek müşterilerimizin bilgisine sunulmakta ve BDDK’nın düzenlemeleri kapsamında internet sitemizde yayımlanmaktadır.

http://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/hesap-isletim-ucreti-uygulamasi/Sayfalar/hesap-isletim-ucreti-uygulamasi.aspx

özetle öğrenci belgeni şubeye götürdüğünde iade alabilirsin.

28 yaş altı ve üniversite öğrencisiysen sıkıntı olmaz.
    |
    |

• Yarbay
    2857 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: abana-37

öğrenciyseniz, ykb play-işte üni aidatsız- 25 yaşa kadar iseniz garanti bonus genç..

Saydığınız kartların limiti bahsettiğim düzeyde mi hocam? Keza hiçbir şey kesmiyorlar değil mi? Yıllık mıllık?

@abana-37
    @Wadjet
    |
    |
    Bahsedilenler: Wadjet , abana-37
Canlı Tv izle
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.