Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 11 Haziran 2014; 12:04:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işbankası reddetti

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

işbankası reddetti

Kartmı

• salihbocX S kullanıcısına yanıt
    aidatsız ünik başvurusu

• Bugün Garanti Bankasına gittim.Bonus Genç kredi kartına başvuru yapmak için.Ama şubeden başvuru yapılmadığını söylediler.İnternetten veya sms ile başvurmak gerekiyormuş.
  • arkadaşlar kredi çeken var mı hiç ? çektiyseniz ne kadar çektiniz
  • Beyler geçen garanti bank bonusgenç'e başvurmuştum bugün mesaj geldi onaylamışlar kuryeye verildi diyor. Bu kartı kullanan arkadaşlar varsa birkaç sorum olacak öncelikle kartın limiti ilk geldiğinde ne kadar oluyor ? Limiti istediğimiz gibi arttırabiliyor muyuz. Bir de nakit avans en fazla ne kadar veriyor ? Sorularımı bi cevaplarsanız memnun olurum arkadaşlar teşekkür ederim.
  • 500 TL limitle geliyor 100 nakit avans limiti veriyorlar (Belki kartın limiti kadar 500 de verebilirler). 2-3 ay düzenli kullandıktan sonra limit artırım talebi yollarsan büyük ihtimal artırırlar.
  • Hocam kartı aldığımız gibi limit arttırım talebi göndersek kabul ederler mi ?
  • Pek sanmıyorum ama yinede deneyin şansınızı veya bir kaç harcama yapın öyle yollayın 1 hafta sonra felan.. Red yerseniz bir kaç ay beklemeniz gerekebilir o yüzden.
  • Anladım hocam teşekkür ederim.
  • 9Haziran'da yaptığım play kart başvurusu 11 haziranda onaylanmış.Limit olarakta 600lira vermişler, eskiden max 500 diyorlardı demekki yükselmiş artık.
  • Suprémacy kullanıcısına yanıt
    Limit artırımı en az 4-5 ay gerektirir nakit avans limiti 50TL veya 100TL olur birde bonus classic alırsan 500 TL olur nakit avans limitin

• Ek kart ile alakası yok sizin kartınız değil çünkü banka farklı sebepten red etmiştir garanti değişik bir banka internetten form doldurdum red yedim formu farklı şekilde doldurdum referans olarak babamı yazım internet şubesinden onaylandı sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti kuryede kiminle çalışıyordu arkadaşlar bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuryenet

• Sorum garanti kullanan arkadaşlara Hafta sonu garantiden limit isteyipte olumlu yanıt alan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şerbetçi

Garanti kuryede kiminle çalışıyordu arkadaşlar bilen var mı?

aktif ileti sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

Beyler geçen garanti bank bonusgenç'e başvurmuştum bugün mesaj geldi onaylamışlar kuryeye verildi diyor. Bu kartı kullanan arkadaşlar varsa birkaç sorum olacak öncelikle kartın limiti ilk geldiğinde ne kadar oluyor ? Limiti istediğimiz gibi arttırabiliyor muyuz. Bir de nakit avans en fazla ne kadar veriyor ? Sorularımı bi cevaplarsanız memnun olurum arkadaşlar teşekkür ederim.

kefilsiz başvurularda 400 tl veriyor.nakit avans ise limitinin %10 u kadar.yani 400 tl limite 40 tl nakit avans.limit başvurunuzu atm den yapabilirsiniz.istediğiniz gibi ayarlanmaz

• beyler, garantide limitten fazla ödeme yapıp, kullanılabilir limiti yükseltip alşveriş yapabiliyormuyuz sorunsuz şekilde, bide dezavantajı yoktur heralde fazla ödemenin ?
  • 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.