Şimdi Ara

Öğrenci Yurdunda Tarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, ben şehir merkezinde doğup büyüdüğüm için tarım olaylarıyla alakalı hiçbir bilgim yok. Ama merak ediyorum ve öğrenmek istiyorum. Sorunum şu ki yurtta kalıyorum. Son zamanlarda araştırdıklarıma göre saksıda tarım olayı gayet ideal duruyor benim için. Şok, BİM gibi marketlerde de saksıda bir şeyler yetiştirmek için bazı zımbırtılar ve tohumlar, fideler falan görmüştüm. Sizce yurt ortamında yetiştirebilir miyim? Önemli olan püf noktalar neler? Ayrıca bu tarım konusunda, önerebileceğiniz kitaplar, rehberler, eğitimler falan var mıdır?

• bambamm06 kullanıcısına yanıt
    Balkonda bircok sebzeyi yetistirebilirsin, acikcasi oyle kitap falan almaya gerek yok. İnternetten bilgi alabilirisin ama tohumdan yetistirmeye baslayacaksan biraz gec kaldin sanirim. Biz balkonda domates, biber, feslegen, salatalik vs yetistiriyorduk. Bir ara kendi cabalarimla karpuz yetistirmeye calistim saksidan ama meyve vermedi :D eger fidan haliyle alirsan yetistirebilirsin. Fasulye falan ekebilirsin mesela, cok cabuk yetisiyor, 1 ayda urun bile alirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.