Şimdi Ara

Öğrenci kredi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler öğrenciyim 6 aydır çalışıyorum yazın full time ekimden sonra part-time olarak çalışıyorum.Toplam 9,5 ay SGK'ım var.Su an gelirim 1000 TL belgelenebilir.Ev,kira,elektrik,şu gibi giderlerim yok

Findeks notum 1410 puan, 10 bin TL kredi çıkma ihtimali var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Enparayı deneyin mutlaka. Kredi puanınız da yüksek ihtimal var gibi gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı yerlere sorduğumda kredi puanınız 1500 yukarısı olursa ihtimal var diyorlar,şimdi pek çok bankaya da başvurup ret almak istemiyorum.Acaba öğrenci iken kredi çıkan var mıdır 10 bin TL civarı

• RawShed kullanıcısına yanıt
    Hocam size şöyle bir şey söyleyeyim;
    Part time dahi olsa çalışıyorsanız sigortanız vardır. Enparada sizin bilgilerinizi isterken çalıştığınız yerin ismini adresini doğru verin gelirinizi de fazla yazın. Asgari ücret ya da 3000 tl olarak. Sonraki gün deneyin çıkma ihtimali yüksek. Benim işe ilk girdiğimde sigprtam yapılmadı hemen. Sigortasızken bütün bilgikeri doğru yazıp geliri yüksek yazdım ve sizden daha düşük kredi notu ile 8850 tl kredi aldım enparadan. Daha önce çalışma geçmişim de yoktu.

• Hocam bu kredi işlerinden pek anlamıyorum.Ama geliri yüksek girsek dahi banka göremiyor mu gerçek gelirimizi zaten maaş bordrosu istemiyorlar mi?

• Yok valla istemiyorlar. Enpara dijital bankacılık olduğu için öyle şeyleri istemiyor. İstese de benden istemedi valla. Sen 10.000 tl yazarsın uygun görürlerse verirler limitin yeterli değilse de alabileceğin max miktarı sana gösteriyor enpara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schmosbyy -- 26 Şubat 2019; 11:26:9 >
  • Anladım teşekkür ederim.Mutlaka deneyeceğim

• RawShed kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ettim sonucu paylaşırsanız sevinirim 😄

• Akbank hesabın var ise akbank mobil'de direkt kredi çekebilirsin. Ben çalışmıyorken bile geçen sene yazın 10bin tl kredi çekmiştim.
  • Alabildin mi kredi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.