Şimdi Ara

Öğrenci İçin Motor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Evim ile okul arası git gel 30 km'yi buluyor. Altımda ailenin 1.6 hdi dizel motorlu araç var lakin yine de 6.2 ortalam görüyorum. Motorsiklet ehliyeti alıp motor almayı düşünüyorum hem zevk meselesi hem tasarruf. Yalnız motorlar hakkında pek bir bilgim yok. Aydınlatabilecek biri lazım bana. Scooter istemiyorum şu honda cbr125r tarzı bir motor istiyorum. Çok yüksek hızlara ulaşmasına falan gerek yok. ve ayrıca bilen biri için, yakıt tasarrufu ne kadar düşer 1.6 dizel araca göre?

• yamaha ybr almanı tavsiye ederim. hem yakışta hem rahatlıkta on numara.

en az yakan ve titremesi en düşük 125cc motordur ybrler.
    ama cok hızlı gitsin diyosan cok yakan motor alıcaksın.
  • cbr125r 2,5 3 litre arası yakıyor daha az yaksın istiyosan cub motorlara bakabilirsin. ama 2.5 - 3 litre de fena sayılmaz.
  • Bende ayni durumdayim kawasaki ninja 250r dusunuyorum hem cook yakisikli hemde hizi falab normal git gelden ziyade havanda olur biraz paraya kiy al derim 10bin civari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle Ybr. Sizin için üye oldum bu arada :)
    http://www.youtube.com/watch?v=03Se7rVjK1A
  • yorum yokk
  • Beyler birbirinizi ninjalar-cbrler gaza getirmeyin.

Maksat motosiklet kullanmayı öğrenmek ise CBF150 veya YBR125 alırsınız keyfinize bakarsınız. Yolda gören diğer motorsiklet sürücülerinden de insan evladı olanlar yeni başladığınızı anlayıp ellerinden geren yardımı yaparlar.

Yok gösteriş yapacağım gibi bir derdi olan varsa oda yukarıda yazdığınız motorlarla yapılmaz, gidip bir tane st kanuni gt250r alırsınız, birşeyden anlamayanlar 600lük zanneder hava atarsınız. Anlayanlar tarafından ise Apaçi olarak damgalanırsınız. Hele birde kasksız korumasız falan geziyorsanız yanlarına dahi yanaştırmazlar.
  • ninja 250r istiyorum aslında. altın elbiseli adam videolarını izledim, başlangıça da uygunmuş lakin fiyatları ne civarda ki. bulunması yedek parçası sıkıntı mıdır?
  • Ninja 250 2.el al aprapovic perfermons egzozu al havana bakk :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni başlıcağın için scooter tavsiye ederim.
  • havalı olsun diye super sport falan alacaksan arabayla git daha iyi,rüzgar yemezsin en azından. super sportlar 100 kmde 3 buçuk litre falan yakıyor diye biliyorum.ya scooter yada ybr 125 veya cbf 150 en uygunu senin için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.