Şimdi Ara

Öğrenci için kredi kartı önerisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 gün 6 saat 49 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • circassianman (11 mesaj) metin0 (11 mesaj) furkanorta00 (3 mesaj) asertyu (2 mesaj) SYLAS (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (1 mesaj) (2 mesaj) (9 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

Öğrencilik+ bir yerde çalışıyor musunuz?

Findex risk puanı biliyor musunuz?

• ibo83 kullanıcısına yanıt

Gelirim bulunuyor fakat meslek öğrenci seçildiğinde sanırım bunu çok dikkate almıyorlar. Risk puanım iyi seviyede yer alıyor. Bankalar size kart verebiliriz fakat yasal limit sınırında olduğunuz için veremiyoruz diyorlar. Normal kartlardan almak istemiyorum. Hem aidat çıkıyor hem de öğrenci kartlarının kampanyaları normal kartlara göre daha fazla oluyor. Sanırım limit düşürüp başka bir bankadan daha alacağım.

• metin0 kullanıcısına yanıt
    Şu anda öğrenci kartın varsa yeni karta başvurmak yerine çalışıyorum maaşım şu kadar benim limitimi yükseltin siye mobil uygulamadan başvurmayı dene. Ben yapı kredide Play kartım varken böyle yapmıştım normalde öğrencilere en fazla 2000 TL limit veriyorlar ama benim 5000 TL oldu bu yöntemle.
  • circassianman kullanıcısına yanıt

Hocam Akbank kart başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır diye mail göndermiş. Bu kart ne zaman mobil uygulamada gözükmeye başlar bilginiz var mı?

Eğer dijitale açtıysanız, mobil uygulamadan sözleşme imzalayınca açılır kartınız görünür.

Vakifbank kaç verdi hocam? Maximum 2bin üstüne çıkmıyor. Hiçbir şeye yetmiyor 2taksite doluyor.

Hocam dijital olarak istemiştim. Kart gözükmeye başladı. Kartın limiti 1000 TL, 1003 TL internet alışverişi yapmak istiyorum. Ödeme yap olarak karta para yatırdım. Kullanılabilir limit yükseldi fakat internet alışverişlerinde 1000 TL üzeri tanımlama yapılamıyor. Bu kartta bu şekilde kullanım yapılamıyor mu? Maximum Genç kart ile ne zaman istersem bu şekilde alışveriş yapabiliyordum.

Müşteri hizmetleri ile bir görüşün yapılabilmesi lazım.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

vakıf bana 5 k vermişti. ziraat kyk 1000,600 de maximum genç vardı.

• asertyu kullanıcısına yanıt

tc ile başvurup sonuca göre subeye mi gitmek gerekiyor hocam? telefonda nfc yok online hesap açamıyorum da.

Aslında okulda 1.5senem kaldı almasam mı diye de düşünüyorum bunlar classic olunca aidat kesicekler.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

nfc yoksa gitmeniz lazım.öğrencilik bitince kapatırsınız.

• bende öğrencilikten beri yaklaşık 7 senedir play card var. limiti oldu 8 bin küsur. Hala aidat almadı. alır mı ne zaman alır bilgisi olan var mı?

• Le0 kullanıcısına yanıt

Aman hocam almadığı sürece lafını etmeyin   Alırsa standart world card aidat fiyatından alacaktır.

• furkanorta00 kullanıcısına yanıt

Kendime atıta bulunayım geçen pazartesi yapı krediden bildirim geldi kart limitiniz 17000 tl olsun ister misiniz diye ben de olsun dedim :P Bankaya hiçbir şekilde maaş belgesi teslim etmedim çünkü daha sigorta girişim bile yok hala öğrenciyim :P ayrıca belirteyim yine yapı kredide 1000tl ek hesap ve garantide de 5000tl limitli kartım var. Yani buradan şu sonuca varıyoruz bankalar için gelir belgesi çalışma durumu falan hikaye. Borcu düzgün öde kartı bol bol kullan bir şekilde limit yükseliyor.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.