Şimdi Ara

Öğrenci için kredi kartı önerisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
6.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet şubeden de yaptım mobildende. Okulumu bulamıyor o kadar saçma banka ki. Onu geçtim öğrenci belgedi, kartı bile gönderdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • barisdogaan kullanıcısına yanıt
    Ben de şubeden çıkmamıştı sonra internet başvurum kabul olmuştu. 2 yıl ziraat gençi boşuna kullanmış olduğumu anladım.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Belkide akbanka göre yasal limitteyim bilmiyorum. Kriterlere göre olumsuzdur diyor baya başvurdum artık gerek yok yine olumsuza düşer diye düşünüyorum

• barisdogaan kullanıcısına yanıt
    Başvuru gereksiz kredi puanı açısından.

• var mı tavsiye verebilecek olan güncel?

world eko kart
    axess öğrenci
    vakıfbank likecard

üçünden hangisi daha iyi?
  • Hünkar1453 H kullanıcısına yanıt
    Axess. Şu sıralar öğrenci kartında her şeye %5 puan standart oldu. Yıl sonuna kadar 540liraya kadar chip para. Sadece bu %5 lerden.

world eko kart hiçbir şekilde yıllık kart aidatı almıyormus axess ilk yıl almıyor sonra yıllarda alıyormus. aslında kampanya değil de sırf taksit olayı ve provizyon işlemi için kredi kartı istiyorum. axeess mantıklı gibi world eko kart ile arasındayım suan
  • Yani 2 yıl ziraat genç kullandım öğrenci bütçemle yine de çok alışverişim oldu hiçbir artısını görmedim. Enpara geçtim aidat verdi. Axess geçtim açar açmaz 80tl chip geldi ilk aydan. Önerim bu sebeple. Taksit anlamında da üzeceğini sanmam.

• Akbanka chip para icin blöf yaptım 750den 500e düşürdü limiti. Her ay 1500lerde harcıyorum ödeyip ödeyip. Düz karta istediğim limiti veriyolar da öğrenciyi arttırmıyorlar. 2.öğrenci karta başvurdum bakalım kabul edilir inş ahaha. Axessten sonra hangi kartı önerirsiniz? Akbank yetmiyor. Maximum bonus genç vakıf like veya world hepside öneriliyor. Biri üstün diyen yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steriyud S kullanıcısına yanıt
    Diğerleri çok farksız gibi. Ama bu konuda en önemli şey bence, akbank her halükarda söylediğini vermekte. Ama diğer bankalar çoğu kampanyada illa kendi poslarından çekilmesini istiyor. En azından yapı kredi ve maximum için bunları görüyorum.

Öğrenci kartı 500tl limitle yetmiyor ya. Sürekli yer açmak zorunda kalıyorum yedek lazım. Hem farklı kampanyalardan da yararlanılır çeşit olunca. Gözümü biraz parafa kestirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversiteli TEB Bonus en iyisi. Ufak yeğenlerin hepsi bunu kullanıyor.

* Bonus özelliklerinin tamamını kullanıyor, taksit yaptırıyor, bonus kazandırıyor.
    * Yıllık kart ücreti 10 TL ama müşteri hizmetlerini kart geldikten sonra arayınca onu da puan olarak hesaba geri yüklüyor.
    * Öğrenciye 1500 TL limit tanımlanıyor.
    * 50 TL'lik harcama yapınca sinema ve tiyatro bileti alımlarında %50 indirim yapıyor.
    * Şubeden başvurmanız gerekiyor, öğrenci tanımlaması yapılırsa ek kampanyaları da oluyor.
    * Mobil uygulamayı kurtuktan sonra uygulamadan Cepteteb Marifetli hesapda açarsanız EFT/Havale bedava oluyor.
  • Wakanda W kullanıcısına yanıt
    Teb bence de avantajlı. İlk müşterinin ilk 100tl alışverişine 50tl bonus ile başlaması güzel. Ama axess ten memnunum, benzer şekilde harcadığın kadar chip hediyesi vardı. İş bankası, yapı kredi gibi bankalar genellikle world, maximum poslu işlem şartı koyuyor kampanyalarda.

• Hiç şubeye gitmeden, online başvuruyla öğrenci kartı veren bankalar hangisi? Enpara dışında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 17 Temmuz 2020; 22:15:20 >
  • Papara Card ve İninal kartı çok öneririm ama bunlar ön ödemeli kartlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrPhoenix -- 1 Ağustos 2020; 23:23:51 >
  • AMEX
  • Garanti Bonus Genç kart yıllık ücret ödemek zorunda değilsin ve Garanti BBVA bankamatikleri her yerde.

• Bonus Genç
  • quote:

Orijinalden alıntı: wetout

AMEX
  • Parafree kart derim ben. Restoran/cafe indirimleri, dijital yayın platformu indirimler vs. güncel güzel kampanyalar oluyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.