Şimdi Ara

Öğrenci için kredi kartı önerisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
6.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapı kredi play ve vakıfbank like aidat almıyor.
    İş aidatlı alırsam 29tl yi 700 liralık limitle rahat çıkarır mıyım mesela?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • circassianman kullanıcısına yanıt
    Hic kredi kartin var mi yasal limite mi takildin acaba

Yemeksepeti kullaniyorsan maximum kampanyali menulerle bile karsilarsin 29 lirayi

Cikartirsin hocam. Ben nfc kullanamiyorum kullansam her 20ye2 veriyor suan ay sonu 50ye5 mesela. Suan yillik 68tl puan kullanmisim cok aktif kullanamama rağmen.

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Bi enpara var o da 600tl limitli.

• Axess aldım. Şubeden başvurum kabul olmadı mobilden başvurum kabul oldu.

Limit ne verdiler hocam ?

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    500 verdi. Bir de enpara kk var benim.

Bende is bankasi 1300 var ama limit full oldu suan monitör aldim. Acaba enpara filan verir mi 500de olsa ? Veya ziraat

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Enpara için, üniversite öğrenci işlerinden aldığınız öğrenci belgesi resmini gönderirseniz olumlu sonucu alıyorsunuz genelde. Şansınızı deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • papara
  • öğrenci kartlarının hepsini kullandım.

işbankasına asla bulaşmayın çöp.

teb arada kampanya yapar kart aidatı 8 tl mi ne alınabilir. bu kartın en iyi özelliği kart limiti kadar nakit avans vermesi.

garanti bu kart da iyi zaten aidat yok harcama hedefi vs ile puan kazanılabilir.

vakıfbank like card - bu kartta iyi. aidat yok. normal kartlarla aynı kampanyalar bir de bankomat kart alırsınız kebap.

ziraat - taksit yapıyor, aidat yok kampanyalar da oluyor alınabilir.

akbank - öğrenci kartlarının en iyisi 2 yıldır kullanıyorum hiç aidat ödemedim üstüne sırf kartı kapatmama sözüne 420 tl chip para aldım. kampanya çok.

enpara - taksit işi için felan iyi alınabilir..

halkbank parafree aidat yok arada iyi kampanyalar oluyor alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cifaretto -- 16 Şubat 2020; 1:30:41 >
  • Vakıfbank Likecard ve Yapı Kredi Play kredi kartını kullanıyorum.Her ikiside aidat almıyor ve tüm world kampanyalarından yaralanıyorsun.Bence Vakıfbank daha iyi.
  • sezer1578 kullanıcısına yanıt
    Axess aldım memnunum.

• AXESS den başkası yalan kim ne derse desin anında kapatmaya chip veriyor
  • arkadaş şu enpara bir türlü bana vermiyor. ilk çıktığından beri kullanıyorum ama yok gep olumsuz. 3 tane kartım vardı, işte üniversiteli, like kart ve gençkkart. işte üniversiteliyi (650tl) iptal ettim limiti bir türlü arttırmıyor diye. O arttırana kadar ziraat ilk 800 sonra 1000 tl yaptı. like kartta 500 tlde çakılı kalmıştı iptal ettirdim sonra normal klasik karta başvurdum 950 tl limitle gönderdiler ki çok saçma bir durum sözde limit artmıyordu ama normal kartı yüksek verdi. 1 ay sonrada daha ekstre yeni kesildiğinde limit artışı istedim 1050 tl yaptılar. hadi dedim iş bankasına tekrar başvurayım belki yüksek verir ama direk olumsuza düştü. Enparaya bildim bileli başvuruyorum vermiyor cins bir banka. Dediğim gibi bütün para akışım ordan oluyordu ilk çıktığından beri. Şuan 2 kart kaldı ziraat ve vakıf. Hangisi dersen ziraat der geçerim. Neredeyse her ay en az 20 tl puan kasıyordum bursumu harcarken. Bu aralar vermiyor tabi o kadar. Ayrıca şu yasal limit olayına değinen olursa diye söylüyorum öyle bir şey yok. Olsaydı benim 3 tane kredi kartım olmazdı. Limitleri topladığımızda 2. yıl olsada 4 katından fazla çıkıyordu yani söyleyim. Bence bankaların kendi müşteri olayına kalmış bir durum

• barisdogaan kullanıcısına yanıt
    Enparayı falan boşverip axess alın bence.

Komik birşey söyleyim. Axess kaç kete başvurdum o da vermedi ki yillarca artı para hesabim vardı bu yüzden kapattım. Yasal limit diyen var vs. Ödemelerim son derece düzenli gecikme yok. En iyisi kamu bankası bunu anladım

• barisdogaan kullanıcısına yanıt
    Axess için öğrenci belgeli başvuru mu yaptınız?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.