Şimdi Ara

ÖĞRENCİ İÇİN EN İYİ KREDİ KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
8
Favori
35.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle adminlere konuyu başka yere taşımamalarını rica ediyorum çünkü bu bölümde takılan çoğu kişiyi alakadar ediyor
    evet şimdi üniversite öğrencisi için avantajı fırsatı limiti en iyi olan kredi kartı hangisi neden kullananlar yardımcı olursa benim gibi bir çok kişiye büyük faydası dokunur

• Axess Platinium var bende, çoğu yerde +3 ay erteleme ve 12 taksit seçeneği yaratıyor.Bu tip kart arayanlara önerebilirim.
    18.000 tl de limitim var sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trouble Magna -- 20 Ağustos 2012; 1:34:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trouble Magna

Axess Platinium var bende, çoğu yerde +3 ay erteleme ve 12 taksit seçeneği yaratıyor.Bu tip kart arayanlara önerebilirim.
    18.000 tl de limitim var sanırım

hocam o benim babamda var ya
    daha çok öğrenciye hitap eden 500-750 gibi limitler daha iyi olmaz mı?
  • üniversiteb çok avantajlı
  • Arkadaşlar kredi kartı şart mı ? Banka kartı gibi birşey işimizi görmez mi ?
    Bu banka işlerinden zerre kadar anlamıyorum fakat çok lazım olacak,önemli konu,takip.
  • üni. ye yeni başladığınızda bir kaç ay içerisinde kapıda bankaların müşteri temsilcileri, elinde formlarla size kart başvurusu için ısrar etcektir, sakın üniversiteye başladım özgürüm vs. diye gaza gelip abanmayın kartlara

bu arada en iyi öğrenci kartı kesinlikle ama kesinlikle YAPI KREDİ PLAY KART.

İşbankası Maximum karttan UZAK DURUN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üniversite zaten katkı kredisi vermiyor mu ?
    ayrıyetten kredi kartı almalı mı diyorsunuz yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

üni. ye yeni başladığınızda bir kaç ay içerisinde kapıda bankaların müşteri temsilcileri, elinde formlarla size kart başvurusu için ısrar etcektir, sakın üniversiteye başladım özgürüm vs. diye gaza gelip abanmayın kartlara

iş bankası max. var bende 400 tl limit neden ki

• kredi kartı bence bulunmalı dikkatli kullanmak şartıyla hem giyim hem de kitap alışverişinde traksit imkanından yararlanmak için bende play i öneririm 500 lira limit

Öğrenci Başvuru Prosedürü18 yaşını doldurmuş ve belirli üniversitelerde/fakültelerde öğrenim gören öğrenciler kefil göstermeden Play kart için başvuruda bulunabilir. (Kefilsiz başvuru alınabilecek üniversite ve bölümlerin listesi aşağıda yer almaktadır.) Play karta kefilsiz başvuracak üniversite öğrencileri için maksimum 500 TL limit tahsisi yapılacaktır. Üniversite Öğrencilerinin 500 TL’den daha yüksek bir limit talep etmesi durumunda ise, kefil göstermesi zorunludur.

Başvuruda bulunan öğrencilerin Play Başvuru Formu'nu eksiksiz doldurarak, Kredi Kartı Üyelik Sözleşmesi'ni imzalamaları ve Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportun fotokopisi ve Son öğretim yılına ait öğrenci kimlik belgesinin fotokopisini ibraz etmesi gerekmektedir. (Başvuru sırasında bu belgelerin asıllarının gösterilmesi gerekmektedir.)

Play Kart Başvurusu Alınan Üniversite ve BölümlerTüm üniversitelerin Hukuk, Tıp ve Dış Hekimliği Fakülteleri ve aşağıda belirtilen üniversitelerin tüm fakülteleri ve tüm sınıfları (yüksek lisans sınıfları dahil);

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
    ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
    AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
    AMASYA ÜNİVERSİTESİ
    ANADOLU KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI
    ANKARA ÜNİVERSİTESİ
    ATILIM ÜNİVERSİTESİ
    BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
    BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
    BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
    BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
    BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
    BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
    CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
    ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ
    ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
    ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
    ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
    DENİZ, KARA, HAVA HARP OKULLARI
    DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
    DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
    EGE ÜNİVERSİTESİ
    FATİH ÜNİVERSİTESİ
    GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ
    GATA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU
    GATA HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU
    GATA SAĞLIK ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU
    GAZİ ÜNİVERSİTESİ
    GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
    GEDİZ ÜNİVERSİTESİ
    GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
    HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
    HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
    IŞIK ÜNİVERSİTESİ
    İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
    İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
    İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ
    İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
    İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
    İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
    İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
    İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
    İZMİR ÜNİVERSİTESİ
    KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
    KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
    KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
    KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
    KOÇ ÜNİVERSİTESİ
    KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
    MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
    MARMARA ÜNİVERSİTESİ
    MERSİN ÜNİVERSİTESİ
    MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ
    MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ
    ODTÜ
    OKAN ÜNİVERSİTESİ
    ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
    ORDU ÜNİVERSİTESİ
    POLİS AKADEMİLERİ
    POLİS EĞİTİM MERKEZLERİ
    POLİS MESLEK YÜKSEKOKULLARI
    SABANCI ÜNİVERSİTESİ
    SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
    SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
    SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
    TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
    TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
    UFUK ÜNİVERSİTESİ
    ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
    VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
    YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
    YILDIZ ÜNİVERSİTESİ

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain.America

quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

üni. ye yeni başladığınızda bir kaç ay içerisinde kapıda bankaların müşteri temsilcileri, elinde formlarla size kart başvurusu için ısrar etcektir, sakın üniversiteye başladım özgürüm vs. diye gaza gelip abanmayın kartlara

iş bankası max. var bende 400 tl limit neden ki

bende de işbankası var. Puan vermiyor, faizi fazla vs.

yapı kredi play kart ile işbankası maksimum kartı aynı oranda harcıyorum hatta maximum kartı daha fazla harcıyorum.

maximum kartta 3-5 tl puan birikiyor, play kart ta 25 30 tl. onla da benzin alıyorum bedavaya

• yapı kredinin play card ı alın 500 limiti var ilk alışta 20 tl turkcell hattınıza yüklüyorlar
    çoğu yerde taksit imkanı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank kredi kartı ve Garanti bankamatik kullanıyorum , Akbanktan uzak dur derim fakat garanti özellikle bankamatiğinde çok iyi puan veriyor kuruşları ödememede cabası o yüzden Play'in yanında garantiyide düşün derim.
  • Garanti bankasi BJK bonus card.

• reserved
  • ben fix card dusunuyordum arkadaşlar hesap ücreti yok hem kredi kartı hemde bankamatık kartı bir kart kullanınız varmı??
  • Arkadaşları şimdi bu kartları bankamatik gibide kullanabiliyormuyuz ? . Yani eksiye iniyor ya. - ye indiğinde kredi kartı. Biz fazladan para yatırıp +500 falan yaptıgımızda normal bankamatik kartı gibi oluyor dimi. yani +300 felan yapabiliyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

Arkadaşları şimdi bu kartları bankamatik gibide kullanabiliyormuyuz ? . Yani eksiye iniyor ya. - ye indiğinde kredi kartı. Biz fazladan para yatırıp +500 falan yaptıgımızda normal bankamatik kartı gibi oluyor dimi. yani +300 felan yapabiliyoruz ?

+300 felan yaparsın ama o paradan gitmez kredi kartından gider bidahi ayda o parayı alır kredi akrtı alırken zaten hesap açtırıyorlar mecbur oraya yatırırsın paranı size önerim ben avantaj istmem ne karta nede hesap işletim ücreti ödemem derseniz 1.ziraat 2. TEB 3. Yapı kredi olur başka bankalara bulaşmayın bende şuanda finans go ve axess gold var ankaraya gidiyim ilk işim bunalrı kapatmak olcak finans yılda 100 tl hesap işletim + 20 tl kart ücreti alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

Eski bir konu, sizinki gibi;http://forum.donanimhaber.com/m_44946344/mpage_1/key_/tm.htm

bu çok iyi oldu teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartmanland_77

quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

Eski bir konu, sizinki gibi;http://forum.donanimhaber.com/m_44946344/mpage_1/key_/tm.htm

bu çok iyi oldu teşekkürler

Rica ederim hocam. Hazır sayfa dolusu konu varken yenisine gerek yok diye düşündüm. Oradan da iletebilirsiniz isteğinizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 21 Ağustos 2012; 1:07:56 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.