Şimdi Ara

Öğrenci İçin Banka Kartı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • her türlü bankanın kartı uygun. üniversitede yemekhane için halkbanktan geldiler bize. burs için ziraatten açtırırsın, iş bankası yapı krediden de açtırabilirsin. bi şeyi yok. hepsi aynı şey. para çek para at içine. istersen post cihazlarında çekersin. aynı şey hepsi
  • Bu müşteri temsilcisi olayını pek anlayamadım. Kartı nasıl aldığınızı anlatabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Encard al hiç uğraşma hepsi çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeqaS xLR

Bu müşteri temsilcisi olayını pek anlayamadım. Kartı nasıl aldığınızı anlatabilir misiniz?

sen adres veriyorsun bir bay veya bayan eleman yolluyorlar kapina kadar sana kartini ve hediyeler veriyor merak ettiğim bir sey varsa cevaplıyor gidiyor 6-7 dklik bir is eğer diyorsan ben eve birini çağıramam sizi gelmeden önce arıyorlar ariyan arkadaşa size verdiğim adreste değilim atıyorum finansbankin önündeyim oraya gelin dersin 5 dkda anlatır kartını verir bir dahada kimseyle görüşmene gerek kalmaz ilerde bir sorun yasarsan telefon acıyorsun kartim kayboldu diyorsun mesela onlar diyor adres verin kargo ile yollayalim bu sekilde sadece karti vermeye biri geliyor o da max 10 dk bana kartı Scarlett Johanssonin Türk versiyonunu getirdi misal eşimde yanimdaydi bekar olsam bir çay içmeye davet ederdim is yerime kadar geldi bir sorun olursa bu numaram banada ulaşabilirsiniz dedi gitti sari saçlı hoş insan

• Anlattığın için teşekkür ederim. En yakın zamanda çıkarttırmayı düşünüyorum. Hoşuma gitti en card.
    Scarlett iyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: MeqaS xLR

Anlattığın için teşekkür ederim. En yakın zamanda çıkarttırmayı düşünüyorum. Hoşuma gitti en card.
    Scarlett iyiymiş

Yukarıdaki üyenin verdiği cevaptan eksiği yok fazlası var diyebilirim hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Forum bitmiş ya kimsede enpara dememis al bir enpara parani koy istersen at faize faizide ihtiyaç sahiplerine ver

Haram parayı fakire vermek helal midir
  • Enpara en iyisi , diğerlerine hiç bakma bile.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.