Şimdi Ara

Öğrenci hesabı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
23.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: karakurt54

quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: karakurt54

bu 2 yıllık meslek yüksek okulu için geçerli dimi.salı günü kayıt olacam öğrenci belgesi alayım.açayım hesap

Yapı Kredi Play Clup Card çıkartamazsın ama normal hesap açtırabilirsin.

(play card;öğrencilere torpil yapan kart)

bu kredi kartı oluyor sanırım.normal hesap derken.normal öğrenci hesabını kastediyorsun dimi.

Evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 6 Eylül 2010; 10:56:03 >

• iş bankasından öğrenci olarak vadesiz hesap açtırsak ücret alınıyor mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: telit35

iş bankasından öğrenci olarak vadesiz hesap açtırsak ücret alınıyor mudur?

Hayır.
  • bence bu konuda en mantıklısı denizbank paso yükle kullan. netten başvur 15 gün içinde geliyor kartın üstelik kredi kartı limiti de var ama sen istersen kapattırabiliyorsun.kartın içinde kendisine ait vadesiz hesap yeri var. para biriktirmek için ideal hiç bir şekilde ücret falan yok. bence dene.
  • 16 Yaşındayım Ve hesap Açtırmak İstiyorum. Forumdakileri Okudum ama anlamadım Liseye Gidiyorum İlk Açtırırken ve Yıllık para alınmayan bi banka olsun ve İnternet Ürün Alabileyim ( hepsiburada,gittigidiyor,fenerium Vs. ) Bunlar Olsun.Bide İddaa Oynanabilir olsun yorumlarınız için teşekkürler ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budsing -- 26 Nisan 2011; 19:00:17 >
  • Yapı Kredi'ye bulaşmayın sakın, tam bir rezalet banka. Başım belaya girdi onlarla. Lanet ediyorum Yapı Kredi'ye başladığım güne.
  • Yapı kredi play, hesaba yapılan kartsız havalelerden masraf alıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.