Şimdi Ara

Öğrenci Evine Neler Lazım Liste Yapıyoruz Beyler Toplanın :)) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

Öğrenci Evine Neler Lazım Liste Yapıyoruz Beyler Toplanın :))

bundan da alın yıkarken evi bir kere tavaf eder güzelce.

bundan bizim vardı hatırlıyorum.sıkmak için de merdanesi oluyor.küçükken hatırlıyorum çok zevkliydi yıkamak falan.çalışan bir tane bundan bulursam ben de bu makineden düşünüyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

quote:

Ya diyelim ozel yurtta kaldim kiz arkadasim gelebilir mi gunduz falan.zaten tek kisilik odada kalirim kalsamda

ben bunu merak ettim tek kişilik odada kalırsam gündüz falan kız arkadaşım gelebiliyor mu.

arkadaşım tokatta özel yurt yoktur olanlarda cemaat yurdudur onlarda özel yurt olarak geçiyor hem olsa bile tokat gibi bi yerde kız arkadaşını istedğin an yurda getiremezsin.en iisi ev tutmak ben amasyada okuyorum tek başıma kalıyorum kız arkadaşımda arada geliyor anlayacağın rahat etmek istiyorsan ev tut yurttan daha karlı emin ol.ev tutarken en önemlisi ev sahibinin anlayışlı olması çünkü kız arkadaşın falan gelecekse sorun çıkartabilir sonuçta tokat küçük bi yer.benim ev sahibim şehirdışında oturuyor adamı 3 yıldır hiç görmedim bile kafam çok rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: euzggrm

quote:

quote:

Ya diyelim ozel yurtta kaldim kiz arkadasim gelebilir mi gunduz falan.zaten tek kisilik odada kalirim kalsamda

ben bunu merak ettim tek kişilik odada kalırsam gündüz falan kız arkadaşım gelebiliyor mu.

arkadaşım tokatta özel yurt yoktur olanlarda cemaat yurdudur onlarda özel yurt olarak geçiyor hem olsa bile tokat gibi bi yerde kız arkadaşını istedğin an yurda getiremezsin.en iisi ev tutmak ben amasyada okuyorum tek başıma kalıyorum kız arkadaşımda arada geliyor anlayacağın rahat etmek istiyorsan ev tut yurttan daha karlı emin ol.ev tutarken en önemlisi ev sahibinin anlayışlı olması çünkü kız arkadaşın falan gelecekse sorun çıkartabilir sonuçta tokat küçük bi yer.benim ev sahibim şehirdışında oturuyor adamı 3 yıldır hiç görmedim bile kafam çok rahat

zaten yurt benim de kafama yatmadı.o kadar tanımadığım herifle aynı ortamda kalmak istemiyorum.açıkçası pek konuşkan birisi de değilimdir.ya aslında gecekondu falan bulabilirsem o da olur.ben soba falan zaten yakmam ufoyla falan biraz ısınırım yeter acaba orada gecekondu falan var mıdır.ankarada bir kere arkadaş gecekondu tutmuştu ama ortam falan çok güzel tam öğrenci eviydi hoştu.tokatta gecekondu var mıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Orijinalden alıntı: Munky Online

Öğrenci Evine Neler Lazım Liste Yapıyoruz Beyler Toplanın :))

Bu olmadan ögrenci evi olmuyor arkadaş.

Niye su yok mu, yikamak daha saglikli

Enteresan.
  • kız varsa gerisi önemli değil bizim evde her türlü kumar hre türlü cashe yemek hariç herşey vardı ya
  • gecekondu mutlaka vardir ama uğraşılmaz dostum ufo çok elektrik yakıyor ona vereceğin parayı doğalgaza verirsin hemde daha rahat.bulabilirsen doğalgazlı eve çık benim tuttuğum ev ilk yıl kömürlüydü hesapladım yakıt parası , tüp, elektrikli şofbenin yaktığı elekrik parası toplam 1500 tl vermişim.2 yıldır doğalgazlı yıllık masrafım 700 tl yi geçmiyor zaten tek kalacaksın diğer odaları yakmazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: euzggrm

gecekondu mutlaka vardir ama uğraşılmaz dostum ufo çok elektrik yakıyor ona vereceğin parayı doğalgaza verirsin hemde daha rahat.bulabilirsen doğalgazlı eve çık benim tuttuğum ev ilk yıl kömürlüydü hesapladım yakıt parası , tüp, elektrikli şofbenin yaktığı elekrik parası toplam 1500 tl vermişim.2 yıldır doğalgazlı yıllık masrafım 700 tl yi geçmiyor zaten tek kalacaksın diğer odaları yakmazsın

tavsiyelerini dikkate alacağım.saol dostum.cidden bu konu çok faydalı oldu

• Ben 2 senede 6 ev değiştirdim en son evde 4 oda bir salondu bi oda boş kalıyor birsinde boş efes stoğu vardı
  • Xbox
    ps3
    Televizyon(hdmi girişi olması şart )
    Laptop
    yatak
    yemek
    koltuk
    gitar

bunlar olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 30 Temmuz 2011; 6:41:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: is_mailbyte

Ben 2 senede 6 ev değiştirdim en son evde 4 oda bir salondu bi oda boş kalıyor birsinde boş efes stoğu vardı

• Ne adamsın la :)

Bir sürü eşya alican bide plazma ps3 var diyosun hala vodafone 8 tl sınırsız alçak dion :)

Ömür mü gecer onla ilk onu değiştir bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kondom votka meyve suyu ps3 Yada xbox yedek kol oyun kul tablasi cerez temiz çarşaf cerez kotasiz fiber internet pc notebok armut minder portatif buzdolabı dominos pizza numarası :)
  • Sisme kadin ve durex.

Edit: farkli zamanlarda farkli imkanlara hitap eder.
  • O kadar eşyayı ne yapacan. Taşınıp duracaksın zaten.
    1 tane piknik tüpü
    1 tane kilim
    1 tane kauçuk yatak ve üstüne yorgan
    1 tane çaydan
    1 tane perde
    1 tane tava + 6 yumurta
    1 tane tabak
    1 tane bardak
    1 tane gırgır
    Çamaşır makinası asla alma çünkü taşıması zor.
    Alırsan bir tane küçük buzdolabı al.
  • Birader sivrisinek kovucun yoksa ayvayı yedin ben sana söyliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fig00

Ne adamsın la :)

Bir sürü eşya alican bide plazma ps3 var diyosun hala vodafone 8 tl sınırsız alçak dion :)

Ömür mü gecer onla ilk onu değiştir bence :)

ya internette işim yok pek net yeter galiba vodafone 8 tl lık
  • anası daha iyi bilir knk. deneme
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

bulaşık makinesi en önemli ev eşyası o olmasa gününüzün yarısı bulaşık yıkamakla geçer

O simdi fazla masraf olur

ya aslında 2. el alırım diyorsan 150 ye falan bulabilirsin, hatta bazı okulların gayri resmi sitelerinde ilanlar oluyor okulum bitti ev boşaltıyorum diye ilan açıyorlar normaldende ucuza bırakıyorlar öğrenciye fakat pahalıya kaçar demeyin 1 koltuk eksik alın 1 tane bulaşık makinesi alın ben 6-7 ay kaldım bulaşık makinesiz sonra ev değiştirdim yeni bi makine aldım o kadar rahatki bulaşık batırmak artık

• sobalı evler ucuz genellikle.soba zor mu olur
  • quote:

sobalı evler ucuz genellikle.soba zor mu olur

doğal gaz sobasıysa problem olmaz.

uplayalım konuyu. Bu hafta evi tutucaz biz de arkadaşlarla. Bi ton masraf olacak :/
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.