Şimdi Ara

öğrenci değişim programı aiesec

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABALAR BEN BU AİESEC HAKKINDAN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM KIZ ARKADAŞIMI GÖNDERECEĞİM VE AKLIMDA SORU İŞARETLERİ VAR BANA PEK GÜVENİLİR GELMEDİ BİLGİNİZ VARMI YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ GÜVENİLİR Mİ SÜREÇ NASIL İŞLİYOR MESELA KIZ ARKADAŞIM ONLİNE MÜLAKATI GEÇTİ VE SONRASINDA NELERLE KARRŞILAŞACAK ONAYLANSA BİLE KESİN BİR STAJA GİDEBİLİYORMU CAYMA BEDELİ VARMI GENİŞ ANLAMDA BİLGİYE İHTİYACIM VAR HER YÖNDEN

• Geçmişler olsun Avrupalı erkekleri görünce sen ona Suriyeli gibi gelmeye başlarsın.

İçkinin ve kulüplerin tadını aldı mı da işin bitmesi 2 shota bakar.
  • Kesinlikle gönderin Aiesec dünya çapında tanınırlığı olan bir proje. Cv'sinde çok önemli yere sahip olacaktır. Burada 24 saat eli malum organında dolaşanların yazdıklarına bakmayın lütfen. İzin vermezseniz ilerde bunu düşünüp size çok küfür eder. Sizi dinlediği için kendine de kızar. Her şeyden önce bu bir eğitim. Artık eğitimi engellemeyelim lütfen. Gidebiliyorsa onun için çok iyi. Fırsatı yakalamış lütfen izin verin. Aiesec son derece güvenilir bir kurum. Türkiye'de bir sohbet/tartışma organizasyonunda ufak bir sözlü kavga sonucu bir kız projeden kovuldu ve sınır dışı edildi. Bir süre Türkiye'ye giremeyecek. Vizesini Aiesec sayesinde almıştı çünkü. Umarım anlatabilmişimdir. En ufak kuşkunuz olmasın. Dediğim gibi lütfen sevgilinizin eğitim hayatını kötü yönde etkilemeyin. Buradaki gereksizler komiklik peşinde sadece. İtibar etmeyin. Sevgilinizi eğitim alması için gönderin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güls and roses -- 30 Ağustos 2018; 3:22:16 >

• aiesec güvenilirde türkiyeden anca doğu avrupaya yada hindistan gibi ülkelere kabul ediyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.