Şimdi Ara

ÖĞRENCİ ADAMA TELEFON ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1000 civarı bütçem var . Önceliğim müzik ve fotoğraf . Uygulama pek kullanan biri değilimdir . Wifi ye de önem veririm . Ara arada face işte

• Lumia 920 veya 925 , s3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar cikma 520 bile is gorur

• Birine windows phone onerecegim akima gelmezdi ama uygyulama derdim yok kamera muzik derseniz lumialarin kamerasi iyi herhangi birini alin. Hepsi assa yukari ayni zaten...

• Aynen ya , işletim sistemi olarak wp hala çok desteklenmiyor programlar tarafından ama söylediklerine bakarsak eğer o civarlarda güzel lumia serisi var ve gerçekten çok stabil bir cihaz serisi.
    WP gerçekten çok iyi bir sistem, benim tahminlerimden daha iyi çıktı incelediğimde. Hiç bir kasma donma falan takılma göremedim incelememde.
  • Fotograf icin lumia 920
    Muzik icin 2. El htc one mini

• Lumia 920 diyen çok arkadaş olmuş . Windows Phone olayı neden önerilmiyor . Nedir bu wp pek bilgim yokta arkadaşlar aydınlatırsanız sevinirim . Birde telefonun kendi kulaklığıyla iyi performans alırmıyım ekstra güzel bir kulaklık almak gerekir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bu©kethead

Lumia 920 diyen çok arkadaş olmuş . Windows Phone olayı neden önerilmiyor . Nedir bu wp pek bilgim yokta arkadaşlar aydınlatırsanız sevinirim . Birde telefonun kendi kulaklığıyla iyi performans alırmıyım ekstra güzel bir kulaklık almak gerekir mi ?

htc 8x te alabilirsin beats kulaklikla geliyor hoparloru de beats

• quote:

Orijinalden alıntı: Kapkara Kartal

quote:

Orijinalden alıntı: Bu©kethead

Lumia 920 diyen çok arkadaş olmuş . Windows Phone olayı neden önerilmiyor . Nedir bu wp pek bilgim yokta arkadaşlar aydınlatırsanız sevinirim . Birde telefonun kendi kulaklığıyla iyi performans alırmıyım ekstra güzel bir kulaklık almak gerekir mi ?

htc 8x te alabilirsin beats kulaklikla geliyor hoparloru de beats

920 nin fotoğraf kalitesi çok iyiymiş ama bilemedim .
  • xperıa sp,saglam hızlı ve cazıp bın lıraya kadar dusmusken fıyatı.
  • Foto olarak lumıa ama saglamlık ve zengın market acısından xperia sp ben ce.

• O fiyata tercihleriniz doğrultusunda alınabilecek en iyi seçimler Xperia SP ve Lumia 920 olur. Fakat wifi konusunda Xperia Sp nin wifi çekiminin çok iyi olmadığı yönünde yorumlar görüyorum...
  • S3 TABİKİ DE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrancioglu

S3 TABİKİ DE

S3 her türlü lumia yı da xperiayı da geçer mi diyorsunuz .
  • Nokia Lumia serisi iş görürü aradıklarınıza yok istemem derseniz.Androidde s3 birde forumun favorisi GM discovery olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grndy80

xperıa sp,saglam hızlı ve cazıp bın lıraya kadar dusmusken fıyatı.

adam kamera - wifi özelligi iyi bir telefon arıyor ... ??
  • Discovery hem paran cebinde kalır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun ve uygulama önemli değilse ses için Htc , kamera içinse sanırım Nokia daha iyidir.Htc One'ın hoparlör sesi mükemmel ve 8x'tede Beatsaudio kullanılıyormuş.Onun seside güzel olur diye düşünüyorum.
    Ereyon fiyatı 1200 TL.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.