Şimdi Ara

oglum ve ben :) yeni ss geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
11
Favori
9.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brotherarcher

Allah ayırmasın hocam küçük çocuklar kadar sevimli bir şey yok ya

Amin hocam
  • çocuk yakışmış + imaj katmış
  • Anneye benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amsterdamli

Anneye benziyor.

Annenin resmini görmeden buna nasil karar verdin?

• bu nası çocuk lan? :D valla maşallah bu ne böyle yahu çok yakışıklı bi çocuğun olacak hocam :D hocam birde çok özel olmazsa neden boşandınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhenIFeelIt

bu nası çocuk lan? :D valla maşallah bu ne böyle yahu çok yakışıklı bi çocuğun olacak hocam :D hocam birde çok özel olmazsa neden boşandınız acaba?

Kisaca gecimsizlik diyelim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

quote:

bu nası çocuk lan? :D valla maşallah bu ne böyle yahu çok yakışıklı bi çocuğun olacak hocam :D hocam birde çok özel olmazsa neden boşandınız acaba?

hmm benim amcamda ingiliz biriyle evli ve orada yaşıyor şuanlık iyi geçiniyorlar... fakat bildiğim kadarıyla yasalarında eğer boşanırsanız çocuk direk annede kalıyor değil mi? bide çocuk daha küçük ama sizin babanız olduğu bilincinde mi yoksa bi abi gibi mi görüyor? ya anne bu konuda çocuğa sizin açınızdan nasıl davranıyor
  • bayağı bi babyface mişsiniz çocukda yakışıklı Allah bağışlasın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

quote:

hmm benim amcamda ingiliz biriyle evli ve orada yaşıyor şuanlık iyi geçiniyorlar... fakat bildiğim kadarıyla yasalarında eğer boşanırsanız çocuk direk annede kalıyor değil mi? bide çocuk daha küçük ama sizin babanız olduğu bilincinde mi yoksa bi abi gibi mi görüyor? ya anne bu konuda çocuğa sizin açınızdan nasıl davranıyor

Hocam dogrudur ingiliz yasalarina göre direk Anneye veriliyor beni babasi olarak biliyor annesi bu konuda çok hassas davraniyor sagolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: NeroEM9

Hocam yanlış anlamayın da çocuğun sizden olduğundan emin misiniz ?

Ulan tam sopalıksınız ha

Adam evladıyla resmini koymuş maşallah desene putperest
  • Allah bagislasin hocam.

• Kaan İnşallah müsait bir zamanda yanınızdayım knka o merdivenleri Whiskey ile birlikte 10 dakikada çıkıp "Kankam kalk" demesini özledim aslan parçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Kaan İnşallah müsait bir zamanda yanınızdayım knka o merdivenleri Whiskey ile birlikte 10 dakikada çıkıp "Kankam kalk" demesini özledim aslan parçası

Kanka whiskey e bir açIklik getir millet 3 yasinda cocuga viski falan veriyoz sanicak :)

• Allah c.c anali babali buyutsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkdenizLee -- 6 Ocak 2014; 19:54:32 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Vayy dostum daha nice güzel anlar geçirirsiniz inşallah.İleride bu ufaklık seni sollar haberin olsun.Ortalığı yakacağa benziyor.
  • MaşaAllah
  • Meşhur Whiskey  oglum ve ben :) yeni ss geldi
  • Mutluluğunuz daim olsun arkadaşım.
  • Maşallah çok tatlıymış sizde forumda gördüğüm en yakışıklı kişisiniz.Boyunuz kaç acaba?

• O bu değil de, fiyuuuu sisteme bak lan. 3930K+7970 TriFire+480GB SSD Raid

Neyse, maşallah oğlunuz büyüyünce çok canlar yakacak Genler sağlam. Daha sık görüşmeniz dileğiyle. Analı babalı büyüsün hocam.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.