Şimdi Ara

oglum ve ben :) yeni ss geldi (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
11
Favori
9.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Böck

quote:

Orijinalden alıntı: nonvolatile

quote:

Orijinalden alıntı: -ForeverY-

bu dh kadar iyi bir ortam yok 14 yaşından 50 yaşına kadar herkes aynı ortamda

daha demin 9 senelik üye olduğum forumdan tartışma sonucu ayrıldım :(

ne forumlar gördüm.hepsini toplasan bir dh etmez.

30 yaşındayım 13 yaşında sincaplarla atışıyoruz dh de. hoşuma da gidiyor bazen

hele bi motosiklet.net var. oraya gireceğine tımarhaneye gir o derece

O sitede napıyorlar? Biri daha bahsetmişti bana da unuttum sen şimdi bahsedince merak ettim. Ortamı nasıl motosiklet in

espri yasak gibi birşey. üye sayısı çok az. sitenin her yanı reklam. yönetim sadece reklam gelirleriyle ilgileniyor.

konular hep aynı. sadece motosiklet üzerine dönen konular. yeni kullanıcılar 1-2 klasik soru sorar kimse de ilgilenmez. bıkmış zaten elemanlar. sorular da bazen insanı çıldırtır.
    mesela soru şöyle motorumdan çıt çıt ses geliyor yardım

cevaplar:
    -subap ayarı yaptır.
    -yağını 20-50 koyma 15-40 koy
    -debriyaj balatan bitmiş
    -zincirin ve dişlin bitmiş değiştir.
    -krank boşluk yapmış
    yani sesi duymadan cevap istemek ve cevap vermeye çalışmak.

kask takmayanı afaroz ederler ama adamın taktığı tek şey kasktır. halbuki dizliği var bunun montu var dirsek koruması var eldiveni var. egeli bir üye kask takmasın çocuğu yerin dibine sokarlar halbuki kendileri kask haricinde bir şey kullanmaz.

kask uzun yolda çok konforludur. rüzgar gelmez, gözler rahat eder. kışın üşütmez.kısmen de karizmadır.
    ama şu da var küçük şehirlerde veya ilçe kasabalarda aynı zamanda risktir. arkadan gelen aracı duymazsın. kavşaklarda sağını solunu göremezsin. risklidir.

tabiki kask taksın ama kask takmayana hakaret etmek gariptir. kişinin bileceği iştir neticede.18 yaşını dolduran birisi kendisi karar verebilir. amerikada bazı eyaletlerde kask zorunlu değil. veya akdenizde yazlık yarım kask takanlara kızılmazken, başka bir üyenin kask takmamasına hakaret derecesinde kızıyorlar.

kısaca 10 senedir motosikletim var hala mtye üyeyim ama motosiklet.net yazıp sitede dolaşmak içimden gelmiyor görgüsüz üyeler yüzünden.

@-ForeverY-

burada ne ararsan var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonvolatile -- 7 Ocak 2014; 21:26:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

Arkadaslar ilk eşimden boşandıktan sonra 7 aydır göremediğim oğlumu tekrar görmenin mutluluğnu yaşıyorum bu sevinci sizlerle paylaşmak istedim :)

oglum ve ben :) yeni ss geldi

Hocam tıpkı siz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşşallah cidden çok tatlıymış
  • allah mutluluğunuzu bozmasın
  • hocam su pasanin baska resimlerini atsana artik

• Enteresan bir yaşamınız olmuş.İlk evliliği bir İngilizle yapıp boşanıp tekrar bir İngilizle evlenmek garip geldi bana.Merak ettim ilk evliliğiniz neden yürümedi.
  • Yeni ss ler eklendi
     oglum ve ben :) yeni ss geldi oglum ve ben :) yeni ss geldi
     oglum ve ben :) yeni ss geldi oglum ve ben :) yeni ss geldi oglum ve ben :) yeni ss geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bırgungeridonecegim -- 7 Ocak 2014; 22:28:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Enteresan bir yaşamınız olmuş.İlk evliliği bir İngilizle yapıp boşanıp tekrar bir İngilizle evlenmek garip geldi bana.Merak ettim ilk evliliğiniz neden yürümedi.

Hocam ben Turkler ile yapamiyorum onlarda benle yapamiyor en iyisi ingiliz 15 senedir ingilizler ile iç içe yasiyorum kültürlerini herseylerini biliyorum

ilk evliligim benim hovardaliklarim yüzünden yürümedi

• nazar değmesin maşallah
  • Nazar değecek çocuğa çok foto koyma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

quote:

Orijinalden alıntı: antizero

Allah bozmasın mutluluğunuzu , hep öyle sev çocuğunu inşallah

Amin hocam Allah Razı olsun

Yuvanı dağıtmasaydınız keşke küçücük çocuk var ortada çocuğunun adına üzüldüm

• Çocuğu ilk bakışta Sheringam'a benzettim fena benziyor yahu Hocam Allah mutluluğunuzu bozmasın , her daim mutlu olun fotoğraflarda ki gibi .
  • abi sendede tam futbolcu tipi varmış :D
  • Hocam beni de alın İngiltere'ye 18 yaşındayım ama üniversite bitince mesaj atarım hocam beni de evlendiririz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LDR*

nazar değmesin maşallah

Amin hocam sagolun

• Ya kardeş geçmiş mi olsun diyim hayırlımı olsun diyim ne diyim bilemedim. Hazır düzenin bozulması kadar zor bir durum yok ALLAH yardımcın olsun. Forumdan seni uzun zamandır tanırım ancak özel hayatınla ilgili pek bir bilgim olmadığından bu konuyu görünce şaşırmadım değil. ALLAH seni cocugunla her daim birlikte olmanızı nasip etsin. Umarım hayat istediğin gibi olur. Yeğenim de maşallah pek yakışıklı. Tabi erkek adamın erkek oğlu olurmuş derler
  • Yeni ss geldi :)))

• Sünnet ettirmeyin , o kadar riski varmış ki..

• Maşallah babasına çekmiş yakışıklı genç :D
  • Maşallah hocam, çok tatlı çocuğunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.