Şimdi Ara

Oğlum kızlar bile bilgisayar istiyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
4
Favori
9.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 63
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 742617000027 (14 mesaj) ComputerEngineer1 (10 mesaj) WhoiS_AttaCK (8 mesaj) wisciart (8 mesaj) The Killing Road (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40 mesaj) Mobil (49 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (43 mesaj)
  • @
61 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Oğlum kızlar bile bilgisayar istiyo
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Gördüğüm çoğu kız bilgisayar yazmış aga bunlar daha düne kadar bilgisayar başındaki adama acıyodu ezikti yıkıktı bilmem neydi noldu da herkes bilgisayar aşığı oldu bunlarda mı kaliforniyaya gitme umuduyla ceng okuyacak kız milleti tıp isterdi diş ecza ya da temel bilimler öğretmenlik falan bayağı bi bilgisayar isteyene denk geldim enteresan günler bizi bekliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ulan instada feminist grup takip yollamış tesadüf değil herhalde aha izimi buldular kız kulesine bağlayıp yakacaklar galiba yanlış anlaşıldım özür dilerim
    Ben de bir kız olarak bu cümleye kısmen katılıyorum. Başlık olmamış ama. Belki clickbait ;)
    Ya arkadaşım (kız) puanı ziyan olmasın diye boun bilgisayar yazmıştı. Sıfır ama abi "SIFIR" bilgisayarda. Kendini ziyan etti bence. Bir de bilgisayar oynayanlarla, ilgilenenlerle falan tıpkı arkadaşın dediği muameleyi yapıyordu.
    Gördü ama bölümü. İçten içe pişman ama alakasız olduğu, yapamadığı bir yeri yazdığı için. Sıkça dillendirmese de kelimelerinden bile anlaşılıyor.
    Fikri de değişti bilgisayara karşı sanırım. Belki de yeni oluştu.
    Neyse şunu da ekleyelim: elektrik elektronik>>bilgisayar
    Cinsiyetçi değilim abi okuyan okusun kızdan bilgisayarcı olmaz diye bi söylemim yok sadece şu akıma kapılmaları tuhafıma gitti
    Popüleriteden yazanlar, kız olsun erkek olsun fark etmez, nereden mezun olurlarsa olsunlar mal gibi kalacaklar.
    İmzamı da atıyorum.
    İlerde başarılı bir ee'ci kız kardeşiniz olacağım.
    tiki kızlar yapamaz bu mesleği. günde 8-10 saat bilgisayar başında kafa patlatmak onlara göre değil. meriçler de yapamaz. sadece kızlara sallamış olmayalım.
  • Yüzbaşı
    781 Mesaj
    Bilgisayar mühendisi bilgisayar başındaki ezik adam mı oluyor sence
  • Er
    5 Mesaj
    Linç geliyor hocam hazır olun

|
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    eril diliniz batsın..!
  • Daha da saçmasını okumamıştım reis tebrik ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yav kardeşim onu mu demişim allasen zahmet olmazsa bi kere daha oku konuyu

y9t kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1876 Mesaj
    KALITELI GTÜ VE KIZ ESPRİSİ YAPANI +1 LERİM
    |
    |
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Cinsiyetçi değilim abi okuyan okusun kızdan bilgisayarcı olmaz diye bi söylemim yok sadece şu akıma kapılmaları tuhafıma gitti

zodiac956 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Rica ederim kardeşim daha da saçma konularla siz sevgili forumdaşlarımı şaşırtmaya devam edeceğim ilgiyle takipte kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742617000027 -- 23 Ağustos 2020; 14:35:23 >
    seykitupsekerim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Cinsiyetle ilgili bir durum değil bence yazılım ve bilgisayarda iş sektörünün önü açık olduğu için tercihe edildiğini düşünüyorum.
    Kızlar genelde sahada çalışmak konusunda çekiniyor bu yüzden eem ve makine yazmıyor olduğunu biliyorum genel olarak. Bilgisayar müh öyle değil sahada pek yeri yok.
  • Onbaşı
    21 Mesaj

biliyorum reis ironiydi birazdan böyle mesajlar gelecek o yüzden
    |
    |
    742617000027 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Son 2-3 yıldır olan bir şey bu niye şaşırdın ki..

• Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ne biliyim abi kızlar hep pilot doktor gibi meslekleri havalı bulurdu bilgisayara ilgileri yoktu okuyanı da tutmazlardı garip buldum sadece

|
    |
    psychedellc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yav bi anlık bişey değil de bu sene çok fazla denk geldim onu kastediyorum neyse mühendislikte kız yok devri sona eriyor bu da iyi bir şey

|
    |
    madamefou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1126 Mesaj
    Kızlarda gayet is yapabiliyor abdde bilgisayar dunyasinda tahmin etmediginiz kadar cok kadin yazilimci/programci var.

• Onbaşı
    21 Mesaj
    bu arada dersanede bir kız bilgisayar istiyordu ama etrafta söylemeye utanıyordu diş tıp falan diyordu garip gerçekten
    |
    |
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Abi anlamıyonuz galiba kız bu işi erkekten iyi de yapar bir şey demiyorum ama biz sırf yurtdışına gidip milyarder olacam diye şu bölümü yazan adamlara laf anlatamıyoken kızların da bu tarafa kayması garip geldi bana memleket meselesi yaptınız konuyu ben mi yanlış anlaşıldım bilmiyorum

|
    |
    arslan0058 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Ben de bir kız olarak bu cümleye kısmen katılıyorum. Başlık olmamış ama. Belki clickbait ;)
    Ya arkadaşım (kız) puanı ziyan olmasın diye boun bilgisayar yazmıştı. Sıfır ama abi "SIFIR" bilgisayarda. Kendini ziyan etti bence. Bir de bilgisayar oynayanlarla, ilgilenenlerle falan tıpkı arkadaşın dediği muameleyi yapıyordu.
    Gördü ama bölümü. İçten içe pişman ama alakasız olduğu, yapamadığı bir yeri yazdığı için. Sıkça dillendirmese de kelimelerinden bile anlaşılıyor.
    Fikri de değişti bilgisayara karşı sanırım. Belki de yeni oluştu.
    Neyse şunu da ekleyelim: elektrik elektronik>>bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wisciart -- 23 Ağustos 2020; 14:42:51 >

• Er
    7 Mesaj
    bir gun herkes ceng okuyacak o gun ne kutlu gundur
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Bilgisayar mühendisliğini yazılımcı olmak için okuyanlar bir bana mı komik geliyor acaba

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
7,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.