Şimdi Ara

ogamede hangi taktiği uyguluyorsun? (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
2
Favori
59.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki

ogamede hangi taktiği uyguluyorsun?

(En Son Oy Tarihi: 29.11.2022)
Giriş
    3 sene önce e13te 500bin parça gemim vardı, iss olmadığı için kimse vuramıyordu (:
  • Online Olma Süren Fazlaysa Tabiki FİLO
  • önce savunma

bi süre sonra filo
  • her zaman filo 4ever filo
  • forever ikiside
  • Bu denli zaman ve harcamanın sıklıkla delinebileceğini söylemiyorsunuz sanırım
    Bu, gerçekten güçlü bir savunma değil mi?

quote:

Orijinalden alıntı: SUHUTLU

benim 300 k roket atar 120 k hafiflazer 40 k agirlazer 30 k gaus topu 50 k iyon topu 7,5 k plazma aticisi

300.000 RA
    120,000 HL
    40,000 AL
    30.000 GT
    50,000 İT
    7500 PA
    Büyük , Küçük kalkan kubbesi
    80 Yakalayici R.
    5 Rip.

BU savunmami deldiler.SAvunma diyenlerin yüzünü ; Bi gunde 10 kisinin dibinizden söm alip giciklik ve inat icin sizinle ugrastiklari zaman ve savunmada 1 roket atar kalisini izlediginiz taktirde görmek isterim giden SOLAR UYDULAR CABASİ

SAkın savunma basmayin. İTTİFAK SALDİRİSİna ve 10 GEzegenden Gelen GARlara Dayanabilecek SAvunma tanımıyorum.

biri kalkar onlar attikca yakalayici basarim . afedersin ama bi b.k yiyemiyorsun

• ikisinide iyi yapamam
  • Filo olması güzel ama hep online olup gezegenimizde tutmamamız lazım. Bu yüzden genelde savunma yapıyorum.
  • Arkadaslar buraya yazan herkesten allah razı olsun valla super zevkli bi konu olmus. Daha onceden oynamıstım ama sonra ban yedim. Simdi tekrar bi hesap actim. Bayagi uzaklasmistim ama sizin su konusmalarınızı okuyunca gercekten buyuk keyif aldım. Sanki tv de bir suru insan var ve ogame i tartısıyolar :D. Guzel bi is olmus burda :D. Ogame tutkumu geri kazandım valla.

Bende oy kullandım ve savunma dedim :D
    Her oyunda savunmacıyımdır :D Buna pes de dahil :D Hucum yapmam asla. Evet arkadaslar haklı ittifak kurulupta tarla olmucak savunma yoktur. Gelişmek icinde filo en iyi cozumdur.

Ama benim hayalim hiç bi ittifagın yıkamıcagı savunmayı kurmak. Tabi buda imkansız. Cunku yıkılmıcak savunma yoktur dedigim gibi.

Filo basmak gercekten con,k zevkli bi iş. Ama ben SAVUNMA diyorum :D:D:D:D:D
  • quote:

Savunma halindeki birlik yenilmeğe mahkûmdur.
    Napoléon Bonaparte

O yüzddeeeen filo
  • ikiside
  • kademeciii
  • başta filo daha iyi yağma felan yapar hızlı kasılırsın bence yani
  • Tabiki filo. savunma gayri menkul oldugu için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hfakar -- 20 Aralık 2012; 4:15:53 >
  • Yaw Arkadas Bilende Bilmeyende Ogame konusunda yazmis bole isler oluyor iste burada turkiye :)

kardesler Savunma diye bisey yoktur sonucta ne savunman olursa olsun ogame de iss oldugu müddetçe delinmeyecek savunma yoktur.. önemli olan zamanlama taktiği ile filo kitlemektir tabi kalın savunmaya karşi iss ile yapılan bir taktik bundan başkasi yalan

bu arada bir tavsiye gecelerinizin ve gündüzlerinizin bazen her dakikanizin yok olduğu ve hayatinizin düzenin bozan bu oyundan tamamen uzak durmanizi şiddetle yavsiye ediyorum..

bun ne yaw gece saat 2-3 lere alarm kurardim büyük aptallik... :)
  • ikiside
  • filo
  • Hadi hortlatalım başlığı :D

bende kademeciyim bu arada ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden ogame bölümünde hesap satışı yasaktı

şimdi çarşı pazara dönmüş
  • Arkadaşlar web tabanlı bir oyun arıyorum da sizce hangisi en iyi sarar? Ogame'i düşünüyorum şu anlık. (İkariam ve travian istemiyorum)
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.