Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ogame rezilligi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2996 Mesaj
    Oylesine kaptirdik ki hepimiz kendimizi bu oyuna ama artik tadi kalmadi. Bizim beceriksizler hergun baska bahaneyle karsimiza cikip kendi teknik eksikliklerini kapatmaya calistilar. Yok hacker saldiri varmis, yok update yapiyorlarmis vb nir suru abuk sabuk nedenden oyuna girip oynamak neredeyse imkansizlasti. Hatta ogame teknik birimi o kadar acizki forumlari bile denetleyemiyorlar. 3 gun once forum basligi acip, tum yoneticilere ve oyunculara kufreden birinin yazdini mesaj ve o oyuncu halen forumda.. Bunu silmekten aciz bir ekip neyin update ini yapiyor.. Hep update yapiyorsunuz da neden halen salak sacma almanca kelimeler dolu oyunda.. Birakin kardesim bu isi, siz gidin de simit satin.. Gerci onu da beceremezsiniz siz hepsini bayatlatip martılara yedirirsiniz.. Ogame oynayan herkesin fikrini bekliyorum.. Ama biri cikipta bir lamer in dos saldirisindan bahsetmesin. Onu ben bile engellerim:)

|
    |
  • Yüzbaşı
    729 Mesaj
    evet bu arlar çok aksaklıklar oluyo ama senin kaadar şikayetçi değilim küfür konusunu gelince forumda biri allahına kitabına küfür etti işte bu oyundan daha önemli
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.