Şimdi Ara

OGAME NİN ALLAH BELASINI WERSİN !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YAA Bİ Bİ BUÇUK AYDIR OYNADIM BU OYUNU BAYAA Bİ GELİŞTİM. İLK 500 E GİRDİM . SONRA NOLDU 2033 YILINA KAAR CEZAAA İKİ TANE KAYITLI ADRESİM WARMIŞ!! EWET WAR . AMA DİĞERİ BENİM DEİLDİ Bİ ARKADAŞ BAKMAM İÇİN BANA VERDİ. AYRICA BİZİM İTTİFAKTAN DA DEİL. BENİM OLSA BEN KENDİ İTTİFAĞIMA ALIRDIM. ALLA ALLA YA. TÜM HEVESİM KAÇTI. İNŞALLAH Bİ AÇIĞINI BULURLAR DA OGAMENİN O ZAMAN NAPÇAM !!!

• 2033 yılı mı
  • 2033 yılı mı???? adamlar işi çok abartmış...
  • DOSTUM SEN GELİŞ GELİŞ 2000+33 KADAR CEZA AL OLCAK İŞMİ AMA SENİN HATAN OYNAMA SENDE OGAME İİ BİR OYUN BENCE BU KADAR KURALLAR KATI OLMASA İSİ KNİGHT ONLİNE GİBİ OLURDU MAUSE TUTMASINI BİLMEYEN ÇOCUKLAR BİLE HİLE YAPİO KNİGHT TA AMA GENEDE ABARTMISLAR
  • çokk saçma aga yaaa hemdee çokkkk
    neyse 1-2 ay olsa bishi demeyecemdee abartıolarrr
  • admini böle döv [şekil a]= sonrada ben böle güleim
  • BEN 5.EVRENDE 400.SIRADAYIM VE OYUNUN KRALIYIM
  • GÖSTERECEM ONLARA !!! İNŞALLAH Bİ AÇIKLARINI BULURUM YA DA BULURLAR . O ZAMAN İLK BEN KARALAYACAM ORAYI !!!!!!!!!!
  • yafff 11 evrende hesapi olan GaZi ittifakina basvursunnn
  • ya iyi olmuş aslında uzulme. 5 6 ay sonra kendin ne kadar boş zaman harcadığının farkına varıp üzülecektin. Şimdi bunu anlamıyorsun belki ama emin ol iyi olmuş.
  • Geçmiş olsun da 33 yıl banlamak nedir ki yani neden 33 adamlar dalga mı geçiyolar napıyolar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deserteagle

ya iyi olmuş aslında uzulme. 5 6 ay sonra kendin ne kadar boş zaman harcadığının farkına varıp üzülecektin. Şimdi bunu anlamıyorsun belki ama emin ol iyi olmuş.

cok haklısın

ayrıca 33 yıl cok sacma olmus 3 ay bile ilk 100 den 1000cilikin altına dusmune yeter

33 yıl cok abartı hem 33 yıl sonra ogame kalcakmı ki?
  • o Sitenin 9999999 yıl boyunca aLLah beLasını wersin ! bi kapansa da başka bişey istemiyom ya !!!!!!!
  • kendi yaptığın hatadan dolayı niye oyunu suçluyorsun

eğer hileyi baya bir abarttıysan bu abartıyı belirtmek için 2033 e kadar ceza alırsın... sende abartmışsınki almışsın o kadar cezayı.
  • ne diyon sen ya alla alla . ne hiLesi ! hırsıza katiLe biLe bu kadar ceza vermiyoLar . ben hiLeLi oyun oynamam . bilip biLmeden konuşma
  • bunu diyen çok kişi gordum inşallah dogru soyluyorsundur . cunku oyundaki oplaar boşu boşuna ceza vermezler. hele hele 20-30 yıllık cezaları hiç de keyiflerine gore vermezler.

merak ettim ceza nedenin ne idi. bide oplara mesaj attıgında sana ne cevap geldi. eğer soylersen sevinirim.
  • cevap mevap geLmedi bana . ama sana ii bi cevap verecem burada da neyse
  • hehehehehehehehehehe oğlum 11 evrende hesapi olan solesinnnn
  • kardesim alah bilir ama hani hile yapmis gibi bi tavrin var bu kadar kizmana gerek yok simdi admine mail at sor niye diye her turlu cevap yazarlar sona vecabi bize goster ondan sona inanalim yani ayrica bule haksizliklar oluyo yani simdi senide kirmiyim hakli olma ihtimalinde cok yuksek ama daha sakin olmalisin ayrica sule bi durum var yukarida bi arkadasin duledigi gibi 2 ayda kurtulmussun daha ne istiyosun bi r iki hafta sona ya ben ne yapiyomusum diyosun ben evren 1 de ilk 50 deyklen biraktim daha dogrusu biraktirildim cunku kendim birakamicak hale gelmistim suanda 3 ay oldu ve cok rahatm daha baslama sonada ne iyi olmus cezam diye sevin

ayrica beyler hesabiniz 35 gun osnra siliniyor yani 33 yilde olsa 36 gunde olsa siliniyosunuz iyi gunler dilegiyle
  • admine iki kere msj attım bi kere cevap geLmedi . Amaaan banane ya .... . girmiyom artık zaten
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.