Şimdi Ara

<<<<OGAME İN KNİGHT OUT<<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık KNİGHT ONLİNE oynayanlar OGAME cilere laf atamazlar ekşin yok ddiye girin bakın knight onlinenin moku çıktı herkes hile yapiyo yetkililerden hiçbir sekilde yemiyorlar çok zor yiyiyorlar 10 hileciden 1 yiyiyor...

mahalledeki mause kullanmasını bilmeyen çocuklar bile artık artık hile ytaparak lvl kasiyolar pes yaniiiii

o yüzden bence Ogame

ekşın yokmus ogamedede olsun knight online olduda ne oldu gördük

bence OGAME sence?????

• bende knight online oynuyodum belki bırakırım soğudum artık knight tan ogame takılıyom hep
  • Knight online hiç iyidiyil ikisini karşılaştırırsan tabiki ogame ama bir oyundaha var Lineage II onu kingh online ın yerine tavsiye ederim acayip güzel hemdewww.l2extreme.com dan acc alımı yine başladı ilgilenen olursa acc almak için önce siteye kaydolun sitedeki acc aaktiv yapın sonrada Game cp piden oyun acc ala bilirsiniz bence buoyunda süper ama ogame herkes oynamalı oyunu oynamak için bilgisayarına hiç birşeye gerekyok.

OGAME OGAME OGAME OGAME OGAME
  • quote:

Orjinalden alıntı: FreDOM

bende knight online oynuyodum belki bırakırım soğudum artık knight tan ogame takılıyom hep

bende takılıyodum knight bende sogudum artık

bu arada senin gezegen hangisi
  • oOoOOoOogameeeeeeeeeeeee
  • knight online ogame
  • yaw sen acaip bi kıyaslama yapmışın öle
    knight la wow u kıyaslasan neyse ama ogameyle knightın hiç bi alakası yokki.ayrıca şuan bu forumda knight empire oynuyan daha fazla ogameye göre.ben ikisinide oynuyorum ama kıyaslama yapmam.
  • Ben ce OGAME daha iyi hadi Lineage de sen başka bence Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame Ogame umarım anlaşılmıştır....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan_

artık KNİGHT ONLİNE oynayanlar OGAME cilere laf atamazlar ekşin yok ddiye girin bakın knight onlinenin moku çıktı herkes hile yapiyo yetkililerden hiçbir sekilde yemiyorlar çok zor yiyiyorlar 10 hileciden 1 yiyiyor...

mahalledeki mause kullanmasını bilmeyen çocuklar bile artık artık hile ytaparak lvl kasiyolar pes yaniiiii

o yüzden bence Ogame

ekşın yokmus ogamedede olsun knight online olduda ne oldu gördük

bence OGAME sence?????

size %100 katılıyorum başka bişey demiyorum ogame ogame ogame

• ne knıght ı kardesım abıcım ogame yaw bara bara solerım ogame
  • bencede ya knight çok zaman alıyo bende oynuyodum bıraktım atv deki adam bile oynuyorsa ogameyi herkes oynarrrrr
  • yaw bizim burada herkes knight ta başlamış 9 10 yaşındaki çocuklar bile ama acayip hile yapıyolarmış valla o oyunu bilmediğim için bişey diyemiycem ama oynayanlar bu yaştaki çocuklar bile hile yapıyo
  • Ogame Tamamiyle kafa oynudur actions var ama anlayana Kafanda canlandıracaksın
  • Knight online Ogame de oynuyorum ama daha bişey anlamış değilim çok karışık biraz yardımcı olurmusunuz 3. evrendeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: YvZ_YaVuZ

Knight online Ogame de oynuyorum ama daha bişey anlamış değilim çok karışık biraz yardımcı olurmusunuz 3. evrendeyim

hojam biraz gezersen forumu aradıgını bulursun mutlaka ama bende yardımcı olabilirim bir sorunolursa buradayım

oyuna yeni başladın heralde 3 evrende olman kotü bu arada en son evrene kayıt olmanı öneririm

18 evrende G.O.R.A. ittifakımız var oyuncuları DH den topladık gelirsen kapımız açık hojam

• ogame i uzun zamandır biliiom ama bi başlaytamamıştım taaaki ke de server sorunu cıkana kadar ke ye göre biras hareketsiz bi oyun ama zaman içinde hareketlenio sanrım hem ikisini birden oynuya biliom :P
    bu yüsden cok avantajlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pc0576 -- 10 Kasım 2005, 10:32:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pc0576

ogame i uzun zamandır biliiom am bi başlaytamamıştım taaaki ke de server sorunu cıkana kadar ke ye göre biras hareketsiz bi oyun ama zaman içinde hareketlenio sanrım hem ikisini birden oynuya biliom :P
    bu yüsden cok avantajlı

• ogame ile k.o nun alakası yok nasıl kıyaslıyorsunuz ki
    birisi web tabanlı strateji gibi birşey
    diğeri exesi setupu olan bir online oyun

ama yinede ogame i k.o ya tercih ederim
    ben lineage oynuyorum mesela, ko cıvıdığından beri oynamadım
    -lineage ogame den daha güzel- diye birşey de diyemem, çünkü alakaları yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalke® -- 7 Kasım 2005, 23:00:15 >
  • lineage bu ne yafff???
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.