Şimdi Ara

## Ogame Hesaplayıcı Programlar,Faydalı Linkler ve Skinler ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
129.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: DhChi

zizizzi

IQ kaç?
  • hayırlı teskereler abi, gerçekten süper bi çalışma
  • aha yazdığım kelimeye reklam koymuşlar, valla ben koymadım sona bana kızmayın
  • Kendi yaptığım maden üretim hesaplayıcısı. excel formatındadır. renkli kutulara sadece maden kademelerinizi girmeniz yeterli...
    saatlik ve günlük üretiminizi görebilirsiniz...

http://r.apidshare.com/files/17369970/ueretim.xls
  • ellerine sağlık kardes.. yararlı
  • sağol yararlı konu eline saqlık
  • iyi geldi yaw
  • ÇooooKKK GüZeL OLmUŞ!!!!!!!!!
    işime yarıcakkkk
  • eyvallah
  • Oyun oynanabilirliğini aksatan ya da aksatmaya çalışan her türlü yöntemin kullanımı yasaktır. Özellikle otomatik ya da yari otomatik Script kullanımı( mesela bilgi bankasına sürekli soru yönelten, oyun içinde yardımcı mekanizmalar ve oluşumlar ayarlayan) kesinlikle yasaktır. İçinde oyun açılan veya oyun içinden otomatik bilgi alan yazılımların ve kullanımında sakınca olmadığı yöneticiler tarafından açıklanmayan (bknz. GIS ve Forum) her türlü ek programların destek amaçlı kullanımı yasaktır. Bu kuralı ihlal eden oyundan atılır. Sisteme verilen zararın tazmini için yasal yollara başvurulabilir. (GIS e bakınız lütfen).

OGamer programının kullanımı yasak,eğer yakalanırsanız hesabınız süresiz kapatılır,ayrıca OGamer programı yada buna benzer programlar oyun şifrenizin çalınmasına neden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©em -- 2 Mayıs 2007; 22:45:46 >
  • Çoq gusel olmuş tebrikler ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dinçer

Kendi yaptığım maden üretim hesaplayıcısı. excel formatındadır. renkli kutulara sadece maden kademelerinizi girmeniz yeterli...

Çok güzel olmuş eline sağlık da birde bunu 100 de kaçını çalıştırıyoruz onuda eklesen daha iyi olmazmı

• quote:

Orjinalden alıntı: RaderrR1993

quote:

Orjinalden alıntı: Dinçer

Kendi yaptığım maden üretim hesaplayıcısı. excel formatındadır. renkli kutulara sadece maden kademelerinizi girmeniz yeterli...

Çok güzel olmuş eline sağlık da birde bunu 100 de kaçını çalıştırıyoruz onuda eklesen daha iyi olmazmı

bunu bile bence zor yapmıstır efecim.ama yinede paylasım icin sağol işe yarıyacak bir program

• bende geçen senelerde bir yasakprogram vardı.diyelimki adam sana filo yolladı.tıkladıı anda senin bilgisayarda alarm çalmaya başlıyor.resmen yangın alarmı gibi ama harika birşey.o gezegen ban yedi ama.ittifak adından dolayı ne küfür etmiştim harika bir şeydi. milyonlarca puanım vardı ölüm yıldızı falan
  • teşekkürler dostum
  • tebrikler..!!
  • Arkadaşlar konuya yeni birkaç program ekledim,umarım işinize yarar,ileriki günlerde yeni programlarda ekliycem,şu anda linklerin hepsi sağlam görünüyor eğer çalışmayan link olursa bana bildirin düzeltiyim,
    oyunu bıraksamda ogame dünyasından ayrılamıyorum
  • eywalla şimdiye kadar boşuna amele gibi oynamışız bu oyunu
  • Ellerine Sağlık Çok Güzel Çalışma Sağol
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.