Şimdi Ara

Ofis İşleri için 775 sokete tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, ofiste kullanılmakta olan çift çekirdekli bir işlemci takılı bir bilgisayarımız var. Çok ağır aksak çalışıyor. GA-G41MT-S2PT anakart modeli için takabileceğim quad core bir işlemci önerebilir misiniz? Bir de ikinci elde ne kadar vermeliyim işlemci için? Ssd ve işlemci ekleyip rahatlatmak istiyorum makineyi.

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• modlanmış xeon e5440 + 2x4gb ram...
  • Q6600 ya da Q8400 tarzı bir işlemci işini görür.
  • Modlanmış Xeon bence de iyi alternatif ama onunla uğraşmak istemiyorum dersen Q9xxx ya da Q8xxx serisi bir Quad Core alınabilir. İkisi için de 100TL civarına temiz 2. el ürünler gördüm 2 hafta önce bakarken.
  • Ben bugün eski bilgisayara bi İntel Quad Core 2 Q8300 model taktım, gayet rahatladı bilgisayar.
    Anakart G41M-Combo.
    Önceden Pentium D 3.0 Ghz vardı. Gerçekten kas kas bitmiyordu. Zamanında bile kasıyordu bu.

Sana önerim işlemcide 100~ tl civarı Core 2 Quad Q8400-9400.

Yalnız ben işlemciyi taktığımda şöyle birşey oldu, ekran gelmedi. Kasa normal çalıştı ama ekran gelmedi. Bios pilini çıkarıp 2-3 dakika bekledim. Sonra normal şekilde açıldı bilgisayar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 4 Temmuz 2018; 21:11:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q9650
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.