Şimdi Ara

OFFICIAL THE WITCHER 2 X360 (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
0
Favori
13.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Oyun bana ağır, kazık bir rpgymiş gibi geldi, KoA'dan sonra tırstım sanki başladım biraz, ipucu yardımcı olacak arkadaşlar lazım

Valla ben bir görevde takildim,göreve gidiyorum "bugün git aksam gel" diyor bir türlü aksam olmuyor en sonunda kapattim oyunu üzgünüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdoLaS_

quote:

Oyun bana ağır, kazık bir rpgymiş gibi geldi, KoA'dan sonra tırstım sanki başladım biraz, ipucu yardımcı olacak arkadaşlar lazım

Valla ben bir görevde takildim,göreve gidiyorum "bugün git aksam gel" diyor bir türlü aksam olmuyor en sonunda kapattim oyunu üzgünüm

Uyuma var menüde zamanı geçiriyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidRises

Az önce bitirdim oyunu... Yalnız süresi Dark Mode'da oynamama rağmen beni tatmin etmedi, ne kadar oynadığını göstermediği için tahminen 25-30 saat civarı sürdü oyun, belki de daha az. Gerçi 16 farklı sonu hesaba katmak lazım, haftaya tekrardan başlayacağım, seçimlerde bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorum.

Hocam yurtdisinda oldugum icin PM aliyor fakat PM atamiyorum(onay kodu yüzünden),kusura bakma foruma girdigin anda belki burdan görürsün diye yazayim.. Dediklerine son derece katiliyorum -maalesef- ama atesi söndürmeye calisan Karinca misali gibiyiz iste

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EdoLaS_

quote:

Uyuma var menüde zamanı geçiriyorsun

Aha ögrendigim iyi oldu saolasin

• The Withcer 2: Enhanced Edition Xbox'a kutulu olarak mı çıktı yoksa Live'dan mı indiriyoruz? Bir de Türkçe altyazı gibi bir muhabbet dönüyor. Var mı Xbox sürümü için böyle birşey dostlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahin
    The Withcer 2: Enhanced Edition Xbox'a kutulu olarak mı çıktı yoksa Live'dan mı indiriyoruz? Bir de Türkçe altyazı gibi bir muhabbet dönüyor. Var mı Xbox sürümü için böyle birşey dostlar?

Türkçe Altyazı desteği sadece Bilgisayar versiyonu için mevcut ve 2 DvD halinde kutulu olarak satılıyor oyun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahin

The Withcer 2: Enhanced Edition Xbox'a kutulu olarak mı çıktı yoksa Live'dan mı indiriyoruz? Bir de Türkçe altyazı gibi bir muhabbet dönüyor. Var mı Xbox sürümü için böyle birşey dostlar?

Enhanced Edition sürümü kutulu, 3 DVD mevcut.
    2 dvd oyun, 1 dvd soundtrack.

Ekstra olarak Quest kitabı ve harita mevcut içinde.
  • Arkadaşlar bu oyunu harddiske atmama rağmen hala DVD den oynatmaya devam ediyor..Neden acaba?
  • yırtılma sorunu var mı xbox versiyonunda
  • Oyun tek kelimeyle harika, oynayın oynattırın.
  • oyunda görevleri gösteren biyer var mı varsa ben mi bulamadım
  • oyunda potion ların etkisini süresini bitmeden değiştirebiliyormuyuz acaba. Cat potion normalde hiç olmuyor valla. Yardımcı olan olursa seviniriö. uyuma haricinde olmalı. SAnki tutorial da diyodu ama dikkat etmmemişim.
  • Pc de medium low ayarlarda yükleme süreleri olsun kasılmalar olsun tad aldırmamışdı ama xbox versiyonu çok akıcı. Oyun oynarken akıcılık ayrı tatlı
  • Bir bakar mısınız

Arkadaşlar chapter 1 de bir yerde triss i kurtarmak gibisinden birşey var onu seçmedim adamın yanına gittim şimdi triss bir daha piyasaya çıkacak mı bu gidişata göre yoksa artık göremeyecek miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 5 Temmuz 2012; 16:49:38 >
  • Arkadaslar oyuna yeni basladim, egitim bolumunu tamamladim ve simdi ilk gorevdeyim yukaridan atesli ok atiyorlar assagi inip elemanlarla dovuscem de normal zorluk seviyesindd oynuuorum ama biturlu olduremedim.adamlari olup duruyorum arkadaslar. 2 kisi birden saldirinca birine vururken digeri bana vuruyor oluyorum. Nasi 2-3 kisiyi birden yenebilirim? Surekli yere atlayip siyriliyorum ve buyuleri de tam olarak kullanamiyorum. Tesekkurler simdiden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu baştan tekrar oynayacaktım ama new game+ yokmuş vazgeçtim
  • Arkadaşlar bende yeni başladım sayılır. Bu karanlık bir mağaraya giriyoruz. Bir parlak taş gibi birşey yapışık duvara. Onu almaya çalışıyoruz. Fakat Prepare The Mongoose potion iksiri yapmamı istiyor. İksir için gerekli olanları aldım. Fakat menüden character kısmından alchemy kilitli ve bir türlü açamıyorum. Kafayı yiycem. Görevi geçmek için bu kilitli alchemy yi nasıl açarım. Bu arada level 7 yim. Yardım edin lütfen.

• oyunu yeni aldım hafta sonu kısmetse başlayacağım çok merak ettiğim bir oyundu
  • arkadaşlar bende yeni başlıyorum akşam oyuna ama görevlerin zorluğu, ve zayıf ingilizcem biraz korkmama sebep oldu açıkcası.
  • Arkadaslar oyun indirimde suanda ne diyorsunuz cok kastiriyormu bu oyun? Oyle hard mod la falan isim olmaz zaten kastirmak icin dark souls oynuyorum, bu oyun dusuk zorluk seviyesinde kasmadan akici bir sekilde oynanabiliyormu?

Menu kullanimi kolaymi Gorev yerleri vs haritada acikca belli oluyormu?

Ana gorev ve yan gorev ayrimi rahatlikla anlasilabiliyormu? Yani yaptigimiz gorevin ana gorevmi yan gorevmi oldugunu oyun bize acikca belli ediyormu?

Savaslarda potion kullanma yokmus bu sorun oluyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 22 Ocak 2014; 20:24:44 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.