Şimdi Ara

OFFICIAL THE WITCHER 2 X360 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
0
Favori
13.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SolidRises

quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord
    Ben Dethmold ile ilgili olan görevi daha yapmadım sanırım o yüzden mist'ten karşıya geçmeme izin vermiyor oyun yoksa başka bir açıklaması olamaz.

@SolidRises

%99.9 Dethmold'un görevini yapmadığın için portallamaya izin vermiyor oyun. Çünkü Vergen'e gitme amacın elemanın istediği item yüzünden oluyor.

Hatırlarsan Vergen'e ilk gittiğinde kapının önünde iki tane Cüce karşılıyor, daha sonra Vergen'e giderken yanında götürdüğün Dwarf, Zoltan' ile buluşman gereken bir görev açılıyor. Görevleri tek tek seçip haritadan bakarsan eğer, o civarlarda işaretlenmiş bir görev göreceksin mutlaka, açıklamasında da Zoltan falan yazıyor. Önce mağaraya gidip Zoltan ve Saskia adlı hatun ile buluşman lazım, bitirince de Blood Curse adlı görevin devamı açılıyor, o zamanda Dethmold'un istediği item'ı seni ilk kapıda karşılayan cüceyi Zar Pokerinde yenerek alıyorsun. Item'ı aldığında zaten geri dönüp, öteki tarafa gitmeni söyeleyecek oyun.

Kitli kapılara fazla takılma, daha sonra oralara gittiğin quest'ler açılıyor. Önemli olan Dethmold'un görevini bitirmek, ancak o zaman ışınlanıyorsun.

Evet akşam olmasını zor bekliyorum Sanırım bu sefer bir çıkış yolu bulacağım
  • Az önce bitirdim oyunu... Yalnız süresi Dark Mode'da oynamama rağmen beni tatmin etmedi, ne kadar oynadığını göstermediği için tahminen 25-30 saat civarı sürdü oyun, belki de daha az. Gerçi 16 farklı sonu hesaba katmak lazım, haftaya tekrardan başlayacağım, seçimlerde bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorum.
  • quote:

Az önce bitirdim oyunu... Yalnız süresi Dark Mode'da oynamama rağmen beni tatmin etmedi, ne kadar oynadığını göstermediği için tahminen 25-30 saat civarı sürdü oyun, belki de daha az. Gerçi 16 farklı sonu hesaba katmak lazım, haftaya tekrardan başlayacağım, seçimlerde bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorum.

Ben de bir kez bitirsem tekrar baslamayi dusunuyorum , bakalim verdiginiz bilgiler ile bir kac gorev almayi basardim simdi cecilden aldigim anahtar ile kilitli bir kapiyi actim ve orada ki magaraya gittim , sanirim bunsan sonra oyun acilacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Bu oyunda dovuş sırasında potion kullanma gibi bir olayımız var mı ? Varsa nasıl isyanlardayım zira. Yani potion yapmasını ögrendim de. Bunu herhangi bir tusa basıp kullanma olayı varmı aksiyon sırasında onu merak ediyorum.

Yok, savaştan önce meditation yapıp uzun süreki regeneration vs. yapabiliyorsun sadece.

quote:

Az önce bitirdim oyunu... Yalnız süresi Dark Mode'da oynamama rağmen beni tatmin etmedi, ne kadar oynadığını göstermediği için tahminen 25-30 saat civarı sürdü oyun, belki de daha az. Gerçi 16 farklı sonu hesaba katmak lazım, haftaya tekrardan başlayacağım, seçimlerde bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorum.

Dark Modeda olan Unique itemları denedin mi? Bir seti tamamlamak lazım ama bakalım oyunun sonuna anca artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 16 Nisan 2012; 22:51:22 >
  • yardım gerekli ...
    draug armor reçetesini satın aldım. Ama hiç bir yerde yaptıramıyorum chapter 2 deyim. Nasıl yaptırabilirim?
  • Oyun on numara inşallah xboxda çok satar...
  • quote:

16 farkli son mu varmis oyunda? Oyleyse super valla ya :) isten güçten oyunu oynayamiyoruz ki aksam mesaiye kalmazsam oynicam bol miktarda :)
  • slm daha chapter 1 deyim letto mu ne onu difuculty normalde yenemiyorum büyüleri çok güçlü ben mi çok güzçsüzüm anlamadım valla bakalım bu akşam yine kasıcaz biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2339

slm daha chapter 1 deyim letto mu ne onu difuculty normalde yenemiyorum büyüleri çok güçlü ben mi çok güzçsüzüm anlamadım valla bakalım bu akşam yine kasıcaz biraz

shockla cok kolay yenersi. Shok ardından heavy attack guard a geçtiğinde tekrar şok.
  • Oyunu yavaş yavaş sindire sindire oynuyorum çünkü bitmesin istiyorum.

Oyun icin diyecek birsey yok, mükemmelin ötesine geçmişler.

I have to kill you

Try it. But I am no king

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 19 Nisan 2012; 10:12:58 >

• Sansür mode on

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 20 Nisan 2012; 13:49:18 >
  • Su an itibari ile oyunu bitirmis bulunmaktayim su anda yapimci vs yazilara bakiyorum

Gerçekten beklediğimden daha iyi cikti oyun , turu RPG diye oynamayan arkadaslara da tavsiye ederim enfes bir oyundu....2 kez bitirmeyi dusunuyorum oyunsuz bir donem de...
  • Daha önce Darksiders ve Dantes Inferno oynadım...İkiside çok hoşuma gitti...Acaba bu oyun nasıl, rpg den hoşlanmıyorum ama denemeye değer mi?...
  • Selam bence malesef skyrim ile karşılaştırınca oyun skyrim e göre iyi değil , bu gün 5 saate yakın oynadım . O serbestlik duygusu tam anlamıyla yok , yetenek ağacı skyrim de daha kullanışlı , ara animasyonlar ile hikayeyi heyacanlı tutmaya çalışmışlar . ben skyrim den daha çok zevk aldım , tavsiyem fiyatı ucuzlayınca alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Daha önce Darksiders ve Dantes Inferno oynadım...İkiside çok hoşuma gitti...Acaba bu oyun nasıl, rpg den hoşlanmıyorum ama denemeye değer mi?...

Bence kesinlikle denemelisin cok fazla rpg kasmamislar fazla da o yonde zorlanacagini sanmiyorum.
  • Zavvi'den geçtik siparişi, 12 gün oldu ama hala ses yok..

Edit: Biraz önce elime ulaştı. Akşam enhanced edition içeriğini paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 25 Nisan 2012; 13:40:57 >
  • Arkadaşlar bu yeni paket neden bukadar pahali ya gittim oyun marketine 80 euro diyor enhanced edition için.. vazgeçtim almaktan.
  • Son 2 gundur dark mode kasiyorum ama bu dark mode insani oyundan sogutur , yani koca witcher en ufak darbede oluyor gercekten cok zor olmus.
  • quote:

Katılıyorum Dark Modeda bana da oyun çok kısa geldi. Daha yarısına yeni geldim gibi düşünürken pat diye bitti oyun.
  • Oyun bana ağır, kazık bir rpgymiş gibi geldi, KoA'dan sonra tırstım sanki başladım biraz, ipucu yardımcı olacak arkadaşlar lazım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.