Şimdi Ara

OFFICIAL GEARS OF WAR 3 (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
4
Favori
121.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

quote:

Orijinalden alıntı: CANOZ

Selam arkadaşlar

Senaryo modunda co op oynamak isteyen var mı? Varsa haftasonu başlayabiliriz

Ben varim kardesim ama insane de oynayalim ghost silah skini cikiyor..4 kisi toparlarsak daha iyi olur..

Bana uyar. Ama 2 kişi daha bulamazsak insane biraz kasar
  • Dün gece Season Pass almıştım.Buradaki arkadaşlarlada oynayalım diye kendi grubumuzdan.

Herneyse Quik Maçlarda yardıran ilk 2 ye oynayan ben Ranked maçlarda son 2 ye oynamaya başladım.Arada çok ciddi farklar var.

Gece 1-2 gibide Guardian'a gireyim dedim oynadım biraz.Çok zevkli bir mod olmuş ama dediğim gibi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 29 Mart 2012; 11:37:56 >
  • quote:

Arkadaslar horde modunda silverback in roketleri nasil aciliyor? Level 2 yim silverback te ve zaten daha fazla level atlamiyor???

Silverback 5 level'e kadar çıkıyor. Max olunca zaten yıldız olarak görünür, roket 3 cü levelde açılıyor.
  • Bu akşam giriyoruz oyuna. Dün zaten ben de yalan oldum mağlum iş olunca 12 oldu mu kaçıyorum.

Bugün saat 6-7 gibi gelicem. GEOW3 atalım derim. Zaten beraber oynarsak sıkılmayız. Bugün full GEOW3'de olucam. Geceye de DMC1 kasıcam. ^_^
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerq

quote:

Arkadaslar horde modunda silverback in roketleri nasil aciliyor? Level 2 yim silverback te ve zaten daha fazla level atlamiyor???

Silverback 5 level'e kadar çıkıyor. Max olunca zaten yıldız olarak görünür, roket 3 cü levelde açılıyor.

yabancı forumlarda roket için dlc ye ıhtıyac var gıbı bırsey okudum ama tam olarak anlayamadım varmıdır dogruluk payı? sen açtınmı roketi taner dlc falan varmı sende?
  • quote:

quote:

quote:

yabancı forumlarda roket için dlc ye ıhtıyac var gıbı bırsey okudum ama tam olarak anlayamadım varmıdır dogruluk payı? sen açtınmı roketi taner dlc falan varmı sende?

Evet bende dlc'ler var. Onun için hiç farketmedim gerekli olup olmadığını. Bende bütün update'ler bitti zaten, silverback'te 5.levelde bitiyor güncellemeleri. Sende silverback yıldız olarakmı görünüyor şu an, eğer yıldız olarak görünüyorsa demekki 5 level için dlc istiyor demektir malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerq -- 29 Mart 2012; 12:04:01 >

• Evet malesef gerekiyormuş "Horde Command Pack" dlc si. Bir çok upgrade horde command pack'te açılıyor. Aşağıdaki linkte ayrıntılı olarak yazıyor.

http://gearsofwar.wikia.com/wiki/Horde_2.0
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet bende dlc'ler var. Onun için hiç farketmedim gerekli olup olmadığını. Bende bütün update'ler bitti zaten, silverback'te 5.levelde bitiyor güncellemeleri. Sende silverback yıldız olarakmı görünüyor şu an, eğer yıldız olarak görünüyorsa demekki 5 level için dlc istiyor demektir malesef.

evet ama ben level 2 yim ve yıldız olarak gözüküyor..ayrıca stats n awards tan detaylara baktıgımda level ilerlemesinde gelecek level a kalan para olarak 0 gözüküyor..bu ozaman horde command pack olmadan level atlayamayacagım demek değilmi?

horde command pack önce azura vs harıtaları dıye cıkmıstı ama artık bu dlc ye sahıp olmayanlarda bu harıtalarda horde oynuyordu onuda anlamadım...

• quote:

Evet malesef gerekiyormuş "Horde Command Pack" dlc si. Bir çok upgrade horde command pack'te açılıyor. Aşağıdaki linkte ayrıntılı olarak yazıyor.

http://gearsofwar.wikia.com/wiki/Horde_2.0

alıcaz artık bunu ozaman silverback kullanmak horde un zevkli kısmı ama roketsiz öksüz kalıyor

ayrıca level 2 oluncada tamır yaparken güzel ındırım veriyor tabi..

• quote:

quote:

quote:

Selam arkadaşlar

Ben varim kardesim ama insane de oynayalim ghost silah skini cikiyor..4 kisi toparlarsak daha iyi olur..

aynen 2 kişi insane olmaz gibi tabi..
  • Akşam bende dlcyi indireyim epey boşladık bu aralar GOW3ü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Bu akşam giriyoruz oyuna. Dün zaten ben de yalan oldum mağlum iş olunca 12 oldu mu kaçıyorum.

Bugün saat 6-7 gibi gelicem. GEOW3 atalım derim. Zaten beraber oynarsak sıkılmayız. Bugün full GEOW3'de olucam. Geceye de DMC1 kasıcam. ^_^

Aksama geliyorum o zaman bende , uzun zamandir oynamiyorduk beraber
  • quote:

quote:

quote:

Selam arkadaşlar

4 kişi insane oynayacaksanız, son boss için Allah kolaylık versin diyorum Bizim grup pes edince, tek başıma yabancılarla geçmiştim son boss u. 15-20 denemeden sonra tabii:)

Kolay yolu da var; Uzun süre deneyip, geçemezseniz 2 kişi deneyin. Biri casual oynasın, diğeri insane.

Not: Tam emin değilim ama, son boss un insane zorluğu 3 ay önce falan düşürülmüş olabilir update ile. Eğer öyleyse 4 kişi de çok kolay geçersiniz. Değilse, söylediğim taktikle oynarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 29 Mart 2012; 17:48:20 >

• Gears of War 3 almak isteyen kaçırmasın
    9,95£

http://www.thehut.com/games/platforms/xbox-360/gears-of-war-3/10088391.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi md07tr -- 30 Mart 2012; 1:28:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustaademir

Gears of War 3 almak isteyen kaçırmasın
    9,95£

yok artık yani..fifa12'nin fiyatı aynı.hatta daha fazla.bunu yakında bedavaya promosyon olarak dağıtacaklar herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

quote:

9,95£

yok artık yani..fifa12'nin fiyatı aynı.hatta daha fazla.bunu yakında bedavaya promosyon olarak dağıtacaklar herhalde..

Zavvi ve Thehut sitelerinin bazen böyle çılgın indirimleri oluyor

• quote:

9,95£

Iyi olmus oyuncu lazim live icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forces of Nature'dan sonra Raam's shadow paketini de aldım mükemmel gidiyor senaryo modu, verilen parayı hakediyor fazlasıyla, alınacak dlc kalmadı hepsini aldık, ulen season pass almadık kazığı yedik neyse

Kasılacak tonla achievement var şimdi, bizim takım toplanacak ama nerdeeeeeee...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 31 Mart 2012; 3:24:09 >
  • Bu akşam oynasakmı acaba uzun zaman oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Forces of Nature'dan sonra Raam's shadow paketini de aldım mükemmel gidiyor senaryo modu, verilen parayı hakediyor fazlasıyla, alınacak dlc kalmadı hepsini aldık, ulen season pass almadık kazığı yedik neyse

Kasılacak tonla achievement var şimdi, bizim takım toplanacak ama nerdeeeeeee...

1 kişi daha bulursak Raam's Shadow'u 4 kişi co-op bitirme achievement'ini yapalım derim. Sorun o bir kişiyi bulmada.

Bizim takım zaten yalan oldu. GT'yi bugün değiştiricem. ^_^
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.