Şimdi Ara

OFFICIAL GEARS OF WAR 3 (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
4
Favori
121.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halo Reach yapalım Emre legendary co-op, gerçi benim hdd bozuk flash disk var 1.5 gb, olur mu bilmiyorum, hdd istiyordu galiba halo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Halo Reach yapalım Emre legendary co-op, gerçi benim hdd bozuk flash disk var 1.5 gb, olur mu bilmiyorum, hdd istiyordu galiba halo ?

İstiyordu da düzelttiler onu galiba emin değilim tam..

Edit: Düzelmiş evet, artık oynanıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 16 Şubat 2012; 18:45:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

quote:

Halo Reach yapalım Emre legendary co-op, gerçi benim hdd bozuk flash disk var 1.5 gb, olur mu bilmiyorum, hdd istiyordu galiba halo ?

İstiyordu da düzelttiler onu galiba emin değilim tam..

Edit: Düzelmiş evet, artık oynanıyor..

yapalım halo reach iyi olur gerçektende
  • Tamam, Emre Onur Denizhan Ben kadro hazır, ne zaman yapalım Emre oyunu edin sen nasılsa kolay artık işi biliyon fazla detaya girmeyelim
  • Lan olum ne bakarızı bir gün belirleyin başlayalım işte, baba oyunlar gelecek yakında, yalan olmadan oynayalım.

Konu Gears Of War 3 bu arada konuyu dağıtmayalım fazla diğer arkadaşlara saygısızlık olmasın, pm ile halledelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 15 Şubat 2012; 20:43:24 >
  • DLC'nin detayları yarın belli olacakmış , hadi bakalım..
  • Gears of War 3: Force of Nature 4.DLC

OFFICIAL GEARS OF WAR 3

Gears of War 3'ün yapımcısı Rod Regusson GT.TV'de sonuncu DLC paketi "Force of Nature"ın detaylarını açıkladı.Doğal afetler sonrasını içeren bir tema içerisinde hazırlanan pakette 3 Yeni harita (Aftermath , Artillery ve Cove) ve 2 adet remake haritadan (Jacinto , Raven Down) oluşan ve yeni içeriklerin olacağı DLC 27 Mart 2012'de çıkış yapacak.

Yapımcı Fergusson'un söylediğine göre oyun içerisinde bazı Easter Egg'ler de olacak : Elemental Cleavers adında içerisinde gizli 4 özel silah bulunacak.Bu silahlara bağlı Horde ve Beast oyun modlarında yapılabilecek 250 Gamerscore değerinde 10 yeni achievement da mevcut.

DLC'yi satın alanlar 4 yeni karakter modelleri (Commando Dom,Mechanic Baird ,Savage Grenadier Elite ve Savage Hunter) ve 5 yeni silah skinlerine de sahip olacak.2 silah skini Epic Games topluluğunun vereceği oylarla dizayn edilecek ve oyun süresince açma şansına sahip olacağız.800 Microsoft puanına satılacak olan DLC paketini Season Pass sahipleri herhangi bir ücret ödemeden indirebilecek.

Aftermath
     OFFICIAL GEARS OF WAR 3

Artillery
     OFFICIAL GEARS OF WAR 3

Cove
     OFFICIAL GEARS OF WAR 3

Jacinto
     OFFICIAL GEARS OF WAR 3

Raven Down
     OFFICIAL GEARS OF WAR 3

Karakterler

OFFICIAL GEARS OF WAR 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arm the Homeless -- 17 Şubat 2012; 12:50:06 >

• Bilgiler için teşekkürler, mecbur alacaz artık...
  • Of jacinto mu
  • Force of Nature DLC'si ile birlikte Gears of War 2'de bulunan Guardian oyun modu da eklenecekmiş.Rod Fergusson ile yapılan röportajda açıkladı.

""And we're adding Guardian from Gears 2, something the community has really been pushing for. It's a way of saying 'Hey, we hear you, and we want you to keep going. If this is something that excites you that much, why don't we put in the game?'""

Jacinto ön izleme :http://bcove.me/j1lam2vw
    Artillery ön izleme :http://bcove.me/iso9c75m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arm the Homeless -- 17 Şubat 2012; 14:51:38 >

• Olum yapmayın guardian modu mu gelecekmiş (geow2 döneminde bizim tayfa iyi bilir guardianı), alsak mı dlc'yi bak şimdi
  • Dün düşünüyordum bunu..Epic yok artık..Bu adamlar dedim şimdi Guardian'ı geri eklerler üstüne 1-2 harita gelir 2'ye yine oyuna bağlanırız deli gibi, Guardian geliyor vay be..Ayrıca Jacinto gelmiş keşke River ya da Pavilion da gelseydi neyse artık..

Üstüne Guardian'ın 5 kişi gezip kral olunmayacağı bir mod olduğunu düşünürsek, nasıl olsa aralarında lideri hallettin mi dağılıyor ne kadar iyilerse bile, bence alınır bu DLC..

Üstüne 1950 G ile en çok Ach. puanı olan 360 oyunu olarak da yerini alır..

• Beyler bu guardian modu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Bu silahlara bağlı Horde ve Beast oyun modlarında yapılabilecek 250 Gamerscore değerinde 10 yeni achievement da mevcut.

X silahla 8500 düşman öldür, y silahla 3000 kere cover al tarzı achievements bekliyoruz

Şaka bir yana, DLC konusunda bu oyunun üstüne yok bence. Gayet güzel fiyat ve içeriklerle, oyun süresini uzattı adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 17 Şubat 2012; 17:13:00 >
  • Bu arada Jacinto'yu karanlık hale getirmişler umarım oyun içinde de karanlık olur süper olur cidden..
  • Arkadaşlar baya geç oldu ama oyunu insane de bitirebilecek var mı?(Ghost protocol skin seti açılıyo hepsini bitirince galiba)
  • Dlc Achievementları açıklandı Guardian modu geri dönüyor, bizim takım hazır mı

•Natural Selection - Complete all 12 waves of Beast on all Forces of Nature maps - 20G
    •Horde Natural - Complete 20 waves of Horde on any Forces of Nature map without going down or dying - 20G
    •Unstoppable Force - Complete all 50 waves of Horde on any of the Forces of Nature maps - 25G
    •Elemental - Get 25 kills with any of the hidden elementally charged Cleavers in Horde - 25G
    •Stock Piled - Achieve the maximum level on all fortifications in Horde mode - 20G
    •Force Multiplayer - Win a match of Guardian on all Forces of Nature maps - 25G
    •Witty Repairtee - Build or repair 50,000 worth of fortifications as Mechanic Baird LE - 25G
    •Hunter Gatherer - Bag and Tag 20 opponents while playing as the Savage Hunter in Versus multiplayer (any mode) - 20G
    •I've Got This! - Kill 10 opponents as the leader in a round of Guardian on a Forces of Nature map - 20G
    •Force Multiplier - Kill a Lambent Berserker with a team comprised of 5 Forces of Nature characters in Horde - 50G

Dlc 800 Puan, şimdiden çaktım bulunsun

• Guardian modu nedir bilmiyorum ama ben her akşam oynuyorum geow3, özellikle koth takılıyorum.
  • quote:

Dlc Achievementları açıklandı Guardian modu geri dönüyor, bizim takım hazır mı

•Natural Selection - Complete all 12 waves of Beast on all Forces of Nature maps - 20G
    •Horde Natural - Complete 20 waves of Horde on any Forces of Nature map without going down or dying - 20G
    •Unstoppable Force - Complete all 50 waves of Horde on any of the Forces of Nature maps - 25G
    •Elemental - Get 25 kills with any of the hidden elementally charged Cleavers in Horde - 25G
    •Stock Piled - Achieve the maximum level on all fortifications in Horde mode - 20G
    •Force Multiplayer - Win a match of Guardian on all Forces of Nature maps - 25G
    •Witty Repairtee - Build or repair 50,000 worth of fortifications as Mechanic Baird LE - 25G
    •Hunter Gatherer - Bag and Tag 20 opponents while playing as the Savage Hunter in Versus multiplayer (any mode) - 20G
    •I've Got This! - Kill 10 opponents as the leader in a round of Guardian on a Forces of Nature map - 20G
    •Force Multiplier - Kill a Lambent Berserker with a team comprised of 5 Forces of Nature characters in Horde - 50G

Dlc 800 Puan, şimdiden çaktım bulunsun

Force Multiplier - Kill a Lambent Berserker with a team comprised of 5 Forces of Nature characters in Horde - 50G

Direk gözüme çarptı, fena ve zekice Ach. Epic baktı kimse öldüremiyor direk koymuş Ach. olarak adi herifler.

I've Got This! - Kill 10 opponents as the leader in a round of Guardian on a Forces of Nature map - 20G

Bu da bayağı sağlam Ach olacak gibi.Neyse Guardian dönsün gerisi kasılır sorun yok.

• Benim de puanlar hazır. Guardian modunu ailecek severek oynuyorduk GEOW2'de. GEOW3'de de oynayacaz kaçarı yok.

Hofman bunağını öldürmek çok zevkli oluyor COG takımında. Bunak munak ama iyi kaçıyor pis herif.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.