Şimdi Ara

OFFICIAL GEARS OF WAR 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3.083
Cevap
3
Favori
118.142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> TPS >> OFFICIAL GEARS OF WAR 3
Giriş
    423 Mesaj
    tamam bro sen bak keyfine biz onurla dakılıruk sana basarılar..

Orijinalden alıntı: Atheshlee

Sağol, yarın akşam gelin
    quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Atheshlee

Sağol, yarın akşam gelin

olm 6 7 erken ya ama gelicem merak etme. 8 gibi olsa daha rahat olur aslında..
    |
    |
    |
    |
    Sattiktan sonra cok pisman oldugum bir oyundur zat-i muhteremleri,neyseki Sifir Gears of War 3 buldum yari fiyatina yaninda birde Adam Fenix DLC kodu ohh mis miss .. Yanliz hic beceremiyorum yahu Multiplayer`i,deneme tahtasina dönmüstüm oyunu satmadan önce gelen vurii giden vurii,hic acimalari yok nomissizlarin

Bir de bu yeni oyun modu(Pompalinin olmadigi) normal haritalarda da oynanabiliyor degil mi,illa ki yeni DLC`leri almak zorunda degilizdir insAllah?
    |
    |
    Bugün ach. kasıcaksak geliyorum akşama. Dün yine sızmışım olduğum yerde meyve suyu sağolsun.
    |
    |
    Yeni haritaların gelmesi çok iyi oldu.Bazı haritalar normal haritalara göre büyük ve detaylı olmuş.Mesela Anvil ve Depts haritasında abartıyorum biraz , sanki Battlefield'dayım gibi hissetim haritaların detayları nedeniyle köşelerden her an birinin çıkması söz konusu.Diğer haritalar da çok iyi olmuş henüz Escalation'da multi oynayama fırsatım olmadı fakat Gears1'de ki kadar manyak olacaktır.Slab haritası hoşuma gitti normal boyutlarda ve yakın çatışmaların yapılacağı alanlar mevcut fakat açık alana gelince Lancer furyasından kaçınmak olanaksız oluyor.Biraz ufak haritaya Boomshot koymaları nedeniyle double veya triple kill/death'lere çokça şahit oldum.

Ben çok sık oynayamadım fakat 13.level'a geldim bugün normal levellarda ki istenilen puanları istiyor level atlamak için.Bakalım 2.prestiji ne zaman göreceğiz kimler açacak.Büyük ümitlerle beklediğim Cole Train (LE) skini foss çıktı diyebilirim.Orijinali kadar asil olamamış bilmiyorum bu kadar çok neden takıldım fakat hoşuma gitmedi.Recruit Clayton Carmine daha karizma olmuş bence ufak değişikliklerle...Locust skinlerine gelecek olursak Savage Marauder harika olmuş sanırım sürekli onu kullanacağım.Kafasında ki dikenli maske çok karizma duruyor.Keşke Limited edition kantus yerine Skorge olsaydı daha iyi olabilirdi.

Yeni DLC ile beraber Playlist karman çorman olmuş , çok düzensiz gözüküyor.Stay Frosty'i modu aslında iyi olmuş fakat bana göre değil zaten sinirimin yeterince bozulduğu bu oyunda çokta oynamam.En çok istediğim Capture the Flag modu , acayip eğlenceli olacak fakat Epic forumlarında o kadar yazıyorlar bunu getirseler oynarım herhalde.Bir de sadece Fenix Rising haritalarını oynayabileceğimiz bir mod koysalarmış o kadar karışıklığın içine.Ranked maça giriyorum adamlar hala eski haritalara oy veriyorlar , bırakın oylama eşitlensin bakarsın denk gelir yeni harita...Warzone modunu zaten Lancer yüzünden sevmiyorum birde sevdiğim mod olan Execution ile aynı playlist e koymuşlar.Neyse umarım bir an önce Playlist'i düzene koyar Epic.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arm the Homeless -- 19 Ocak 2012; 1:40:00 >
    |
    |

Ashes2Gnashers

• Yarbay
    23925 Mesaj
    Birtek Escalation denk gelmedi bize de, haritalar ne süper ne de kötü, clocktower kadar iyi değil, rustlung kadar da kötü değiller...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 19 Ocak 2012; 2:07:18 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

Sattiktan sonra cok pisman oldugum bir oyundur zat-i muhteremleri,neyseki Sifir Gears of War 3 buldum yari fiyatina yaninda birde Adam Fenix DLC kodu ohh mis miss .. Yanliz hic beceremiyorum yahu Multiplayer`i,deneme tahtasina dönmüstüm oyunu satmadan önce gelen vurii giden vurii,hic acimalari yok nomissizlarin

Bir de bu yeni oyun modu(Pompalinin olmadigi) normal haritalarda da oynanabiliyor degil mi,illa ki yeni DLC`leri almak zorunda degilizdir insAllah?

O dediğin Stay Frost modu için son çıkan 800 puanlık Fenix Rising DLC'si gerekiyor ne yazık ki..FPS'ye alışkınlar için güzel Aim alınca özellikle bu tarz oyuncular için düşünülmüş zaten..Ama GeOW ruhuna aykırı orası ayrı..

CTF yerini tutacak mod yok harbiden 3'te, 2'de Submission CTF'nin GeOW hali denebilirdi ama bu CTL olayı olmadı Guardian ile karıştıralım dediler bence tutmadı..Eskisi gibi Submission ve Guardian ayrı olmalıydı Guardian olmalıydı kesinlikle..

Valla haritalar arasında benimde süper diyeceğim bir şey yok en sevdiğim Academy oldu MP için iyi bayağı Horde hangisinde en rahat 50 yapılır bilmiyorum..Bu tarz yeni denemelere gerek yok valla 2'deki en sağlam haritalar gelsin yeter son pakete..
    |
    |

Appl
    ASUS N56VZ-4257H &amp;amp;amp; Sony KDL-46HX850
    Xbox 360 Elite 120 GB &amp;amp;amp; Sony PlayStation 3 SS 500 GB
    Waiting For Grand Theft Auto V || WATCH_DOGS || Gran Turismo 6

• Binbaşı
    1588 Mesaj
    Oyunu arayan varsa satıyorum ben.
    |
    |
    10 Not
    Bizimkilerden sabahlayacak olanlar varsa birkaç el sallayalım derim bu gece. Gelen olursa Live'dan haberleşiriz efenim. ^_^
    |
    |

Orijinalden alıntı: Rubellite

Bizimkilerden sabahlayacak olanlar varsa birkaç el sallayalım derim bu gece. Gelen olursa Live'dan haberleşiriz efenim. ^_^

Geliyoz hacı geliyoz, bağımlılık yaptı adi oyun, gerçi bugün single oyun da oynamayı düşünüyorum, uzun bir aradan sonra
    |
    |
    Denizhan bir oyun modu bulmuş, feci level kasılıyor. Onu oynarız geldiğinde.

Ben de single oyuna başlayacağım. Condemned 1-2'yi 1 hafta içinde bitirmeyi düşünüyorum.

Zaten ruh halim dipte şu aralar, korkmak istiyorum reis.
    |
    |

Xbox Live: GreenWhite1963
  • Yarbay
    2928 Mesaj
    Bu hafta sonu double xp var her modda bonus xp veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ashes2Gnashers
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Selamlar Geow3'ü 2. el alsam online oynamamı engelleyecek bir durumu var mıdır acaba? (EA oyunlarındaki gibi password olayı vs...)
    Teşekkürler

Orijinalden alıntı: Halug

Selamlar Geow3'ü 2. el alsam online oynamamı engelleyecek bir durumu var mıdır acaba? (EA oyunlarındaki gibi password olayı vs...)
    Teşekkürler

Hayır online kod bulunmuyor.

Sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ashes2Gnashers
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    benide ekleyin
    ozdemirferhat
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.