Şimdi Ara

Office, Acrobat reader, netflix, youtube odaklı Laptop önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • blackprague (3 mesaj) serusvon (1 mesaj) _Anarsist_ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook - Netbook Tavsiye Bölümü >> Office, Acrobat reader, netflix, youtube odaklı Laptop önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9077 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar, açılıp kapanması son derece hızlı, ısınma sorunu yapmayacak, Full Hd bir laptop arıyorum. Office ve pdf programlarını sorunsuz çalıştırsın ve youtube netflix gibi yerlerden 1080p takılmadan video izleyebileyim. Maximum bütçem 3800 arkadaşlar malzeme kalitesi güzel olan bir laptop önerebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    994 Mesaj
  • Yarbay
    9077 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Amd istemiyorum teşekkürler

|
    |
    serusvon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    706 Mesaj
    Lenovo V330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB + 128GB SSD Radeon 530 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81AX00Q6TX

kendi kullandığım bu bilgisayarı öneririm 3800 lira bir fiyatı var ve kurulumu çok kolay. ısınma sorunu yok. stüdyoda albüm kayıtı alıyoruz ve ısınmıyor düşün işte. testlerime göre 720p'de gta v'i 70-80 fps arası oynatabiliyor ki bu müthiş bir değer bir u serisi laptopta bana kalırsa. 1.6 ghz hızındaki gerçek 4 core işlemci gayet iyi.

biraz daha ucuz istersen hp'nin 3000 liraya amd ryzen 3700u'lu sistemi var 8 gb ram 1 tb hdd 240 gb ssd'li versiyonu. onu da anneme satın aldık. kurulumunu ben yaptım o da hızlı stabil bir makineydi ama ramden 2 küsür gb yiyordu ek ram alıp takmayacaksan ryzen alma 8 gb ram ryzen'de 5 küsür gb.
  • Yarbay
    9077 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam gta benim için önemli değil dediğim gibi sorunsuz bir şekilde pdf office çalıştırsın ve video izlerken kasma olmasın dediğin modele bakıyorum hemen

|
    |
    _Anarsist_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.