Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
280
Favori
277.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam benim de üni maili gmail üzerinden ama hiç sorun çıkarmadı maili yazdım direk öğrenci misin öğretmen seçimine attı sonra indirdim getoffice den bir daha deneyin bi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul universitesi e posta sistemi degisti ya gmaile gecildi .nasil office alabiliyoruz. Dogrulama kodu eski postaya geliyor. Eski postaya girilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin138 -- 11 Aralık 2018; 10:17:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puppey

yok hocam benim de üni maili gmail üzerinden ama hiç sorun çıkarmadı maili yazdım direk öğrenci misin öğretmen seçimine attı sonra indirdim getoffice den bir daha deneyin bi
    şuradan bahsetmiyor musunuz get office derken ?

https://setup.office.com/

burada oturum aç diyip üniversite hesabımı girince kabul etmiyor işte beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin138

İstanbul universitesi e posta sistemi degisti ya gmaile gecildi .nasil office alabiliyoruz. Dogrulama kodu eski postaya geliyor. Eski postaya girilmiyor
    @ogr.iu.edu.tr uzantısı ile 10 yıl önce mezun olduğum eposta ile aldım.
    sistem değişse bile mail adresi aynı kalmadı mı?
  • bysozdemir B kullanıcısına yanıt
    ogr.iu.edu.tr ye girilmiyor şu an gmaile yönlendiriyor.

Siz e postaya gelen doğrulama kodunu nasıl girdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin138

ogr.iu.edu.tr ye girilmiyor şu an gmaile yönlendiriyor.

Siz e postaya gelen doğrulama kodunu nasıl girdiniz?
    hocam gmail oturum açma ekranına gel
    orada öğrencino@ogr.iu.edu.tr şeklinde eposta adresini ve şifreni gir
    sonra maiilereine ulaşabiliyorsun
  • QRX kullanıcısına yanıt
    quote:

Bir Microsoft ürünü kullanıyorsanız ya da Microsoft ürünlerine erişmek için işveren veya okul gibi ilişkili olduğunuz bir kuruluş tarafından verilen bir ürün veya e-posta adresi kullandığınızda bu kuruluş:
    ...

Etkileşim verileri, tanılama verileri ve iletişimleriniz ile dosyalarınızın içerikleri de dâhil olmak üzere, Microsoft ürününüz ve ürün hesaplarınızla ilişkili verilerinize erişim sağlayabilir ve bu verileri işleyebilir.

...

https://privacy.microsoft.com/tr-tr/privacystatement#mainnoticetoendusersmodule

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 11 Aralık 2018; 15:29:46 >

• Marmara üni. için geçen yıl vermemişti,şimdi denedim oldu.
    1 TB da geldi,ilaç gibi geldi.Bu 1TB'ın süresi var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom II -- 11 Aralık 2018; 16:12:6 >
  • aof.anadolu.edu.tr hesabımla açılış yapabildim, ücretsiz ofis programlarını da yükledim. Bu sene aof kaydımı sildirmek zorunda kaldım, ancak yine de mail hesabım ve ofis hesabım kullanılabiliyor! sorunsuz şekilde.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Burası office 2016-2019 aktifleştirme sitesi, buradan olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Burası office 2016-2019 aktifleştirme sitesi, buradan olmaz.
    nereden peki link var mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

aof.anadolu.edu.tr hesabımla açılış yapabildim, ücretsiz ofis programlarını da yükledim. Bu sene aof kaydımı sildirmek zorunda kaldım, ancak yine de mail hesabım ve ofis hesabım kullanılabiliyor! sorunsuz şekilde.
    dostum bu sana verilen hesap hotmail hesabı mıydı , gmail değil miydi?

nasıl yapıyorsunuz allah aşkına ben anlamıyorum ,benim okul epostasını girince böyle bir hesap yok diyor.
  • bysozdemir B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam yaptım sonunda

• beyler bu office'in sitesi falan bende aşırı yavaş çalışıyor sizde öyle mi? Kağnı gibi bir yere tıklıyorum 50 saat boş ekranda kalıyor sonra açılıyor veya açılmıyor

vpn ile girince her şey açılıyor ama .

niye böyle anlamadım ben?
  • Öncelikle konu sahibine çok teşekkürler. 1 tb iyi oldu ama office programlarını indiremiyorum. Sadece online olarak kullanabiliyorum. Bunu zaten öğrenci olmasakta kullanabiliyoruz. Sadece ben mi indiremedim acaba bilemedim şimdi
  • cwpan kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda var cevabı. A1 tier olanlarda sadece online office 365 var, A1 Plus ve üstü tierlerde Office 365 abonelik hizmeti var

• Evet öyleymiş şimdi okudum teşekkürler bilgilendirme için. 1 tb depo hariç hiçbir faydası yok. Online versiyonu herkese ücretsiz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwpan -- 12 Aralık 2018; 1:46:38 >
  • cwpan kullanıcısına yanıt
    Öyle düşünmeyin, önceleri aöf e de a1 tanımlı geliyordu bu seneden itibaren a1 plus tieri tanımlanmaya başlandı. Üniversitenin bilgi işleminin ne yapacağı belli olmaz. Aralıklarla kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 12 Aralık 2018; 2:19:57 >
  • öğrenci olmasakda mezun olduğumuz okulun mail adresini alabilir miyiz? okurken almamıştım. şu an mail alma ihtimali var mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

öğrenci olmasakda mezun olduğumuz okulun mail adresini alabilir miyiz? okurken almamıştım. şu an mail alma ihtimali var mı :)
    Çoğu üniversite kayıt olduğunuz an size bir mail adresi veriyor ve hep sizin oluyor.Google'da "üni adı eposta" yazarak aratarak ilgili sayfayı bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.