Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
280
Favori
277.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Hocam online 365 vermiş olabilir sadece geçmişte bana da öyle vermişti

Alıntıları Göster
    Hocam online 365 vermiş o da hiç bir işe yaramıyor benim için pek kullanışlı gelmedi.
  • Teşekkürler dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @aof.anadolu.edu.tr bununla kayıt olamadım. sadece anadolu.edu.tr mı olmalı
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Mezun olduğum mail adresimler kayıt oldum şuan sıkıntı yok.. Mezun olalı 1 yıl oldu bu arada

• Yüksek lisans öğrencisiyim böyle diyor. Çözümü bilen var mı?

Ne yazık ki...

Kayıt işleminizi tamamlayamadık.

BT departmanınız Office 365 Eğitim için kayıt işlemini devre dışı bırakmış. Kaydı tamamlamak için onlarla iletişime geçin.

• üniversite emailim ile kayıt oldum fakat sadece onedrive indirmeme izin veriyor. lisanlarıma girdiğimde aşağıdaki liste çıkıyor.excel'i mac ve windows da üniversite emailim ile lisanslı kullanamaz mıyım ?

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 11 Eylül 2018; 12:42:45 >

• A1 plus a3 ve a5 tier lerinde var indirilebilir office. Sizin tier de sadece online mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

A1 plus a3 ve a5 tier lerinde var indirilebilir office. Sizin tier de sadece online mevcut.
    korsan indirdim yapacak birşey yok

• Arkadaşlar okul mail adresi ile üye oldum. office.com a da üyeliğimi yaptıım, maile gelen doğrulama kodu ile. Office indirmeye basıyorum ancak sadece one drive indiriyor. yüklenecekler arasında word, excel, power point falan görünüyor ama yükleme bittiğinde hiçbiri uygulamalarda görünmüyor. Nerde yanlışlık yapıyorum. Yada bu office 365 sadece online word, excel için midir.
  • Aynı sorun bende de sadece onrdrive ı indiriyor . Online olarak kullanılabiliyor ama Offline kullanma bitmiş sanırım

• Tall Man kullanıcısına yanıt
    Ben ayın 4 ünde format attım. Gayet de normal uygulamaları kurabildim, hala kullanıyorum. Windows’ta iş hesabı olarak edu mailinizi ekleyip tekrar deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi validatedev -- 12 Eylül 2018; 4:16:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onedrive ve onenote harici bir şey indiremiyorum bende.
  • Teşekkürler...
  • Aöf maili ile office indirebildim

• quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Arkadaşlar okul mail adresi ile üye oldum. office.com a da üyeliğimi yaptıım, maile gelen doğrulama kodu ile. Office indirmeye basıyorum ancak sadece one drive indiriyor. yüklenecekler arasında word, excel, power point falan görünüyor ama yükleme bittiğinde hiçbiri uygulamalarda görünmüyor. Nerde yanlışlık yapıyorum. Yada bu office 365 sadece online word, excel için midir.
    ofise 365 indirin, aynı kodla aöf öğrenci kaydımla indiriyorum, 1 tb one drive dahil
  • Arkadaşlar onedrive hesabımızdaki bilgilere (fotoğraflara vs.) üniversite yönetimi bakabilir mi ya da bakabiliyor mu bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

Arkadaşlar onedrive hesabımızdaki bilgilere (fotoğraflara vs.) üniversite yönetimi bakabilir mi ya da bakabiliyor mu bilgisi olan var mı?
    Bakamaz orası senin ozelindir

• Merhaba arkadaşlar.

OneDrive Personel hesabım bulunmakta. Yani para vererek geçen sene aldığım ve 7 gün sonra süresi dolacak olan 1 TB alanım bulunmaktadır.

Kontrol ettiğimde Okul mailim açık olduğunu gördüm ve ana konudaki özelliklerden faydalanabildiğimi gördüm.

Şimdi bir sorunum bulunmakta. Kişisel OneDrive hesabımdaki verilerimi Okul/İş OneDrive (ücretsiz olan) hesabıma nasıl taşıyabilirim. İlla önce bilgisayarıma mı indirmem gerekiyor. Online olarak kişisel hesaptan okul hesabındakine taşıyamaz mıyım?

Yani

OneDrive Personel 1TB -----> OneDrive Business 1TB
  • office 365 uygulamasını bilgisayarımıza indirebiliyor muyuz? yoksa sadece outlook üzerinden online olarak mı işlemleri yapabiliyoruz?
  • sanırım sadece çevirimiçi kullanılabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.