Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
280
Favori
277.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AÖF’nin mail almak için sayfası var o sayfadan kendine mail oluşturmalısın büroya gitmene gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    https://mail.anadolu.edu.tr/web/yenieposta.aspx

• ARKADAŞLAR 600GB' LIK ARŞİVİMİ ONE DRİVE' A YÜKLEMEK İSTİYORUM. EVDEKİ İNTERNET İLE 3 GB' I 6 SAATTE UPLOAD ETTİ, ÖNERİNİZ NEDİR ?
  • onnow78 kullanıcısına yanıt
    Beklemek

• Bu başlığı hep görürdüm ama niyeyse hiç girmemişim. Arkadaşın aof mailinden hallettim, haber için teşekkürler.
    Notebook'un İle Apple Store Mağazasındaki Wifi Ağına Katılman :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JacquesC kullanıcısına yanıt
    hızları nedir upload biliyormusun :)
    Yüksek Olduğunu Biliyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ilk3r pm attım kardesim.
  • Bilkent alumni emaili denedim. Oluyor.. Bilkent mezunları da alabiliyor yani.

Teşekkürler haber için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

ARKADAŞLAR 600GB' LIK ARŞİVİMİ ONE DRİVE' A YÜKLEMEK İSTİYORUM. EVDEKİ İNTERNET İLE 3 GB' I 6 SAATTE UPLOAD ETTİ, ÖNERİNİZ NEDİR ?
    Hocam nasıl güvenip de yüklüyorsunuz ? Yanlış anlaşılmasın lütfen.

Bu hesapların tam erişimi biz de değil üniversite IT depertmanın da olduğu için ben güvenip bir şey yükleyemiyorum. Tam erişim yetkisi ben de olsa ben de kullanacağım.

Ayrıca Sınırsız lisans değil bunlar mezun olunca biran da kapatılabilir hesaplar. Not: Dreamspark da windows 10 edu lisansın da başıma geldi bu olay.

Edit: Arkadaşlar ayrıca Bu Skype Kurumsal OneNote gibi programları nasıl kaldırabilirim pc de ? Otomatik yüklendi hepsi Ben sadece Word, Excel, Outlook ve powerpoint kullanıyorum.

OneDrive'ın da 1 tb olduğunu nereden görüyoruz bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 5 Mayıs 2018; 14:58:32 >

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Microsoftu aradım , bu hizmetten vazgeçilsede uzun süre verilerini geri alman beklenirmiş , kaybolmazmış , üniversitenin erişimi oldugunu sanmıyorum, ben mail adresimi kullanarak microsofttan hizmeti alıyorum , birde arşivim klasik aile resimlerim kimsenin işine yarayacak birşey değil , 3 farklı hardiskte arşivim , bunu 1 e indirip , bulutta saklamak istiyorum

• JacquesC kullanıcısına yanıt
    Apple zorluda hız testi yaptım , upload hızı 50, yinede 600 gb için 50-60 saat lazım , okadar vakit geçiremem zorluda :)

İş başvurusunda bulun dostum 😂😂

• Office 365 öğrenci üyeliğim mevcut ama Office programlarını bilgisayara indiremiyorum. Office.com'dan indirmeyi denediğimde one drive'ı yüklüyor. Siz nasıl yüklediniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByM4ster

Office 365 öğrenci üyeliğim mevcut ama Office programlarını bilgisayara indiremiyorum. Office.com'dan indirmeyi denediğimde one drive'ı yüklüyor. Siz nasıl yüklediniz ?
    Ta 4 yıl öncesine kadar yanlış olmasın benim de öyleydi mezun oldum 3 yıl oldu. Dün denedim mailim ile programlara ulaştım 4 yıl önce sadece one drive iniyordu demem o ki üniversitenin programa dahil olması gerekiyor anladığım kadarıyla. Üniversite mailleri kapatmadığı sürece faydalanmaya devam edeceğiz gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Ta 4 yıl öncesine kadar yanlış olmasın benim de öyleydi mezun oldum 3 yıl oldu. Dün denedim mailim ile programlara ulaştım 4 yıl önce sadece one drive iniyordu demem o ki üniversitenin programa dahil olması gerekiyor anladığım kadarıyla. Üniversite mailleri kapatmadığı sürece faydalanmaya devam edeceğiz gibi :)

Alıntıları Göster
    "Office 365 Eğitim için zaten bir lisansınız bulunuyor." ama indiremiyorum. Okul kayıtlı olmasa lisans vermez herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByM4ster

"Office 365 Eğitim için zaten bir lisansınız bulunuyor." ama indiremiyorum. Okul kayıtlı olmasa lisans vermez herhalde.

Alıntıları Göster
    Hocam online 365 vermiş olabilir sadece geçmişte bana da öyle vermişti

Hangi üniversite yakınsa o üniversiteye kablolu bağlan üniversite ağına 100 küsür up hızları var. Hatta şansın varsa odtüye gidersen 650-900 arasında hızı odtünün

• İstinye üniversiteside dahil.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.