Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.378
Cevap
283
Favori
219.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 gün
  • Cevaplayan Üyeler 785
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 43
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 11 saat 18 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 2881
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 785
  • Favoriye Eklediklerim 283
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • deneme1 (4 mesaj) kotukedi (1 mesaj) Dragon Fighter (1 mesaj) biolog (1 mesaj) YuRtCaN (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (220 mesaj) Mobil (347 mesaj) Tablet (61 mesaj) Mini (77 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1022 Mesaj

Tam aradığım insan.

Hocam ben suanda AÖF öğrencisiyim. Bu fırsat dan faydalanmak icin ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz ?

AÖF mail almak icin büroya filan başvurmak lazımmış sanırım. Ben hafta içi mesai saatlerin de çalıştığım icin öyle bir imkanım yok maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    escape0121 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    AÖF’nin mail almak için sayfası var o sayfadan kendine mail oluşturmalısın büroya gitmene gerek yok.

|
    |
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj

https://mail.anadolu.edu.tr/web/yenieposta.aspx

|
    |
    Resurrectionn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1568 Mesaj
    ARKADAŞLAR 600GB' LIK ARŞİVİMİ ONE DRİVE' A YÜKLEMEK İSTİYORUM. EVDEKİ İNTERNET İLE 3 GB' I 6 SAATTE UPLOAD ETTİ, ÖNERİNİZ NEDİR ?

Beklemek

|
    |
    onnow78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3792 Mesaj
    Bu başlığı hep görürdüm ama niyeyse hiç girmemişim. Arkadaşın aof mailinden hallettim, haber için teşekkürler.
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj

Notebook'un İle Apple Store Mağazasındaki Wifi Ağına Katılman :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hızları nedir upload biliyormusun :)
    |
    |
    JacquesC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yüksek Olduğunu Biliyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    947 Mesaj
    Bilkent alumni emaili denedim. Oluyor.. Bilkent mezunları da alabiliyor yani.

Teşekkürler haber için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

ARKADAŞLAR 600GB' LIK ARŞİVİMİ ONE DRİVE' A YÜKLEMEK İSTİYORUM. EVDEKİ İNTERNET İLE 3 GB' I 6 SAATTE UPLOAD ETTİ, ÖNERİNİZ NEDİR ?
    Hocam nasıl güvenip de yüklüyorsunuz ? Yanlış anlaşılmasın lütfen.

Bu hesapların tam erişimi biz de değil üniversite IT depertmanın da olduğu için ben güvenip bir şey yükleyemiyorum. Tam erişim yetkisi ben de olsa ben de kullanacağım.

Ayrıca Sınırsız lisans değil bunlar mezun olunca biran da kapatılabilir hesaplar. Not: Dreamspark da windows 10 edu lisansın da başıma geldi bu olay.

Edit: Arkadaşlar ayrıca Bu Skype Kurumsal OneNote gibi programları nasıl kaldırabilirim pc de ? Otomatik yüklendi hepsi Ben sadece Word, Excel, Outlook ve powerpoint kullanıyorum.

OneDrive'ın da 1 tb olduğunu nereden görüyoruz bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 5 Mayıs 2018; 14:58:32 >

• Binbaşı
    1568 Mesaj

Microsoftu aradım , bu hizmetten vazgeçilsede uzun süre verilerini geri alman beklenirmiş , kaybolmazmış , üniversitenin erişimi oldugunu sanmıyorum, ben mail adresimi kullanarak microsofttan hizmeti alıyorum , birde arşivim klasik aile resimlerim kimsenin işine yarayacak birşey değil , 3 farklı hardiskte arşivim , bunu 1 e indirip , bulutta saklamak istiyorum

|
    |
    Resurrectionn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple zorluda hız testi yaptım , upload hızı 50, yinede 600 gb için 50-60 saat lazım , okadar vakit geçiremem zorluda :)

|
    |
    JacquesC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İş başvurusunda bulun dostum 😂😂

|
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Office 365 öğrenci üyeliğim mevcut ama Office programlarını bilgisayara indiremiyorum. Office.com'dan indirmeyi denediğimde one drive'ı yüklüyor. Siz nasıl yüklediniz ?

Orijinalden alıntı: ByM4ster

Office 365 öğrenci üyeliğim mevcut ama Office programlarını bilgisayara indiremiyorum. Office.com'dan indirmeyi denediğimde one drive'ı yüklüyor. Siz nasıl yüklediniz ?
    Ta 4 yıl öncesine kadar yanlış olmasın benim de öyleydi mezun oldum 3 yıl oldu. Dün denedim mailim ile programlara ulaştım 4 yıl önce sadece one drive iniyordu demem o ki üniversitenin programa dahil olması gerekiyor anladığım kadarıyla. Üniversite mailleri kapatmadığı sürece faydalanmaya devam edeceğiz gibi :)

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Ta 4 yıl öncesine kadar yanlış olmasın benim de öyleydi mezun oldum 3 yıl oldu. Dün denedim mailim ile programlara ulaştım 4 yıl önce sadece one drive iniyordu demem o ki üniversitenin programa dahil olması gerekiyor anladığım kadarıyla. Üniversite mailleri kapatmadığı sürece faydalanmaya devam edeceğiz gibi :)

Alıntıları Göster
    "Office 365 Eğitim için zaten bir lisansınız bulunuyor." ama indiremiyorum. Okul kayıtlı olmasa lisans vermez herhalde.

Orijinalden alıntı: ByM4ster

"Office 365 Eğitim için zaten bir lisansınız bulunuyor." ama indiremiyorum. Okul kayıtlı olmasa lisans vermez herhalde.

Alıntıları Göster
    Hocam online 365 vermiş olabilir sadece geçmişte bana da öyle vermişti

Hangi üniversite yakınsa o üniversiteye kablolu bağlan üniversite ağına 100 küsür up hızları var. Hatta şansın varsa odtüye gidersen 650-900 arasında hızı odtünün

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
SEO
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,291
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.