Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.391
Cevap
284
Favori
225.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 794
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 43
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 11 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 23
  • Favoriye Eklediklerim 284
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • biuu (43 mesaj) Yazılımcı Online (20 mesaj) FrknEgeOztrk (12 mesaj) haklısın toprAAm (10 mesaj) 1ht1baron (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (229 mesaj) Mobil (350 mesaj) Tablet (61 mesaj) Mini (77 mesaj) Uygulama (42 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4 Mesaj
    1 tb alan geldi , onedriveyı telefona ve bilgisayara kurdum fakat otomatik yedekleme yapmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylcm -- 11 Eylül 2017; 13:56:54 >

Merhaba arkadaşlar. Önceden deneyimleyen arkadaşlara sorularım var.

Office uygulamaları 5 gündür "Ayarlanıyor" olarak görünüyor. Normal mi bu durum?

Bir de Onedrive'a girince de ayarlanıyor yazıyor. 1 TB bu aşama tamamlanınca mı gelecek? Nereden bakılıyor mevcut alana?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bu durum normal değil.. hesap askıda kalmıi. SL bir sorun olabilir ya da daha önce hesap expire oldu ise verileri kurtarmak için çaba harcıyor olabilir. Bilgi işlem departmanı ile görüşüp durumu bildirin lisansı kaldırıp tekrar tanımlasın. çözülmezse microsoft a case açması gerekecektir.
    |
    |
    -Nautilus- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bilgisayarda ve telefonda ayrı ayrı sync etmesini istediğiniz klasorleri göstermeniz gerekmektedir. onedrive iconuna sağ tıkladığınızda ayarlardan hesaplara geçin orada sync etmesini istediğiniz klasörleri göreceksiniz. telefonda da uygulama için de ayarlarda yer almaktadır.
    |
    |
    ylcm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    O kadar yıldır bilgisayar kullanıyorum.Ben bu kadar saçma bi yazılım görmedim.Office 365 öğrenci mailiyle giriş yaptım.Office yükle seçeneği yok.Yazılımı indir diyor.Yazılımı indir diyince onedrive gibi saçma şeyleri indiriyor.Kardeşim bana normal office lazım bilgisayarıma online falan mı çalışıyor?

https://www.office.com/

Burada sağ üstten oturum açın. Daha sonra sizi bir sayfa karşılayacak. Yine hemen sağ üstte Office 2016 uygulamasını yükleyin kısmı var. Onun altındaki diğer yüklemelere tıklayın. 64 bit sürümünü istediğiniz dilde de indirebilirsiniz.

Bu işlem şu uygulamaları bilgisayarınıza yükler: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook, Skype Kurumsal, OneDrive İş

diye bir ibare de mevcut.
    |
    |
    TheRust kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben de dediğinz şekilde girdiğimde yazılımı yükle yazıyor.Tıkladığımda onedrive yükleme kısmı geliyor.Office namına bakiyim dedim.Word online diye açıyor.Onedrive üzerinden pcye indiriyor.Ben böyle saçma bi sistem görmedim.
    |
    |
    TMoE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Genelde 3-4 sene alıyor okulların öğrenci bilgilerini iptal etmesi. Ayrıca yüklediğiniz OneDrive dosyaları silinmez, salt okunur hale gelir. Yeni dosya yükleyemezsiniz sadece.
    |
    |
    C3z kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Süper bilgi, yeni değil ancak yeni gördüm, teşekkürler
    |
    |

|
    |
    okul mailim durduğu müddetce hesabım da aktif olur mu?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Chronotide

Genelde 3-4 sene alıyor okulların öğrenci bilgilerini iptal etmesi. Ayrıca yüklediğiniz OneDrive dosyaları silinmez, salt okunur hale gelir. Yeni dosya yükleyemezsiniz sadece.

Yüklemek sıkıntı değilde silinmesin ama kullanılabilsin indirilebilsin o yeter saydıklarım oluyormu?
    AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 850 Evo 250gb || Samsung 860 Evo 500gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27&amp;quot; İPS
  • Binbaşı
    1901 Mesaj

Değişiklik olmuş sanırım. Eskiden sadece okunur hale geliyordu, kişisel 1TB onedrive hesabımın süresi bitti, bi süre sonra dosyaların silineceği şeklinde bir uyarı geldi. Edu kısmı aynı mıdır bilmiyorum ancak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Galatas4ray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aü nün bilgi işlemi ile görüşün tanıtılmamış sisteme

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Maximus Meridus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Bana kurumsal mail adresinizi ve ad soyadinizi atarsaniz ogretmen yada uni öğrencisi arkadaslara office365proplus verebilirim.
    Lisans dönüşünü kurumsal mailinize yapacagim.

Not. Mebde öğretmenseniz kurumkodu@meb.k12.tr adresinizi yazarsaniz oraya atabilirim isteyen ogretmen arkadaslara.

Acikcasi niye bunlari istiyorsun diye sorarsaniz lisans akademik ve meb nitelikli kisilere verilmesi gerekiyor aksi durumlarda sıkıntı olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: gzegen

Bana kurumsal mail adresinizi ve ad soyadinizi atarsaniz ogretmen yada uni öğrencisi arkadaslara office365proplus verebilirim.
    Lisans dönüşünü kurumsal mailinize yapacagim.

Not. Mebde öğretmenseniz kurumkodu@meb.k12.tr adresinizi yazarsaniz oraya atabilirim isteyen ogretmen arkadaslara.

Acikcasi niye bunlari istiyorsun diye sorarsaniz lisans akademik ve meb nitelikli kisilere verilmesi gerekiyor aksi durumlarda sıkıntı olabilir

Hocam, bunlarda lisans yok kurumsal mail ile giriş yapım indirip kurduğunuzda lisanslı oluyor.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    633 Mesaj

aldım hocam ben bi sıkıntı olmadı, benim mailde sıkıntı varmış ben ek yerleştirmeyle gidince ilk hafta yoktum mail ile bişey yapmak gerektiğini söylemişler ben kaçırmışım sonradan hallettik. Teşekkür ederim ama cevabıınız için
    |
    |
    FrknEgeOztrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Sohbet
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.