Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
280
Favori
277.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile

Merhaba arkadaşlar. Önceden deneyimleyen arkadaşlara sorularım var.

Office uygulamaları 5 gündür "Ayarlanıyor" olarak görünüyor. Normal mi bu durum?

Bir de Onedrive'a girince de ayarlanıyor yazıyor. 1 TB bu aşama tamamlanınca mı gelecek? Nereden bakılıyor mevcut alana?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    bu durum normal değil.. hesap askıda kalmıi. SL bir sorun olabilir ya da daha önce hesap expire oldu ise verileri kurtarmak için çaba harcıyor olabilir. Bilgi işlem departmanı ile görüşüp durumu bildirin lisansı kaldırıp tekrar tanımlasın. çözülmezse microsoft a case açması gerekecektir.
  • ylcm kullanıcısına yanıt
    bilgisayarda ve telefonda ayrı ayrı sync etmesini istediğiniz klasorleri göstermeniz gerekmektedir. onedrive iconuna sağ tıkladığınızda ayarlardan hesaplara geçin orada sync etmesini istediğiniz klasörleri göreceksiniz. telefonda da uygulama için de ayarlarda yer almaktadır.
  • Kabul etmiyor genel olarak nedeb bilginiz varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar yıldır bilgisayar kullanıyorum.Ben bu kadar saçma bi yazılım görmedim.Office 365 öğrenci mailiyle giriş yaptım.Office yükle seçeneği yok.Yazılımı indir diyor.Yazılımı indir diyince onedrive gibi saçma şeyleri indiriyor.Kardeşim bana normal office lazım bilgisayarıma online falan mı çalışıyor?
  • TheRust T kullanıcısına yanıt
    https://www.office.com/

Burada sağ üstten oturum açın. Daha sonra sizi bir sayfa karşılayacak. Yine hemen sağ üstte Office 2016 uygulamasını yükleyin kısmı var. Onun altındaki diğer yüklemelere tıklayın. 64 bit sürümünü istediğiniz dilde de indirebilirsiniz.

Bu işlem şu uygulamaları bilgisayarınıza yükler: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Outlook, Skype Kurumsal, OneDrive İş

diye bir ibare de mevcut.
  • TMoE T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de dediğinz şekilde girdiğimde yazılımı yükle yazıyor.Tıkladığımda onedrive yükleme kısmı geliyor.Office namına bakiyim dedim.Word online diye açıyor.Onedrive üzerinden pcye indiriyor.Ben böyle saçma bi sistem görmedim.
  • mezun olunca 1tb alan gidecekse pek bi cazibesi yok açıkçası
  • C3z kullanıcısına yanıt
    Genelde 3-4 sene alıyor okulların öğrenci bilgilerini iptal etmesi. Ayrıca yüklediğiniz OneDrive dosyaları silinmez, salt okunur hale gelir. Yeni dosya yükleyemezsiniz sadece.
  • Süper bilgi, yeni değil ancak yeni gördüm, teşekkürler
  • Okul mailinde sürekli böyle oluyor problem ne olabilir ?

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile
  • Meb Öğretmenler nasaıl alabiliyor Ofice ?? Bilgisi olan var mı??
  • mezun olalı 7 sene oldu, okul mailin silinmediği için ücretsiz 1tb aldım.
    okul mailim durduğu müddetce hesabım da aktif olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Genelde 3-4 sene alıyor okulların öğrenci bilgilerini iptal etmesi. Ayrıca yüklediğiniz OneDrive dosyaları silinmez, salt okunur hale gelir. Yeni dosya yükleyemezsiniz sadece.

Yüklemek sıkıntı değilde silinmesin ama kullanılabilsin indirilebilsin o yeter saydıklarım oluyormu?
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Değişiklik olmuş sanırım. Eskiden sadece okunur hale geliyordu, kişisel 1TB onedrive hesabımın süresi bitti, bi süre sonra dosyaların silineceği şeklinde bir uyarı geldi. Edu kısmı aynı mıdır bilmiyorum ancak..

• Maximus Meridus kullanıcısına yanıt
    Aü nün bilgi işlemi ile görüşün tanıtılmamış sisteme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana kurumsal mail adresinizi ve ad soyadinizi atarsaniz ogretmen yada uni öğrencisi arkadaslara office365proplus verebilirim.
    Lisans dönüşünü kurumsal mailinize yapacagim.

Not. Mebde öğretmenseniz kurumkodu@meb.k12.tr adresinizi yazarsaniz oraya atabilirim isteyen ogretmen arkadaslara.

Acikcasi niye bunlari istiyorsun diye sorarsaniz lisans akademik ve meb nitelikli kisilere verilmesi gerekiyor aksi durumlarda sıkıntı olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

Bana kurumsal mail adresinizi ve ad soyadinizi atarsaniz ogretmen yada uni öğrencisi arkadaslara office365proplus verebilirim.
    Lisans dönüşünü kurumsal mailinize yapacagim.

Not. Mebde öğretmenseniz kurumkodu@meb.k12.tr adresinizi yazarsaniz oraya atabilirim isteyen ogretmen arkadaslara.

Acikcasi niye bunlari istiyorsun diye sorarsaniz lisans akademik ve meb nitelikli kisilere verilmesi gerekiyor aksi durumlarda sıkıntı olabilir

Hocam, bunlarda lisans yok kurumsal mail ile giriş yapım indirip kurduğunuzda lisanslı oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aldım hocam ben bi sıkıntı olmadı, benim mailde sıkıntı varmış ben ek yerleştirmeyle gidince ilk hafta yoktum mail ile bişey yapmak gerektiğini söylemişler ben kaçırmışım sonradan hallettik. Teşekkür ederim ama cevabıınız için
  • Çankaya üniversitesi için de geçerli @student.cankaya.edu şeklinde olması lazım maillerinin

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.