Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
280
Favori
277.395
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de süresiz olarak kullanıcağımı düşünerek bütün verilerimi buraya yüklemiştim.

Şimdi donduracağız kilitleyeceğiz şeklinde mail attılar.

Mezun olduktan sonra bir işe yaramıyor muş,

• Commander kullanıcısına yanıt
    hocam ben 2010' da mezun oldum ama mail adresim silinmemiş. bende bugün aldım 1 tb.
    yaklaşıl 200 300 gb yükleme yapcam, ama bu hakkım sonsuz mu nasıl bilicez acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bysozdemir -- 10 Ağustos 2017; 14:39:5 >
  • bysozdemir B kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğiniz pc onedrive kaydetme nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    windows 10 kullanıyorum
    onedrive programı kurulu
    hesabımı tanımladım. bu kadar aslında
  • bysozdemir B kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, sağolasın

• Maili girdikten sonra öğrenci veya öğretmen olduğumuzu soruyor. Öğretmenim desem ne olur ki ?
  • arkadaşlar gazinin dahil olduğuna emin misiniz @gazi.edu.tr ile deniyorum parola hatalı ve kullanıcı adı yok hatası veriyor
  • Anadolu ünv açıköğretim oluyor mu? Mezun olanlar için ?

• beroco50 B kullanıcısına yanıt
    Akademik yıl başlayınca deneyin gazi hem student tier 1 hem tier 2 ye dahil. Yani hem online office hem office pro plus student dahil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    AÖF önlisans öğrencisiyim, kullanabiliyorum. Mezun olunca sanırım iptal oluyor, önceki sayfalarda mezun biri söylemişti.
  • Bende de 1 TB'lik depolama alanı gözüküyor fakat mobil uygulamalarda bu hesapla düzenleme yapma yetkiniz yok diyor.
  • Sadece üniversite öğrencileri için mi ? Örneğin orta öğretim öğrencileri yararlanıyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 5 GB verdi neyi eksik yaptım acaba öğrenci maili ile kaydoldum gelen kodu girdim telefon ekledim

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile

• Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi için sorunlar vardı fakat attığı mailden sonra tamamen altyapı güncellenmiş ve sorunsuz şekilde çalışıyor. Telefondan ve bilgisayardan ofis dosyaları rahatça kullanılıyor.

Giriş için posta.mu.edu.tr adresini kullanmak gerekiyor, oradan dosyaları indirebilirsiniz. Yeniden üye olmanıza gerek yok hali hazırda kullandığınız obs şifresi ile giriş yapılıyor.
  • Arkadaşlar dikkat,
    Herşeyinizi bu cloud a koyup öğrencilik bitince ortada kalmayın..

Bu planı ne kadar süre kullanabilirim?

Planı, koşullara uyan bir okulda çalıştığınız sürece kullanabilirsiniz. Uygunluğunuz herhangi bir zamanda yeniden doğrulanabilir. Eğitim için Office 365 planınız sona erdiğinde:

Office uygulamaları, belgeleri görüntülemenize izin veren ancak yeni belge oluşturmanızı veya düzenlemenizi engelleyen sınırlı işlevsellik moduna girer.
    Okul e-posta adresiyle ilişkilendirilmiş olan çevrimiçi hizmetler (Office Online ve OneDrive gibi) artık çalışmaz.
  • Linkten öğrenci mailimizle ofisi indirdik, kurduk.
    Herhangi bir dosya açmak istediğimizde şöyle bir uyarı çıkıyor,

Etkinleştimek istediğimizde ise;

2 gündür durum böyle.
    İlk sayfada konuyla ilgili bir bilgi bulamadım, ne yapmak gerekiyor bilgisi olan?

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    sihirbazı kapat. boş bir word yada excel aç. Dosya/Hesap/Oturum Aç adımlarını izleyerek eposta adresi ve parolan ile aktivasyonu gerçekleştirebilirsin.

ancak bilgi işlem in sana tanımladığı lisans içeriğinde o365 proplus olmalı. eğer sadece eposta ve onedrive içeren bir lisans ise o365 proplus kullanamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: atropin

sihirbazı kapat. boş bir word yada excel aç. Dosya/Hesap/Oturum Aç adımlarını izleyerek eposta adresi ve parolan ile aktivasyonu gerçekleştirebilirsin.

ancak bilgi işlem in sana tanımladığı lisans içeriğinde o365 proplus olmalı. eğer sadece eposta ve onedrive içeren bir lisans ise o365 proplus kullanamazsın

Teşekkürler sayenizde çözdüm.
  • 1 yıl önce kadar denemiştim ve olmuştu ama daha önceden office satın aldığım için yğkleme fırsatım olmamıştı. geçenlerde süresi bitti ve burası aklıma geldi
    biraz önce denedim ve bilgisayara office programları yüklendi
    çevrimdışı kullanabiliyorum
  • 1 tb alan geldi , onedriveyı telefona ve bilgisayara kurdum fakat otomatik yedekleme yapmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylcm -- 11 Eylül 2017; 13:56:54 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.