Şimdi Ara

Office 365 öğrenci ve eğitmenlere ÜCRETSİZ. OneDrive 1Tb depolama ile (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
280
Favori
277.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pm attım hocam.
  • ilk3r İ kullanıcısına yanıt
    Hocam egede okuyorum malum bizim okul için desteklemiyomuş. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim olmazsa da sorun değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meb de öğretmenim. Geçen ay ilçe mem den yazı geldi. office 365 lisans isteyen varsa diye. İsim bildirimiştik. Bugün lisanslar geldi diye haber geldi. Meb de çalışan arkadaşlar ilçe memlere sorsunlar.
  • ilk3r İ kullanıcısına yanıt
    Alabilir miyim? Gün içerisinde resim gönderirim.
  • Burada ki mesajları takip edemiyorum. Mutlaka pm den isteyin.

• Bende mebde öğretmenim. Kurumsal mail adresi olarak mebk12 uzantılı mail adresini okuldan öğreneyim. Başka bir şey gerekli mi?

• Meb öğretmeni olarak konuyu zamanında büyük bir iştah ile açmıştım ama böyle bir durumdan haberdar değilim.

Takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

Buradan 20 üniversite öğrencisi arkadasa bu lisans dan verebilirim. Tek sartim lisansı benden aldığı gün hemen bilgisayarına Office 2016 kurup aktiflestir meli ve ve kurduğu fotoğrafı bana gondermelı. Bunu istememin sebebi başkasına satış yada stoklama yapilmasini engellemek için.

14 Öğrenci ve öğretmen arkadaşımız lisans aldı hala lisans mevcuttur. Pm den ulaşabilirsiniz.

• quote:

quote:

Buradan 20 üniversite öğrencisi arkadasa bu lisans dan verebilirim. Tek sartim lisansı benden aldığı gün hemen bilgisayarına Office 2016 kurup aktiflestir meli ve ve kurduğu fotoğrafı bana gondermelı. Bunu istememin sebebi başkasına satış yada stoklama yapilmasini engellemek için.

14 Öğrenci ve öğretmen arkadaşımız lisans aldı hala lisans mevcuttur. Pm den ulaşabilirsiniz.

İlker hocam yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TEOG sınavında hazırlanan çocuk olmaz mı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversitem bu programa dahil ancak ben okul e-postam ile giriş yapamıyorum sebebi nedir?
  • Ankara üniversitesinde okuyorum ve maalesef sadece çevrimiçi kullanım var ondan da bir şey anlamıyorum açıkçası iğrenç bir durum
  • quote:

Burada ki mesajları takip edemiyorum. Mutlaka pm den isteyin.

PM lere dönüş yapıldı.

• Bilgisayarımdakilerin deneme sürümü dolmuştu. Bende kayıt oldum ama bir sorunum var bilgisayarımdaki Word e giriş yapınca hala deneme sürününüz bitti tekrar aktive edin diye hata veriyor. Çözümü bilen var mı

• Ben Uludağ Üniversite nde okuyorum.Mailimi yazdım,doğrulama kodu yolladı. Doğrulama kodunu yolladıktan sonra bir link geldi indirdim,tekrar giriş yaptım sadece onedrive ı kurdu. Bu olmuyor anlamına mı geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Meco2

Ben Uludağ Üniversite nde okuyorum.Mailimi yazdım,doğrulama kodu yolladı. Doğrulama kodunu yolladıktan sonra bir link geldi indirdim,tekrar giriş yaptım sadece onedrive ı kurdu. Bu olmuyor anlamına mı geliyor?

Office.Com adresinden hangi lisansları kullanabileceginizi gorebilmeniz gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk3r -- 17 Nisan 2018; 19:33:26 >

• arkadaşlar şöyle bir durum var.Kendi öğrenci mailimle aldığım officei bilgisayara yükle dediğimde officee dahil bütün programlar var görünüyor ama indirme ekranında 32 bit ya da 64 bir onedrive var.Diğer soruda son dönemde hesap dağıtmış arkadaşlardan aldığımız hesaplar için gelen kullanıcı adı ve şifreyi nasıl kullanacağız.Nerden indireceğiz.
  • Arkadaşlar Anadolu Üniversitesi AÖF okuyup da bu fırsattan yararlanabilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 1 Mayıs 2018; 12:37:19 >
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Mezun oldum ama hala yararlanmaya devam ediyorum şu anda

• escape0121 kullanıcısına yanıt
    Tam aradığım insan.

Hocam ben suanda AÖF öğrencisiyim. Bu fırsat dan faydalanmak icin ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz ?

AÖF mail almak icin büroya filan başvurmak lazımmış sanırım. Ben hafta içi mesai saatlerin de çalıştığım icin öyle bir imkanım yok maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.