Şimdi Ara

off yeter artık biri W850i alıp incelesin artık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefon 1-2 ay içerisinde 850 hatta 750 ye gelecektir.
    şimdi alanın nörotransmitterlerinde kopukluk vardır.
    sony nin herzamanki kepazeliği....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayden

bu telefon 1-2 ay içerisinde 850 hatta 750 ye gelecektir.

• quote:

Orjinalden alıntı: hayden

bu telefon 1-2 ay içerisinde 850 hatta 750 ye gelecektir.

ezmişsiniz bizi ..ben akşam gidip alacaktım vallaa...Neyse ilk çıktığında pahalı olacağı ve 6-7 ay içinde 650lere ineceği aşikar..

Benim için önemli olan Walkman ve multimedya özellikleri+tasarımı..Bu açıdan çok beğendim. Telefonla acıbadem carrefouru aradım. 990YTL imiş cardfinansa 18 taksit, %5 de trink para veriyor carrefour. Yani 950ye 18 taksit..

Alternatif olarak 810i sanıyorum 650li fiyatlara inmiş..

Akşam gidince karar vereceğim

• Şu adreste W850i incelemesi var. İstersen oku

http://www.ctmania.com/content/view/81/35/
  • quote:

Orjinalden alıntı: sendemileyla

bende var 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum harika bir telefon ama inceleme yapmasını bilmiyorum maalesef

bilmene gerek yok yaaa telefon hakkındaki düşüncelerini ve özelliklerinin nasıl olduğunu örneğin sesi nasıl vb.sen incele
  • ben dedğim şartlarla aldım. yani 990 YTL 18 taksit %5 trinkpara (carreforda ) %0 5 cardfinanstan daha önce baktıklarımda kart Sandisk idi bunda orijinal SONY kart çıktı..Birde avea kontörlü hat hediye ettiler..

Navigasyon tuşları gerçekten en büyük sorun kullanmak zor.
    onun dışında walkman tuşuna bastığınızda sadece müzikler çıkıyor. Oysa eşimin 550sinde videolar da çıkıyor. Bu eksiklik olmuş video izlemek için dosya yöneticisine girmek zorundasınız. Albümlerin kapak resmi listede çıkıyor.

Kamera bana yetiyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: doubleford

ben dedğim şartlarla aldım. yani 990 YTL 18 taksit %5 trinkpara (carreforda ) %0 5 cardfinanstan daha önce baktıklarımda kart Sandisk idi bunda orijinal SONY kart çıktı..Birde avea kontörlü hat hediye ettiler..

onun dışında walkman tuşuna bastığınızda sadece müzikler çıkıyor. Oysa eşimin 550sinde videolar da çıkıyor. Bu eksiklik olmuş video izlemek için dosya yöneticisine girmek zorundasınız. Albümlerin kapak resmi listede çıkıyor.

Kamera bana yetiyor...

Güle güle kullan.
    Daha fazla bilgi verseydin iyi olurdu.

• fiyatının yuksek olmasını ben 1gb hafızaya bagladım yoksa nesıne vereyım 2mp emi ? dandık vıdeo suna mı ?
  • BİRAZ BEKLERSENİZ HAFTAYA İNCELER YAZARİM.BAŞKA İSTEDİĞİNİZ TEL VARSA SÖYLEYİN HEPSİ MEVCUT ELİMİZDE..
  • quote:

ben dedğim şartlarla aldım. yani 990 YTL 18 taksit %5 trinkpara (carreforda ) %0 5 cardfinanstan daha önce baktıklarımda kart Sandisk idi bunda orijinal SONY kart çıktı..Birde avea kontörlü hat hediye ettiler..

Kamera bana yetiyor...

güle güle kullan kardeş
  • Teşekkürler.

11-12 yıllık ceptel abonesiyim. ilk telefonum Siemens S4 idi ondan sonra hep ericsson kullandım. Son iki yıldır iki tane (önce mavi sonra siyah) SX1 kullandım.

850i ye dönersek: telefonda karşıdan konuşan kişinin sesi biraz az geliyor. Sonuna kadar açmış olmama rağmen iyi duyulmuyor...

Kamera: normal 2 MP modda digital zoom yapamıyorsun. VGA iken yapabiliyorsun. Bu çok saçma geldi bana. Yine peşpeşe çekim diye bişey var 4 resim ardarda çekiyor. Ancak bunu da 2 MP ile yapmıyor VGA ile yapıyor. Tümünde böylemidir. Bikaç resim çektim genelde kapalı ortamda yine de fena değil...Bir ara yüklemeye çalışacağım..

Video: Ekran çözünürlüğü ve büyüklüğü iyi. Aynı videoklipi (blhuetooth ile aynı klipi değiştik). hem 550i de hem 750de hem bunda seyrettim. Bariz olarak daha iyi ..Özellikle 750nin videoklip gösterimi bende hayal kırıklığı yaşattı.

Telefonda "Walkman" teması var..Ben orange bubbles isimli temaya bayıldım. onu kullanıyorum..

Orijinal oyunlarına bakmadım. 550iden MOTOGP2 yi yükledim ancak navigasyon olmadığı için o küçük düğmelerle oyun oynamak zor. Kapağı açıp tuşlarla oynamak lazım ona da ben alışkın değilim. Bu konu biraz üzecek beni...

Son olarak bu telefon walkman özellikleri ve 3G için alınır. Türkcellin yakın zamanda video çağrı projesi var mı ? Bilenininz var mı ?

550i yi aldığımızda buradan epey faydalanmıştım. SE themes.net diye bir site vardı. Forumuna da üye olmuştum. adultuna kadar mp4 ler vardı. Bu site gümleşmiş herhalde. mp4 arşivi en güçlü siteleri yazabilecek olan var mı?

Yarın mp4 converterim olacak. 700 MBlik bir VCD mp4e çevrilince kaça düşer. 150yi geçer mi? 2-3 film atabilirim o zaman..

SX1 in gözünü seveyim. SM player ile seyredilen smart movie dosyaları 700den 60-80e iniyordu. Herkes telefonda tam film seyretmeme hasta oluyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-rayted -- 6 Aralık 2006; 14:42:16 >

• w850i ile ilgili açılan tüm topicleri okudum. ancak bir eksisinden kimse bahsetmemiş, kamera lensini korumak için bir koruma kapağı bulunmuyor. birde tüm sitelerde sadece mp3 ve aac desteğinden bahsedilmiş. wma desteği yok mu bu walkmanımızın?
  • quote:

Teşekkürler.

11-12 yıllık ceptel abonesiyim. ilk telefonum Siemens S4 idi ondan sonra hep ericsson kullandım. Son iki yıldır iki tane (önce mavi sonra siyah) SX1 kullandım.

850i ye dönersek: telefonda karşıdan konuşan kişinin sesi biraz az geliyor. Sonuna kadar açmış olmama rağmen iyi duyulmuyor...

Kamera: normal 2 MP modda digital zoom yapamıyorsun. VGA iken yapabiliyorsun. Bu çok saçma geldi bana. Yine peşpeşe çekim diye bişey var 4 resim ardarda çekiyor. Ancak bunu da 2 MP ile yapmıyor VGA ile yapıyor. Tümünde böylemidir. Bikaç resim çektim genelde kapalı ortamda yine de fena değil...Bir ara yüklemeye çalışacağım..

Video: Ekran çözünürlüğü ve büyüklüğü iyi. Aynı videoklipi (blhuetooth ile aynı klipi değiştik). hem 550i de hem 750de hem bunda seyrettim. Bariz olarak daha iyi ..Özellikle 750nin videoklip gösterimi bende hayal kırıklığı yaşattı.

Telefonda "Walkman" teması var..Ben orange bubbles isimli temaya bayıldım. onu kullanıyorum..

Orijinal oyunlarına bakmadım. 550iden MOTOGP2 yi yükledim ancak navigasyon olmadığı için o küçük düğmelerle oyun oynamak zor. Kapağı açıp tuşlarla oynamak lazım ona da ben alışkın değilim. Bu konu biraz üzecek beni...

Son olarak bu telefon walkman özellikleri ve 3G için alınır. Türkcellin yakın zamanda video çağrı projesi var mı ? Bilenininz var mı ?

550i yi aldığımızda buradan epey faydalanmıştım. SE themes.net diye bir site vardı. Forumuna da üye olmuştum. adultuna kadar mp4 ler vardı. Bu site gümleşmiş herhalde. mp4 arşivi en güçlü siteleri yazabilecek olan var mı?

Yarın mp4 converterim olacak. 700 MBlik bir VCD mp4e çevrilince kaça düşer. 150yi geçer mi? 2-3 film atabilirim o zaman..

SX1 in gözünü seveyim. SM player ile seyredilen smart movie dosyaları 700den 60-80e iniyordu. Herkes telefonda tam film seyretmeme hasta oluyordu..

hayırlı olursun dostum ama o tele nasıl o kadar para verdin yada neyse tekrar hayırlı olsun

• Telefon güzel de özelliği yok ki. Yani 1000 YTL edecek özelliği yok. tasarım hariç K790i'nin çok gerisinde ama arada nerdeyse 250-300 YTL fark var. Birkaç ay sonra bu farkın kapanacağını hatta K790'nın gerisine bile düşebileceğini tahmin ediyorum.
  • Ya arkadaşalar yokmu bunun beyazını satan biyer yaaa... Kamerası falan umrumda değil (hatta sökebilirlerler bile kamerasını üzerinden...) ama beyazını bulamıyorum bitürlü hiçbiyerde yaaa... Varmı beyazını satan bildiğiniz biyer...?
  • yukarıda yazdım ben tasarımına hasta oldum ve aldım.. Fiyatı 6 ay içinde 650, 1 sene içinde 450ye düşecektir onu kabul ediyorum..Nokia 6600 1070 YTL civarlarına çıkmıştı yanılmıyorsam.

Video konuşma yapabildiği için fiyatı pahalı. Ekran çözünürlüğü iyi vs..

Son bir olumsuzluk: içinden 1 GB MS pro duo kart çıktı ama adaptörü yok. Sağdan soldan adaptör dilendik..

kilitlenen başlıkta söylediğim 750 MBlik film mp4 converter ile ancak 350ye indi..görüntü süper kaliteli ama...bu durumda maksimum iki film atabileceğim..
  • quote:

yukarıda yazdım ben tasarımına hasta oldum ve aldım.. Fiyatı 6 ay içinde 650, 1 sene içinde 450ye düşecektir onu kabul ediyorum..Nokia 6600 1070 YTL civarlarına çıkmıştı yanılmıyorsam.

Son bir olumsuzluk: içinden 1 GB MS pro duo kart çıktı ama adaptörü yok. Sağdan soldan adaptör dilendik..

kilitlenen başlıkta söylediğim 750 MBlik film mp4 converter ile ancak 350ye indi..görüntü süper kaliteli ama...bu durumda maksimum iki film atabileceğim..

kardeş çok güzel bir seçim ve çok süper bir telefon güle güle kullan,sen herkesten önce hevesini alıyorsunya kaça düşerse düşsün önemi yok bence
    yalnız mp3 dinlerken hoparlör dış ses kalitesi nasıl diğer karşılaştırabileceğin telefonlara oranla

• 700'e indirsinler alalım
  • quote:

yukarıda yazdım ben tasarımına hasta oldum ve aldım.. Fiyatı 6 ay içinde 650, 1 sene içinde 450ye düşecektir onu kabul ediyorum..Nokia 6600 1070 YTL civarlarına çıkmıştı yanılmıyorsam.

Nası yani??? Kutunun içinden çıkan MS Pro DUO telefona takılamıyomu...? O kartı kullanmak için bide adaptörmü bulucaz...? Bide 750 MB'lık filmi 350MB'a nasıl indirdiğinide söyleyebilirsen sevinirim... Bu format değiştirme ve sıkıştırma hakkında pek bilgim yokta...

• quote:

Nası yani??? Kutunun içinden çıkan MS Pro DUO telefona takılamıyomu...? O kartı kullanmak için bide adaptörmü bulucaz...? Bide 750 MB'lık filmi 350MB'a nasıl indirdiğinide söyleyebilirsen sevinirim... Bu format değiştirme ve sıkıştırma hakkında pek bilgim yokta...

W850i'de Memorystick PRO Duo desteği bulunuyor. Memorystick adaptörünü kart okuyucuda kullanıyoruz.

750 MB'lık bir video dosyasını Imtoo MPEG Encoder gibi bir programlar ile MPEG4 formatına çevirerek daha düşük boyutlara küçültmek mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 9 Aralık 2006; 16:44:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.