Şimdi Ara

Off-Road'a başlamak istiyorum araç seçimi yardımı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
8.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında bu soruya cvb vermek için nasıl bir off-road yapılacak ona bakmak gerekir..
    Bir araç off-road için ne kadar hazırlanırsa o kadarda asvalttan uzaklasır.
    konfor aranmaz parkura kadar en sagdan tıngır mıngır giderim zaten
    binek aracım var deniliyorsa ben Jeep cj modelleri derim
  • arkadaşlar yeni üye oldum. off roada başlamak istıyorum. kafamda grand vitara yada grand cherokee var. bana yardım ediniz kararsız kaldım.
    bütçe 30 bin yardımlarınıza şimdiden teşekkürler. bide off road da düz vitesmi kullanılır otomatik vitesmi kullanılır teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minoenes -- 6 Şubat 2012; 20:47:15 >
  • 2 haftadır bilgi girilmemiş biraz daha bekleyeyim ama lütfen cevap yazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAR00N 5

Toyota Land Cruiser

+1 Bunu yazmak için girmiştim Bu araç başlangıç değil evladiyelik ayrıca

quote:

Orijinalden alıntı: minoenes

arkadaşlar yeni üye oldum. off roada başlamak istıyorum. kafamda grand vitara yada grand cherokee var. bana yardım ediniz kararsız kaldım.
    bütçe 30 bin yardımlarınıza şimdiden teşekkürler. bide off road da düz vitesmi kullanılır otomatik vitesmi kullanılır teşekkürler.

Off-Road'da manuel vites daha uygundur.Debriyaj-gaz ayarı açısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 18 Şubat 2012; 22:35:18 >

• teşekkurler araç seçimimde vitara mı jimny daha uygundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minoenes -- 22 Şubat 2012; 21:47:53 >
  • teşekkurler araç seçimimde vitara mı jimny mi daha uygundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minoenes -- 22 Şubat 2012; 21:49:52 >
  • Pm bakın lütfen...
  • pm bakın derken neyi kastettiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtem

land rover, range rover gibi araçlar 4x4 kabiliyetine sahip olsalar da aslen şehirli yaratılmışlardır.

yanlış bilginin dibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnaiolo

quote:

Orijinalden alıntı: mrtem

land rover, range rover gibi araçlar 4x4 kabiliyetine sahip olsalar da aslen şehirli yaratılmışlardır.

yanlış bilginin dibi.

Aynen katılıyorum ilk yapılan aracı askeriyeye diye hatırlıyorum tamamen arazi amaclı üretilmeye baslandı
  • arkadaşlar , sakat indirimi ile araç alınacağı için bir arkadaşım Dodge nitro sunu satıyor..

63.000tl 2008 model, 92.000km de ( forum kullanıcıları için pazarlık payı vardır. )

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dodge-duzenli-mengerler-bakimli-temiz-nitro-sxt-kazasiz-80379834/detay/
  • Opel frontera tutulan bir model değil galiba . Ben tasarım olarak beğendim ama off Road yeteneği kısıtlı ise başka modele yönlenmem gerek diğer aklımdakiler Suzuki vitara ve daihatsu terios bütçem 25-30 arası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütçe kısıtlı olunca küçük 4x4 lere yönelmeniz daha dogru olacaktır.

eski kasa suzuki vitaralar , suzuki jimny ve daihatsu terios sizin için idealdir.

3-5 cm spacer ve 3-5cm yükseltme yaptırırsınız. düzgün bi lastik takımı aldığınızda çok agır arazilere girmeden off-road keyfi yapabilirsiniz.

opel frontera ve nissan terranolardan uzak durun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericx

bütçe kısıtlı olunca küçük 4x4 lere yönelmeniz daha dogru olacaktır.

eski kasa suzuki vitaralar , suzuki jimny ve daihatsu terios sizin için idealdir.

3-5 cm spacer ve 3-5cm yükseltme yaptırırsınız. düzgün bi lastik takımı aldığınızda çok agır arazilere girmeden off-road keyfi yapabilirsiniz.

opel frontera ve nissan terranolardan uzak durun....

Opel Frontera ve Nissan Terrano markalarından neden uzak durmak lazım düşündüğüm modellerdi artıları eksileri neler merak ettim
  • Lada Niva bütçeyi biraz daha arttırırım dersen Suzuki Jimny. Kendimde offroad yaptım, yeni başlıyorsan başkasına hiç bakma. O bütçelere alacağın Land,Jeep araçları yürütemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Lada Niva bütçeyi biraz daha arttırırım dersen Suzuki Jimny. Kendimde offroad yaptım, yeni başlıyorsan başkasına hiç bakma. O bütçelere alacağın Land,Jeep araçları yürütemezsin.

ben 4 kapılı istediğim için jimny değilde 1993-1997 arası bir vitara olabilir aslında temiz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.